2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № X-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2668 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № XХV-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.07.2014 № XХV-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет  Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін бекіту туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті Х сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 127 396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 641 875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 756 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 67 666 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 317 659 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 086 мың теңге;
2) шығындар – 3 918 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 981 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 981 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 12 981 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылқоға аудандық мәслихатының 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 № 16-2; 30.09.2013 № XVIII-2; 11.12.2013 № XХ-І шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 1.1.123.001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына қаралған 138098,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 1.1.123.001.015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.

О районном бюджете на 2013 - 2015 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № X-1 от 21 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 января 2013 года № 2668. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года
Сноска. Утратил силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат на X сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 127 396 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 641 875 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 756 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 67 666 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 317 659 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 086 тысяч тенге.
2) затраты – 3 918 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч  тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 981 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета - 12 981 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 12 981 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 № 16-2; 30.09.2013 № ХVІІІ-2; 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Заменить 138098,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 1.1.123.001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" вместе с кассовыми расходами на подпрограмму 1.1.123.001.015 "За счет средств местного бюджета

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда- Қызылқоға аудандық мәслихатының 30.09.2013 № XVIII-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке алынатын субвенция мөлшері 2013 жылға - 1 745 338 мың теңге сомасында болып белгіленсін.
4. 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық бюджетке мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыруға ("Балапан" бағдарламасы бойынша) – 126 305 мың теңге;
2) селолық (ауылдық) елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер - 7 139 мың теңге;
3) селолық (ауылдық) елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 12 651 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бекітілсін;
4) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық трансферттер есебінен – 30 580 мың теңге;
5) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 5 250 мың теңге;
6) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 2 590 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршысына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 5 820 мың теңге;
8) "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 7 741 мың теңге;
9) эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге – 52 734 мың теңге;
10) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда селолық (ауылдық) округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға - 22 767 мың теңге;
Ескерту. 11-14-тармақтар алынып тасталды - Қызылқоға аудандық мәслихатының 30.09.2013 № XVIII-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
15) жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіруге – 9 594 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер пен толықтыру енгізілді - Қызылқоға аудандық мәслихатының 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 № 16-2; 30.09.2013 № XVIII-2; 11.12.2013 № XХ-І шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2013 № ХVІІІ-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Установить на 2013 год объемы субвенций из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 1 745 338 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в последующей сумме:
1) на реализацию государственного образовательного заказа (по программе "Балапан") в дошкольных организациях образования – 126 305 тысяч тенге;
2) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских (аульных) населенных пунктов в сумме 7 139 тысяч тенге;
3) утвердить бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских (аульных) населенных пунктов на сумму 12 651 тысяч тенге.
4) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет республиканского трансферта – 30 580 тысяч тенге;
5) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 5 250 тысяч тенге;
6) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 2 590 тысяч тенге;
7) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 5 820 тысяч тенге;
8) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" - 7 741 тысяч тенге;
9) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 52 734 тысяч тенге;
10) на решение вопросов обустройства сельских (аульных) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 22 767 тысяч тенге;
Сноска. пп. 11-14 ислючены решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2013 № ХVІІІ-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
15) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 9 594 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 №  16-2; 30.09.2013 № ХVІІІ-2; 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в последующей сумме:

1) білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 10 894 мың теңге;
2) жалпы білім беру ұйымдарындағы оқушыларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 45 789 мың теңге;
3) білім беру объектілерінің күрделі жөндеуіне – 8 810 мың теңге;
алынып тасталды;
5) Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын жабуға – 336 мың теңге;
6) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы үшін арнайы техника сатып алуға – 38 908 мың теңге;
7) селолық (ауылдық) округтер әкімдеріне автомашина сатып алу үшін – 15 800 мың теңге;
8) азаматтардың жекелеген санаттарына мерекелік даталарда әлеуметтік көмек көрсету үшін – 948 мың теңге;
9) Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 1 325 мың теңге;
10) Мәдениет ұйымдарын ағымдағы күтіп ұстау және материалдық жарақтандыруға – 2 100 мың теңге;
11) білім беру ұйымдарында өртке қарсы дабыл қаққыш орнатуға – 10 000 мың теңге;
12) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 34 611 мың теңге;
13) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 14 786 мың теңге;
14) әлеуметтік маңызы бар нысандарда пандустар жасау үшін – 18 мың теңге;
алынып тасталды;
16) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 29 864 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер пен толықтыру енгізілді - Қызылқоға аудандық мәслихатының 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 № 16-2; 30.09.2013 № XVIII-2; 11.12.2013 № XХ-І шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері берілгені ескерілсін:
1) Миялы, Жангелдин, Жасқайрат, Қоныстану, Тайсойған, Тасшағыл, Қаракөл, Қарабау елді мекендеріндегі селоішілік су құбыры желісін қайта жаңғыртуға – 138 000 мың теңге;
2) Миялы селосындағы селоішілік су құбыры жүйесінің құрылысына – 190 168 мың теңге;
3) Сағыз селосындағы селоішілік су құбыры жүйесінің құрылысына – 232 037 мың теңге;
4) Қарабау–Қаракөл су құбыры желісінің құрылысына – 119 853 мың теңге;
5) Қоныстану-Жасқайрат су құбыры желісінің құрылысына – 135 824 мың теңге;
6) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 6 500 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылқоға аудандық мәслихатының 19.04.2013 № ХІІІ-1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға араналған аудандық бюджетте келесідей көлемде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері берілгені ескерілсін, оның ішінде:

1) на текущее содержание учреждений образования – 10 894 тысяч  тенге;
2) на обеспечение горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях – 45 789 тысяч тенге;
3) на капитальный ремонт объектов образования – 8 810 тысяч тенге;
исключен;
5) на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны – 336 тысяч тенге;
6) на приобретение спецтехники для жилищно-коммунального хозяйства – 38 908 тысяч тенге;
7) на приобретение автомашин для акимов сельских (аульных) округов – 15 800 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан к праздничным датам – 948 тысяч тенге;
9) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 1 325 тысяч тенге;
10) на текущее содержание и материальное оснащение учреждений культуры – 2 100 тысяч тенге;
11) на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования – 10 000 тысяч тенге;
12) на материально-техническое оснащение в учреждениях образования – 34 611 тысяч тенге;
13) на развития сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020 – 14 786 тысяч тенге;
14) на сооружение пандусов на социально значимых объектах – 18 тысяч тенге;
исключен;
16) на обеспечение жильем отдельных категорий граждан – 29 864 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 №  16-2; 30.09.2013 № ХVІІІ-2; 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развития из республиканского бюджета в последующей сумме:
1) на реконструкцию внутри поселковой водопроводной линий в населенных пунктах Миялы, Жангельдин, Жаскайрат, Коныстану, Тайсойган, Тасшагил, Караколь, Караколь, Карабау – 138 000 тысяч тенге;
2) на строительство внутри поселковых водопроводных сетей в селе Миялы – 190 168 тысяч тенге;
3) на строительство внутри поселковых водопроводных сетей в селе Сагыз – 232 037 тысяч тенге;
4) на строительство водопроводной линии Карабау-Каракуль – 119 853 тысяч тенге;
5) Строительство водопроводной линии Коныстану-Жаскайрат – 135 824 тысяч тенге;
6) на строительство и (или) приобретение жилища в рамках Программы занятости 2020 и на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 6 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № ХІІІ-1; 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развития из областного бюджета в последующей сумме, в том числе:

