2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қаңтарда № 2672 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 231 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 502 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 011 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 455 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсімдер – 2 886 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 480 450 мың теңге.
2) шығындар – 3 517 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 683 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 14 683 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 4 210 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -25 447 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 447 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 447 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының  2013.04.30 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция мөлшері – 892 613 мың теңге болып белгіленсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097 мың теңге;

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2012 года № 81-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2013 года № 2672. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и рассмотрев постановление районного акимата от 14 декабря 2012 года № 231, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласноприложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 502 364 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 011 573 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 455 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 886 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 480 450 тысяч тенге;
2) затраты – 3 517 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 683 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты – 14 683 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 210 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 447 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 447 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 25 447 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.04.2013 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год объем субвенций в сумме – 892 613 тысяч тенге, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
4 097 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 75 063 мың теңге;
үйден оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтар және бағдарламалармен қамтамасыз етуге – 3 234 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 4 777 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 19 747 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 6 223 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 10 313 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 6 656 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 35 740 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.04.30 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға – 19 059 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 157-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. алынып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 16.07.2013 № 131-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерде ауыз су нысандарын салу және қайта құруға – 578 621 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
жалпы білім беру мектептерінде оқитын балаларды ыстық тамақпен қамтуға – 47 080 мың теңге;
алынып тасталды;
Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге – 255 мың теңге;
тарифтердің өсуіне байланысты коммуналдық қызмет шығындарына – 7 779 мың теңге;

75 063 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3 234 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
4 777 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
19 747 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6 223 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
10 313 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
6 656 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
35 740 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.04.2013 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 10.12.2013 № 157-V (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" предусмотрены целевые текущие трансферты 19 059 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2013 № 157-V (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Пункт 5 исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16.07.2013 № 131-V (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на сумму - 578 621 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения сельских населенных пунктов.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V(вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
47 080 тысяч тенге – на обеспечение горячим питанием учащихся общеобразовательных учреждениях;
исключен - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2013 № 139-V; (вводится в действие с 01.01.2013).
255 тысяч тенге – на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;
7 779 тысяч тенге – на затраты по коммунальным услугам в связи с повышением тарифов;

елді мекендерді сумен қамту үшін – 16 557 мың теңге;
селолық округ әкімдеріне және мемлекеттік басқару органдарына қызметтік автокөлік сатып алуға – 14 873 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарына мерекелік күндерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 531 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 7 356 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 280 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 23 586 мың теңге;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға –  3 559 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 29 548 мың теңге;
білім беру ұйымдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға – 70 789 мың теңге;
білім беру ұйымдарында өртке қарсы жұмыстарды жүргiзуге – 17 590 мың теңге;
автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 400 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге – 2 250 мың теңге;
алынып тасталды.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.04.30 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту жұмыстарына – 176 873 мың теңге;
тұрғын үйді жобалау және салуға – 5 401 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.04.30 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Аудан бюджетіне ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн 14 683 мың теңге бюджеттiк кредит беру көзделгенi ескерiлсiн.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 157-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 4 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
11. Ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алу үшін – 5 мың теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек бекітілсін.
12. Ауылдық жерде жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға 25 пайыздан жоғары жалақы мен ставка белгіленсін.

16 557 тысяч тенге – на водообеспечение населенных пунктов;
14 873 тысяч тенге - на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов и государственных органов управления;
531 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан к праздничным дням;
7 356 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов образования;
280 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры;
23 586 тысяч тенге – на обеспечения санитарии населенных пунктов;
70 789 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
17 590 тысяч тенге – на проведение противопожарных работ в учреждениях образования;
400 000 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
2 250 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
исключен;
3 559 тысяч тенге – на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020;
29 548 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Сноска. Пункт 7 с изменениями и дополнениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.04.2013 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
176 873 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
5 401 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.04.2013 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V; 10.12.2013 № 157-V (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год на реализацию мер по социальной помощи предусмотрены бюджетные кредиты для специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 14 683 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области 10.12.2013 № 157-V(вводится в действие с 01.01.2013).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 4 000 тысяч тенге.
11. Утвердить в размере 5 тысяч тенге для оказания социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельской местности.
12. Специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельских населенных пунктах, устанавливать повышение окладов и тарифных ставок на 25 процентов.

13. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде облыстық мәслихаттың шешімімен белгіленген бағдарламалар ескеріле отырып, қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттің бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір селолық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Осы шешімді уәкілетті мемлекеттік органның интернет-ресурсында жариялау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне (Н. Абежан) тапсырылсын.
16. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
17. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
18. алынып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 16.07.2013 № 131-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 123 009 000 "Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 188 теңге 58 тиын кассалық шығындары 123 001 000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 30.09.2013 № 139-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 123 027 011 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 8 463 390 теңге 07 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.
21. 123 027 011 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 532 892 теңге 00 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.

13. Утвердить перечень районных бюджетных программ, принимая во внимания утвержденные программы решением областного маслихата, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить перечень финансирования бюджетных программ районного бюджета на 2013 год в разрезе аппаратов акима сельских округов согласно приложению 5.
15. Опубликование данного решения на интернет-ресурсе поручить районному отделу экономики и бюджетного планирования (Н. Абежан).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
18. Пункт 18 исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16.07.2013 № 131-V (вводится в действие с 01.01.2013).
19. Произведенные кассовые расходы по программе 123 009 000 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" в сумме 3 188 тенге 58 тиын перенести на программу 123001000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области 30.09.2013 № 139-V (вводится в действие с 01.01.2013).
20. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 027 011 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" в сумме 8 463 390 тенге 07 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий".
21. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 027 015 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" в сумме 1 532 892 тенге 00 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий".

22. 123 040 011 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 137 544 теңге 00 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.

22. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 040 011 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"" в сумме 137 544 тысяч тенге 00 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий".

23. 464 003 015 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 141 "Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 947 141 теңге кассалық шығындары 163 "Жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындары" ерекшелігіне ауыстырылсын".
Ескерту. 18, 19, 20, 21, 22 және 23-тармақтармен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.04.30 № 117-V; 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық мәслихаттың ІХ
сессиясының төрағасы:                      К. Нұрманова
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Исатай аудандық мәслихаттың

23. Произведенные кассовые расходы по специфике 141 "Приобретение продуктов питания" программы 464 003 015 "Общеобразовательное обучение" в сумме 2 947 141 тенге перенести на специфику 163 "Затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования".
Сноска. Дополнена пунктами 18, 19, 20, 21, 22 и 23 в соответствии с решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16.07.2013 № 131-V; 30.09.2013 № 139-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Председатель ІХ сессии
районного маслихата                        К. Нурманова
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии
районного маслихата "О районном
бюджете на 2013-2015 годы"

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 157-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2013 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір селолық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
Бағдарлама
Бюджеттік бағдарлама атауы
Аққыстау
Забурун
Жанбай
Исатай
Нарын
Қамысқала
Тұщықұдық
Барлығы (мың теңге)
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер

Сноска. Приложение 5 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2013 № 157-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Финансирование бюджетных программ районного бюджета на 2013 год в разрезе сельских округов в следующих размерах:
Программа
Аккистау
Забурун
Жанбай
Исатай
Наименование бюджетных программ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа