Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдардағы арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 11-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 наурызда № 4-6-126 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетке өзгерістер енгізу туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, бесінші сайланған аудандық мәслихаттың кезектен тыс ІІ сессиясы ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 12 қаңтарындағы № 4-6-124 санды реестріне енгізілген, "Дендер" газетінің 2012 жылдың 26 қаңтарындағы № 4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 017 860" деген сандар "4 041 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"563 696" деген сандар "590 392" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 434 429" деген сандар "3 431 329" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 017 860" деген сандар "4 041 456" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің № 1, № 7 қосымшалары осы шешімнің № 1 және № 7қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Индерского района Атырауской области от 7 февраля 2012 года № 11-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 марта 2012 года № 4-6-126. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения районного акимата о внесении изменений в районный бюджет на 2012-2014 годы, районный маслихат пятого созыва на внеочередной ІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 335-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-124 от 12 января 2012 года, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Дендер" № 4) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 017 860" заменить цифрами "4 041 456";
цифры "563 696" заменить цифрами "590 392";
цифры "3 434 429" заменить цифрами 3 431 329";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 017 860" заменить цифрами "4 041 456".
2. Приложения № 1, № 7 изложить в новой редакции согласно приложениям № 1 и № 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.