1) бюджеттік мекемелердің жылыту жүйесіне табиғи газ қосуға –   103 145 мың теңге;
4) Білім беру объектілерін салу және қайта жаңғыртуға – 1 150 мың теңге;
5) Миялы селосынан салынатын жаңа 130 тұрғын үй үшін инженерлік-инфраструктура құрылысының жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға - 16 800 мың теңге;
6) Миялы, Жангелдин, Жасқайрат, Қоныстану, Тайсойған, Тасшағыл, Қаракөл, Қарабау елді мекендеріндегі селоішілік су құбыры желісін қайта жаңғыртуға – 60 961 мың теңге;
8) Қарабау–Қаракөл топтық су құбырының құрылысына – 54 000 мың теңге;
9) Қоныстану-Жасқайрат топтық су құбырының құрылысына – 35 674 мың теңге.
4.2.464.003.015 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 141 "Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу" ерекшелігіне қаралған 8 497 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 163 "Жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындары" ерекшелігіне ауыстырылсын.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер пен толықтыру енгізілді - Қызылқоға аудандық мәслихатының 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 № 16-2;  30.09.2013 № XVIII-2; 11.12.2013 № XХ-І шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2013 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 8 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Ауылдық жерде жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға 25 пайызға жоғары жалақы мен тарифтік ставка белгіленсін.
10. 2013 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1) на подключение системы отопления бюджетных учреждений к природному газу в сумме – 103 145 тысяч тенге;
исключен;
исключен;
4) на строительство и реконструкцию объектов образования – 1 150 тысяч тенге;
5) на разработку проектно-сметной документаций на строительство инженерной-инфраструктуры для 130 новых жилых домов в селе Миялы – 16 800 тысяч тенге;
6) на реконструкцию внутри поселковой водопроводной линий в населенных пунктах Миялы, Жангельдин, Жаскайрат, Коныстану, Тайсойган, Тасшагил, Караколь, Карабау – 60 961 тысяч тенге;
исключен;
8) на строительство группового водопровода Карабау-Каракуль – 54 000 тысяч тенге;
9) на строительство группового водопровода Коныстану-Жаскайрат – 35 674 тысяч тенге.
Заменить 8 497 тысяч тенге предусмотренное на специфику 141 "Приобретение продуктов питания" программы 4.2.464.003.015 "Общеобразовательное обучение" вместе с кассовыми расходами на специфику 163 "Затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования".
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № ХІІІ-1; 17.07.2013 №  16-2; 30.09.2013 № ХVІІІ-2; 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год на сумму 8 000 тысяч тенге.
9. Специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельских населенных пунктах, установить повышение окладов и тарифных ставок на 25 процентов.
10. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.

11. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір селолық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
13. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың Х
сессиясының төрағасы                       А. Аққайнанов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ Х-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылқоға аудандық мәслихатының 11.12.2013 № XХ-І шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2013 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

11. Утвердить на 2013 год в районном бюджете каждому по отдельности бюджетные программы аппарата акима сельских округов согласно приложению 5.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).
13. Решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель Х сессии
районного маслихата                        А. Аккайнанов
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № Х-1
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2012 жылғы 21 желтоқсандағы
Х-сессиясының "2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджет туралы"
№ Х-І шешіміне 4 қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы барысында қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
04
Білім беру
464
Аудандық білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қызылқоға аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ Х-1 шешімімен бекітілген
5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қызылқоға аудандық мәслихатының 11.12.2013 № XХ-І шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2013 жылға ауылдық округтер әкімі аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалар атауы
Қызылқоға
Жамбыл
Тасшағыл
Көздіғара
Ойыл

от 21 декабря 2012 года № Х-І "О
районном бюджете на 2013–2015 годы"
Перечень бюджетных программ, не подлежащие секвестрированию
при исполнении районного бюджета на 2013 год
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения
003
Общеобразовательные обучение
Приложение № 5 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № Х-1
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11.12.2013 № XX-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Предельные суммы финансирования аппарата акима города районного значения, сельского, поселкового округа на 2013 год
тыс. тенге
Код программы
Наименование государственного органа
Наименование бюджетных программ
Кызылкога
Жамбыл
Тасшагил
Коздигара
Ойыл