Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қазандағы № 63-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 2635 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 190 "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2 617 263" деген сандар "2 386 797" деген сандармен ауыстырылсын;
"836 883" деген сандар "812 012" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 765" деген сандар "5 132" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 065" деген сандар "2 265" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 773 550" деген сандар "1 567 388" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 617 667" деген сандар "2 387 201" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік кредиттеу – 24 270 мың теңге, оның ішінде:
таза бюджеттік кредит беру – 24 270 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 2 592 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-24 674" деген сандар "-22 082" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"24 674" деген сандар "22 082" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жалпы білім беру мектептерінде оқушыларға ыстық тамақ беруді ұйымдастыру үшін құрал-жабдықтарды сатып алуға – 16 403 мың теңге;
жалпы білім беру мектептерінде оқитын аз қамтылған отбасылардың балаларын ыссы тамақпен қамтуға – 6 877 мың теңге;
білім беру мекемелерінің қызметкерлеріне еңбек демалысына берілетін төлемақысының айырмасын төлеуге – 19 200 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауского области от 15 октября 2012 года № 63-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 октября 2012 года № 2635. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 7 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 11 октября 2012 года № 190 "О внесении изменений и дополнений в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы) следующие изменений и дополнения:
1) в пункте 1:
1) в подпункте 1):
цифры "2 617 263" заменить цифрами "2 386 797";
цифры "836 883" заменить цифрами "812 012";
цифры "5 765" заменить цифрами "5 132";
цифры "1 065" заменить цифрами "2 265";
цифры "1 773 550" заменить цифрами "1 567 388";
в подпункте 2):
цифры "2 617 667" заменить цифрами "2 387 201";
подпункт 3) изложить в следующей редакций:
чистое бюджетное кредитование – 24 270 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 592 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры "-24 674" заменить цифрами "-22 082";
в подпункте 6):
цифры "24 674" заменить цифрами "22 082";
в пункте 8:
дополнить строками следующего содержания:
16 403 тысяч тенге – на приобретения оборудования для организации обеспечения горячим питанием учащихся в общеобразовательных школах;
6 877 тысяч тенге – на обеспечение горячим питанием детей из малообеспеченных семей учащихся в общеобразовательных школах;
19 200 тысяч тенге – на выплату разницы по отпускным пособиям работникам учреждений образования;

білім беру нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 4 600 мың теңге;
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 141 мың теңге;
3) 9-тармақта:
"405 053" деген сандар "159 370" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 130" деген сандар "63 430" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4 600 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов образования;
141 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры;
в пункте 9:
цифры "405 053" заменить цифрами "159 370";
цифры "71 130" заменить цифрами "63 430";
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

21 472
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 114 096
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 114 096
003
Жалпы білім беру
1 020 461
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
73 029
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
18 606
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62 135
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
62 135
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 637
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 555
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 410
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128 893
02
Әлеуметтік көмек
115 753
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 815
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 815
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100 938
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 321
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 230
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 033
006
Тұрғын үй көмегі
878
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 778
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
783
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

21 472
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 114 096
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 114 096
003
Общеобразовательное обучение
1 020 461
006
Дополнительное образование для детей
73 029
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 606
09
Прочие услуги в области образования
62 135
464
Отдел образования района (города областного значения)
62 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 637
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 555
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 410
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
128 893
02
Социальная помощь
115 753
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 815
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 815
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100 938
002
Программа занятости
50 321
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 230
005
Государственная адресная социальная помощь
3 033
006
Жилищная помощь
878
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 778
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
783
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида