Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы № VIII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қазанда № 2638 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті VІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"3 426 267" деген сандар "2 973 739" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 741 143" деген сандар "2 288 615" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 5-тармақта:
"31000" деген сандар "27728" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7) ыстық тамақпен қамтамасыз ету үшін құрал-жабдықтар сатып алуға – 16 526 мың теңге;"
"8) жалпы білім беру ұйымдарындағы оқушыларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 19 715 мың теңге;"
"9) білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне еңбек демалысы төлемі бойынша айырмаларды төлеуге – 18 000 мың теңге;"
"10) білім беру нысандарының күрделі жөндеуіне жобалық–сметалық құжаттамалар жасақтауға – 13 420 мың теңге;"
"11) мәдени нысандардың күрделі жөндеуіне жобалық–сметалық құжаттамалар жасақтауға – 3 983 мың теңге."
4) 7-тармақта:
"553 940" деген сандар "53 940" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 198" деген сандар "26 298" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы бұйрығына сәйкес 4.1.123.004.000 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау" бағдарламасына қаралған 14 503,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 4.1.123.041.011 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 16 октября 2012 года № VIII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 октября 2012 года № 2638. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на VІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "3 426 267" заменить цифрами "2 973 739";
цифры "2 741 143" заменить цифрами "2 288 615".
2) в пункте 5:
цифры "31 000" заменить цифрами "27 728".
3) в пункте 6:
дополнить строками следующего содержания:
"7) на приобретение оборудования для обеспечения горячим питанием – 16 526 тысяч тенге;"
"8) на обеспечение горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях – 19 715 тысяч тенге;"
"9) на выплату разницы по отпускным пособиям работникам учреждений образования – 18 000 тысяч тенге;"
"10) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов образования – 13 420 тысяч тенге;"
"11) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры – 3 983 тысяч тенге."
4) в пункте 7:
цифры "553 940" заменить цифрами "53 940";
цифры "47 198" заменить цифрами "26 298".
2. В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" заменить 14 503,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 4.1.123.004.000 "Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения" вместе с кассовыми расходами на программу 4.1.123.041.011 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы бұйрығына сәйкес 4.2.464.003.000 "Жалпы білім беру" бағдарламасына қаралған 27 998,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 4.1.464.040.011 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасына ауыстырылсын.

3. В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" заменить 27 998,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 4.2.464.003.000 "Общеобразовательное обучение" вместе с кассовыми расходами на программу 4.1.464.040.011 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".

4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес 10.1.453.006 "Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер" бағдарламасында 512 "Қарыз алушы банктерге берілетін бюджеттік кредиттер" ерекшелігіне қаралған 24270,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 519 "Өзге де ішкі бюджеттік кредиттер" ерекшелігіне ауыстырылсын.
5. 15-қосымшалар осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" заменить 24 270,0 тысяч тенге предусмотренное на специфику 512 "Бюджетные кредиты банкам-заемщикам" в программе 10.1.453.006 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" вместе с кассовыми расходами на специфику 519 "Прочие внутренние бюджетные кредиты".
5.Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.

2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының: мектептер, мектеп-интернаттар: (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың) мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
25220
464
Ауданның білім беру бөлімі
201028
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15132
005
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17625
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1470
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7347
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
157454
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194682
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5595
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5595
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170043
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
81586
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7650
006
Тұрғын үй көмегі
680
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20921
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1738
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39540
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2471
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9267
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19044
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді  іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16800
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
25220
464
Отдел образования района
201028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15132
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования район
17625
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
1470
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7347
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
157454
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194682
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5595
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5595
451
Отдел занятости и социальных программ района
170043
002
Программа занятости
81586
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
005
Государственная адресная социальная помощь
7650
006
Жилищная помощь
680
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20921
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1738
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39540
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2471
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9267
451
Отдел занятости и социальных программ района
19044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16800
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат