Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 72-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2659 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 210 ""Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
2 386 797" деген сандар "2 373 620" деген сандармен ауыстырылсын;
"812 012" деген сандар "752 310" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 132" деген сандар "5 739" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 265" деген сандар "2 460" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 567 388" деген сандар "1 613 111" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 387 201" деген сандар "2 374 024" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"4 097" деген сандар "4 094" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 637" деген сандар "5 684" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 070" деген сандар "18 615" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 928" деген сандар "5 064" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 000" деген сандар "365" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"көшу үшін субсидия беруге – 195 мың теңге;" деген сөздер алынып тасталсын;
8-тармақта:
"67 497" деген сандар "66 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 600" деген сандар "3 585" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
елді мекендерді сумен жабдықтауға – 8 000 мың теңге;
Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VIII сессиясының төрағасы: К. Нұрманова
Аудандық мәслихат хатшысы: Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
4 желтоқсандағы № 72-V шешіміне 1-қосымша
Исатай ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области № 72-V от 4 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2012 года № 2659. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 7 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 30 ноября 2012 года № 210 "О внесении изменений и дополнения в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 386 797" заменить цифрами "2 373 620";
цифры "812 012" заменить цифрами "752 310";
цифры "5 132" заменить цифрами "5 739";
цифры "2 265" заменить цифрами "2 460";
цифры "1 567 388" заменить цифрами "1 613 111";
в подпункте 2):
цифры "2 387 201" заменить цифрами "2 374 024";
в пункте 4:
цифры "4 097" заменить цифрами "4 094";
цифры "10 637" заменить цифрами "5 684"
цифры "22 070" заменить цифрами "18 615"
цифры "4 928" заменить цифрами "5 064"
цифры "2 000" заменить цифрами "365"
в пункте 6:
слова "195 тысяч тенге – на предоставление субсидий на переезд;" исключить;
в пункте 8:
цифры "67 497" заменить цифрами "66 340";
цифры "4 600" заменить цифрами "3 585";
дополнить строкой следующего содержания:
8 000 тысяч тенге – на водообеспечение населенных пунктов;
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VІІІ внеочередной
сессии районного маслихата:                К. Нурманова
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии
районного маслихат от 4 декабря
№ 72-V "О внесении изменений и
дополнения в решение районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
№ 300-IV "О районном бюджете
на 2012-2014 годы"
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

21 472
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 109 496
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 109 496
003
Жалпы білім беру
1 019 964
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
73 749
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
365
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
15 418
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
55 941
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
55 941
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5 684
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 555
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 169
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128 429
02
Әлеуметтік көмек
115 299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 815
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 815
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100 484
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 126
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 225
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 927
006
Тұрғын үй көмегі
861
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 673
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
771
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 246
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

21 472
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 109 496
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 109 496
003
Общеобразовательное обучение
1 019 964
006
Дополнительное образование для детей
73 749
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
365
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
15 418
09
Прочие услуги в области образования
55 941
464
Отдел образования района (города областного значения)
55 941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 684
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 555
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 169
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
128 429
02
Социальная помощь
115 299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 815
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 815
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100 484
002
Программа занятости
50 126
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 225
005
Государственная адресная социальная помощь
2 927
006
Жилищная помощь
861
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 673
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
771
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 246
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида