2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қаңтарда № 2670 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті қарап, бесінші сайланған аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 608 971,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 703 928,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 3 486,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 014 361,0 мың теңге.
2) шығындар – 3 726 847,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 579,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 579,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу  – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 15 579,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 579,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 15 579,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге;
"Индер аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" және "Индер аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемелерінің қосылу жолымен "Индер аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылуына байланысты бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің кассалық шығындары, оның ішінде:
1) 452001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 10 427 874 теңге 10 тиын және 476001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 8 515 392 теңге 94 тиын кассалық шығындар 459001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі" бағдарламасына 18 943 267 теңге 04 тиын сомасында алмастырылсын;

О районном бюджете на 2013 - 2015 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2012 года № 67-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2013 года № 2670. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев предложенный акиматом районный бюджет на 2013-2015 годы, районный маслихат пятого созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе бюджет на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 608 971,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 703 928,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 486,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 014 361,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 726 847,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 579,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 579,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 15 579,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 15 579 тенге, в том числе:
поступление займов –15 579,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге;
В связи с реорганизацией путем слияния государственных учреждении "Индерского районного отдела экономики, бюджетного планирования и предпринимательства" и "Индерского районного отдела финансов" на вновь образованный государственное учреждение "Индерский районный отдел экономики и финансов" произвести перенос кассовых расходов администратора бюджетных программ, в том числе:
1) использованные кассовые расходы 10 427 874 тенге 10 тиын по программе 452001000 "Отдел финансов района (города областного значения)" и использованные кассовые расходы 8 515 392 тенге 94 тиын по программе 476001000 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)" перенести на программу 459001000 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)" в сумме 18 943 267 тенге 04 тиын;

2) 452003000 "Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргізу" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 255 780 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459003000 "Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргізу" бағдарламасына 255 780 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
3) 452006000 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 12 533 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459006000 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасына 12 533 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
4) 452018000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 3 021 400 теңге 00 тиын және 476003000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 414 700 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459015000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 3 436 100 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
5) 476004013 "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер" (республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 14 828 849 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459018013 "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер" (республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен) бағдарламасына 14 828 849 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
6) 476099011 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 3 353 669 теңге 65 тиын кассалық шығындар 459099011 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасына 3 353 669 теңге 65 тиын сомасында алмастырылсын;
7) 476099015 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 8 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459099015 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 8 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
"Индер аудандық ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі кейбір жұмыс функциялары бөліп шығару жолымен "Индер аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Индер аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің кәсіпкерлік саласының жұмыс функциялары бөліп шығару жолымен "Индер аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылуына байланысты бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің кассалық шығындары, оның ішінде:

2) использованные кассовые расходы 255 780 тенге 00 тиын по программе 452003000 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" перенести на программу 459003000 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" в сумме 255 780 тенге 00 тиын;
3) использованные кассовые расходы 12 533 000 тенге 00 тиын по программе 452006000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" перенести на программу 459006000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 12 533 000 тенге 00 тиын;
4) использованные кассовые расходы 3 021 400 тенге 00 тиын по программе 452018000 "Капитальные расходы государственных органов" и использованные кассовые расходы 414 700 тенге 00 тиын по программе 476003000 "Капитальные расходы государственных органов" перенести на программу 459015000 "Капитальные расходы государственных органов" в сумме 3 436 100 тенге 00 тиын;
5) использованные кассовые расходы 14 828 849 тенге 00 тиын по программе 476004013 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" (за счет кредитов республиканского бюджета) перенести на программу 459018013 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" (за счет кредитов республиканского бюджета) в сумме 14 828 849 тенге 00 тиын;
6) использованные кассовые расходы 3 353 669 тенге 65 тиын по программе 476099011 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет трансфертов из республиканского бюджета) перенести на программу 459099011 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет трансфертов из республиканского бюджета) в сумме 3 353 669 тенге 65 тиын;
7) использованные кассовые расходы 8 000 тенге 00 тиын по программе 476099015 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет средств местного бюджета) перенести на программу 459099015 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет средств местного бюджета) в сумме 8 000 тенге 00 тиын.
Путем передачи некоторых функции государственного учреждения "Индерский отдел сельского хозяйства и ветеринарии района" государственному учреждению "Индерский отдел ветеринарии района" и путем передачи функции в сфере предпринимательства государственное учреждения "Индерский отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района" государственному учреждению "Индерский отдел предпринимательства и сельского хозяйства района" произвести перенос кассовых расходов администратора бюджетных программ, в том числе:

1) 474001000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 5 851 531 теңге 61 тиын кассалық шығындар 454001015 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 5 851 531 теңге 61 тиын сомасында алмастырылсын;
2) 474003000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 23 600 теңге 00 тиын кассалық шығындар 454007015 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 23 600 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
3) 474007000 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 170 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 473007000 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасына 170 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
4) 474013011 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 29 063 921 теңге 00 тиын кассалық шығындар 473011011 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасына 29 063 921 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Индер аудандық мәслихатының 2013.04.24 № 92-V; 16.07.2013 № 112-V; 11.12.2013 № 160-V шешімдерімен (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджет:
1) кірістер – 1 965 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 965 067,0 мың теңге.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджет:
1) кірістер – 1 965 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 965 067,0 мың теңге.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің табыстары Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес келесідей түсімдер есебінде қалыптасады деп белгіленсін:
1) салықтық түсімдер:
облыстық мәслихат шешімімен белгіленген кірістерді бөлу үлестері бойынша жеке табыс салығы – 100 %;
әлеуметтік салық – 50 %;
меншiкке салынатын салықтар, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар – 100 %;
жер салығы – 100 %;
көлік құралдарына салынатын салық – 100 %;
бірыңғай жер салығы – 100 %;
тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар, оның ішінде:
акциздер – 100%;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер – 100%;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар – 100 %;
заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер, оның ішінде:
мемлекеттік баж – 100%;

1) использованные кассовые расходы 5 851 531 тенге 61 тиын по программе 474001000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии" перенести на программу 454001015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства" (за счет средств местного бюджета) в сумме 5 851 531 тенге 61 тиын;
2) использованные кассовые расходы 23 600 тенге 00 тиын по программе 474003000 "Капитальные расходы государственного органа" перенести на программу 454007015 "Капитальные расходы государственного органа" (за счет средств местного бюджета) в сумме 23 600 тенге 00 тиын;
3) использованные кассовые расходы 170 000 тенге 00 тиын по программе 474007000 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" перенести на программу 473007000 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" в сумме 170 000 тенге 00 тиын;
4) использованные кассовые расходы 29 063 921 тенге 00 тиын по программе 474013011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" перенести на программу 473011011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" в сумме 29 063 921 тенге 00 тиын.
Сноска. Пункт 1 с изменениями и дополнениями, внесенными  решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 24.04.2013 № 92-V; 16.07.2013 № 112-V; 140-V от 27.09.2013; 160-V от 11.12.2013 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Районный бюджет на 2014 год:
1) доходы – 1 965 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 965 067,0 тысяч тенге.
3. Районный бюджет на 2015 год:
1) доходы – 1 965 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 965 067,0 тысяч тенге.
4. Установить, что поступления районного бюджета на 2013 год в соответствии с Бюджетным кодексом и решением областного маслихата "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" будет формироваться за счет следующих поступлений:
1) налоговые поступления:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленные областным маслихатам – 100%;
социальный налог - 50%;
налоги на собственность, в том числе:
налог на имущество – 100%;
земельный налог – 100%;
налог на транспортные средства – 100 %;
единый земельный налог – 100%;
внутренние налоги на товары, работы и услуги, в том числе:
акцизы – 100%;
поступления за использование природных и других ресурсов – 100%;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности – 100%;
обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами, в том числе:
государственная пошлина – 100%;

2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік меншіктен кіретін кірістер – 100%;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер – 100 %;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салынатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар – 100%;
басқа салықтық емес түсімдер – 100%;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді және материалдық емес активтерді сату – 100%;
4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2013 жылға арналған аудандық бюджетте – 1 337 829,0 мың теңге  мөлшерінде бөлінгені ескерілсін.
5. 2013 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мөлшері – 499 386,0 мың теңге, оның ішінде:
1) республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаржылық қызметтерге – 3 109,0 мың теңге;
2) республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін көтерме жәрдемақыға – 3 514,0 мың теңге;
3) мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау үшін "Балапан" бағдарламасы бойынша – 25 919,0 мың теңге (балабақшалар үшін – 16 299,0 мың теңге, мектептер үшін – 9 620,0 мың теңге);
4) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға –  23 337,0 мың теңге;
5) негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097,0 мың теңге;
6) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 8 784,0 мың теңге;
7) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 3 000,0 мың теңге;
8) "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 9 108,0 мың теңге;
9) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық, селолық округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 24 796,0 мың теңге (Индербор кенті – 10 302,0 мың теңге, Есбол селолық округі –3 985,0 мың теңге, Көктоғай селолық округі – 2 031,0 мың теңге, Елтай селолық округі – 2 690,0 мың теңге, Өрлік селолық округі – 2 267,0 мың теңге, Жарсуат ауылдық округі – 2 302,0 мың теңге, Бөдене ауылдық округі – 1 219,0 мың теңге);

2) неналоговые поступления:
доходы от государственной собственности – 100%;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета – 100%;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан – 100%;
прочие неналоговые поступления – 100%;
3) поступления от продажи основного капитала:
продажа земли и нематериальных активов – 100%;
4) поступления трансфертов:
учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены субвенции из областного бюджета, в сумме – 1 337 829,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в сумме – 499 386,0 тысячи тенге, в том числе:
1) 3 109,0 тысяч тенге – операционные услуги на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета;
2) 3 514,0 тысяч тенге – подъемные пособие на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета;
3) 25 919,0 тысяч тенге – на реализацию государственного заказа в дошкольных организациях образования по программе "Балапан" (для детских садов – 16 299,0 тысяч тенге, для школ – 9 620,0 тысяч тенге);
доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 23 337,0 тысяч тенге;
5) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 4 097,0 тысяч тенге;
6) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 8 784,0 тысяч тенге;
7) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 3 000,0 тысяч тенге;
8) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета – 9 108,0 тысяч тенге;
9) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" -24 796,0 тысяч тенге (поселок Индербор – 10 302,0 тысяч тенге, сельский округ Есбол – 3 985,0 тысяч тенге, сельский округ Коктогай – 2 031,0 тысяч тенге, сельский округ Елтай – 2 690,0 тысяч тенге, сельский округ Орлик – 2 267,0 тысяч тенге, аульный округ Жарсуат – 2 302,0 тысяч тенге, аульный округ Будене – 1 219,0 тысяч тенге);

10) жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлауға – 5 103,0 мың теңге;
11) жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 8811,0 мың теңге;
12) республикалық бюджет есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 11 924,0 мың теңге;
13) "Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасына – 206 532,0 мың теңге, оның ішінде:
Елтай селосындағы "Қызғалдақ" балабақшасын күрделі жөндеуге – 58 944,0 мың теңге;
Индербор кентіндегі С. Сейфуллин атындағы орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге – 12 041,0 мың теңге;
Индербор кентіндегі өнер мектебінің ғимаратына күрделі жөндеуге – 80 924,0 мың теңге,
Индербор кентіндегі "Көктем қазақ орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 54 623,0 мың теңге;
14) аудан мектептерінің оқушыларын ыстық тамақпен қамтуға – 47 630,0 мың теңге;
15) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін күрделі жөндеуден өткізуге - 15 000,0 мың теңге;
16) кент, ауылдық, селолық округтерді автокөлікпен қамтамасыз етуге – 11 060,0 мың теңге;
17) жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 1 840,0 мың теңге;
18) білім беру саласының қызметкерлеріне еңбекақыдан туындаған берешектерді өтеу мақсатына – 26 500,0 мың теңге;
19) ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және білім беру ұйымдарының ғимараттарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттарын жасақтауға – 6 896,0 мың теңге;
20) телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтерге – 2 302,0 мың теңге;
21) жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 1 087,0 мың теңге;
22) коммуналдық шығындарға – 10 289,0 мың теңге.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы даму трансферттері мөлшері – 843 948,0 мың теңге, оның ішінде:
"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша Көктоғай, Бөдене, Жарсуат, Өрлік, Елтай елді мекендерінде су тазарту қондырғысының І-ІІ көтерілімін және селоішілік су жүйелерін жаңғыртуға республикалық бюджет есебінен – 669 940,0 мың теңге, жергілікті бюджет есебінен – 139 208,0 мың теңге, республикалық бюджет есебінен "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасы бойынша – 34 800,0 мың теңге.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттерге – 15 579,0 мың теңге қарастырылғаны ескерiлсiн.

10) профессиональная подготовка и переподготовка безработных – 5 103,0 тысяч тенге;
11) на обеспечение деятельности центров занятости – 8 811 тысяч тенге;
12) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета – 11 924,0 тысяч тенге;
13) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по "Программе занятости-2020" – 206 532,0 тысяч тенге, в том числе:
на капитальный ремонт детского сада "Кызгалдак" в селе Елтай – 58 944,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт средней школы имени С. Сейфуллина в поселке Индербор – 12 041,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт школы искусств в поселке Индербор – 80 924,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт казахской школы имени Коктем в поселке Индербор – 54 623,0 тысяч тенге;
14) на обеспечение горячим питанием учащихся в школах – 47 630,0 тысяч тенге;
15) на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения – 15 000,0 тысяч тенге;
16) на обеспечение автотранспортом поселковых, аульных, сельских округов – 11 060,0 тысяч тенге;
17) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 1 840,0 тысяч тенге;
18) на покрытие задолженности по заработной плате по учреждениям образования – 26 500,0 тысяч тенге;
19) на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта здании подведомственных государственных учреждений и организаций образования – 6 896,0 тысяч тенге;
20) на услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание – 2 302,0 тысяч тенге;
21) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 1 087,0 тысяч тенге;
22) на затраты по коммунальным услугам – 10 289,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие предусмотрены в сумме – 843 948,0 тысяч тенге, в том числе:
по программе "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на реконструкцию І-ІІ подъема водоочистных сооружении и системы водоснабжения в сельских населенных пунктах Коктогай, Будене, Жарсуат, Орлик, Елтай за счет республиканского бюджета – 669 940,0 тысяч тенге, за счет местного бюджета – 139 208,0 тысяч тенге, за счет республиканского бюджета по программе "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" – 34 800,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме – 15 579 тысяч тенге.

8. 2013 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі  4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауданның жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2013 жылға арналған аудандық бюджетте:
1) жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтерге – 152 907,0 мың теңге;
2) жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шараларға – 1 712,0 мың теңге;
3) мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге – 141 477,0 мың теңге;
4) жалпы білім беруге – 1 247 846,0 мың теңге;
5) ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 18 932,0 мың теңге;
6) балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беруге – 36 891,0 мың теңге;
7) әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру бағдарламасына, оның ішінде:
мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсетуге – 15 711,0 мың теңге;
еңбекпен қамту бағдарламасына – 41 242,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен берілетін әлеуметтік көмекке - 5 330,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 22 000,0 мың теңге;
тұрғын үй көмегіне – 1 717,0 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 10 141,0 мың теңге;
үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге – 1 363,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 40 000,0 мың теңге;
мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге – 3 522,0 мың теңге;
жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеуге – 1 728,0 мың теңге;
8) "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" бағдарламасына, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі мақсатында жайылымдық жерлерді суландыруға – 30 347,0 мың теңге;
елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға – 9 612,0 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 4 868,0 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 11 150,0 мың теңге;
9) спорт және ақпараттық кеңістік бағдарламасына, оның ішінде:
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдауға – 54 945,0 мың теңге;

8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестеру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год из местного бюджета согласно приложению 4.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств местного бюджета предусмотрены:
1) на государственные услуги общего характера – 152 907,0 тысяч тенге;
2) на мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности – 1 712,0 тысяч тенге;
3) на обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания – 141 477,0 тысяч тенге;
4) на общеобразовательное обучение – 1 247 846,0 тысяч тенге;
5) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района – 18 932,0 тысяч тенге;
6) на дополнительное образование для детей и юношества – 36 891,0 тысяч тенге;
7) по программе социальная помощь и социальное обеспечение, в том числе:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 15 711,0 тысяч тенге;
на программу занятости – 41 242,0 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, предоставляемым по решению местных представительных органов (маслихатов) за счет бюджетных средств – 5 330,0 тысяч тенге;
на государственную адресную социальную помощь – 22 000,0 тысяч тенге;
на жилищную помощь – 1 717,0 тысяч тенге;
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 10 141,0 тысяч тенге;
на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому – 1 363,0 тысяч тенге;
на государственные пособия на детей до 18 лет – 40 000,0 тысяч тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 3 522,0 тысяч тенге;
на оплату услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат – 1 728,0 тысяч тенге;
8) по программе "Жилищно-коммунальное хозяйство", в том числе:
на функционирование системы водоснабжения и водоотведения в целях для орошения пастбищ – 30 347,0 тысяч тенге;
на освещение улиц населенных пунктов – 9 612,0 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 4 868,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 11 150,0 тысяч тенге;
9) по программе спорт и информационное пространство, в том числе:
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне – 54 945,0 тысяч тенге;

аудандық деңгейдегі спорттық жарыстар өткізуге – 813,0 мың теңге;
бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтерге – 1 000,0 мың теңге қаралғандығы ескерілсін.
аудандық кiтапханалардың жұмыс iстеуiне – 32 608,0 мың теңге;
10) жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтерге – 73 205,0 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2013 жылғы жергілікті атқарушы органының резерві – 4 000,0 мың теңге көлемінде белгіленсін.
11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мүлікке салынатын салықтар есебінен кірістер – 83 278,0 мың теңгеге ұлғайтылсын және келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге жылыту қазандығы операторы және ғимарат күзетшісіне қосымша штат бірлігі қосылуына байланысты қажетті қаражат – 17 841,0 мың теңге;
2) аудан әкімі аппаратына қосымша штат бірлігі қосылуына байланысты және жаңадан ашылған бөлімдерге еңбекақы төлеуге және ағымдағы шығындарға – 5 867,0 мың теңге;
3) аудан әкімі аппаратына автокөлік сатып алуға – 6 000,0 мың теңге;
4) аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің ғимаратына күрделі жөндеу және ғимарат аумағын көріктендіру жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 510,0 мың теңге;
5) Елтай селолық округі әкімі аппаратына ғимарат сатып алу және күрделі жөндеу жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 4 424,0 мың теңге;
6) Индербор кенті көшелеріне бейнекамералар орнатуға – 6 000,0 мың теңге;
7) Индербор кенті көшелеріне жарық жүйесін жүргізу мен трансформатор орнату жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 2 300,0 мың теңге;
8) Индербор кенті жаңадан жарық бағандары орнатылып, шығындарының артуына байланысты қосымша қаражат – 13 357,0 мың теңге;        9) Индербор кенті санитариясын қалыпқа келтіру мақсатындағы шығындарының артуына байланысты қосымша қаражат – 2 538,0 мың теңге;
10) Индербор кентіндегі Тұхфатов көшесі бойына салынатын саябақ құрылысына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 1 500,0 мың теңге;
11) Индербор кенті көшелеріне жол белгілерін орнатуға – 4 711,0 мың теңге;
12) Жарсуат ауылында орналасқан саз мектебіне жаңа ғимарат салу жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 2 200,0 мың теңге;
13) Көктоғай селосындағы "Гүлдәурен" балабақшасына құрал-жабдықтар сатып алуға – 3 000,0 мың теңге;
14) Индербор кентінде тұрғын үй құрылысы жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға – 2 530,0 мың теңге;
15) қызметтік пәтерлер сатып алуға – 10 000,0 мың теңге;

на проведение спортивных соревнований на районном уровне – 813,0 тысяч тенге;
на услуги по проведению государственной информационной политики через средства массовой информации - 1 000,0 тысяч тенге;
на функционирование районных библиотек – 32 608,0 тысяч тенге;
10) на услуги по реализации государственной политики на местном уровне – 73 205,0 тысяч тенге.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в размере – 4 000,0 тысяч тенге;
11. Увеличить доход районного бюджета на 2013 год на сумму – 83 278,0 тысяч тенге за счет налога на имущество и направить на следующие затраты:
1) на оплату труда в связи с увеличением штатных единиц операторов отопительных котлов и сторожей зданий государственных учреждений, финансируемые из местного районного бюджета – 17 841,0 тысяч тенге;
2) на оплату труда и на текущие затраты в связи с увеличением штатных единиц в аппарате акима района и вновь функционирующих отделов – 5 867,0 тысяч тенге;
3) на приобретение автомобиля для аппарата акима района – 6 000,0 тысяч тенге;
4) на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и благоустройства территории здании отдела строительства, архитектуры и градостроительства – 510,0 тысяч тенге;
5) на приобретение здании для аппарата акима Елтайского сельского округа и на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта здании – 4 424,0 тысяч тенге;
6) на установку видеокамер на улицах поселка Индербор – 6 000,0 тысяч тенге;
7) на разработку проектно-сметной документации для проведения электролинии и установки трансформатора улиц поселка Индербор – 2 300,0 тысяч тенге;
8) на дополнительные затраты в связи с установкой столб для освещения в поселке Индербор –13 357,0 тысяч тенге;
9) на дополнительные затраты для обеспечение санитарии поселка Индербор – 2 538,0 тысяч тенге;
10) на разработку проектно-сметной документации для строительства парка по улице Тухфатова в поселке Индербор – 1 500,0 тысяч тенге;
11) на установку дорожных знаков в поселке Индербор – 4 711,0 тысяч тенге;
12) на разработку проектно–сметной документации на строительство здании для музыкальной школы в ауле Жарсуат - 2 200,0 тысяч тенге;
13) на приобретение инвентарей для детского сада "Гулдаурен" в селе Коктогай - 3 000,0 тысяч тенге;
14) на разработку проектно-сметной документации для строительства жилого дома в поселке Индербор - 2 530,0 тысяч тенге;
15) на приобретение служебных квартир - 10 000,0 тысяч тенге;

16) кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындауға – 500,0 мың теңге.
12. Шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
13. Осы шешімнің 567 қосымшалары бекітілсін.
14. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ІХ сессиясының төрағасы               О. Ділмұқашева
Аудандық мәслихат  хатшысы                Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

16) на разработку технического паспорта для объектов кондоминиума - 500,0 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, развития среднего и малого предпринимательства, сельского хозяйства и экологии а также на ревизионную комиссию районного маслихата.
13. Утвердить приложения 567 данного решения.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной IХ
сессии районного маслихата                 О. Дилмукашева
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
№ 67-V внеочередной IХ cессии
районного маслихата от

Қазақстан Республикасында білім берудің 2010-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында 2013 жылға жергілікті бюджеттің білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық базасын нығайтуға бағытталған қаражат мөлшері
Бағдарлама әкімгері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру

Выделенный объем из средств местного бюджета на 2013 год в рамках реализации государственной программы Республики Казахстан по образованию на 2010-2015 годы на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы в учреждениях образования
Наименование учреждения
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
Отдел образования района (города областного значения)
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

4 097
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 932
Барлығы:
23 029
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
кезектен тыс ІХ сессиясының
№ 67-V шешiмiне 6 қосымша
2013 жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің көлемі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
499 386
1.1
Республикалық бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
383 678
Білім саласында балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі "Балапан" бағдарламасын іске асыруға
25 919
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 623
Мектеп  мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
23 337
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
4 097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 784
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 000
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
9 108
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
5 103
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24 796
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 811
"Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
11 924
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
206 532
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 896
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 748
1.2
Жергілікті бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
115 708
Аудан мектептерін ыстық тамақпен қамтуға
47 630
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15 000
Кент, ауылдық, селолық округтерді автокөлікпен қамтамасыз ету
11 060
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке
1 087
Білім беру саласының қызметкерлеріне еңбекақыдан туындаған берешектерді өтеу мақсатында

4 097
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
Итого:
23 029
Приложение 6 к решению
№ 67-V внеочередной IХ cессии
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
Целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие выделенный из республиканского и местного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Целевые текущие трансферты
499 386
1.1
За счет республиканского бюджета
383 678
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25 919
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 623
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
23 337
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4 097
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 784
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 000
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 108
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
5 103
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
24796
Обеспечение деятельности центров занятости
8 811
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
11 924
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
206 532
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 896
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 748
1.2
За счет местного бюджета
115 708
на обеспечение горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях
47 630
на водообеспечение населенных пунктов
15 000
на приобретение автомашин для сельских округов
11 060
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 087
на покрытие задолженности по заработной плате по учреждениям образования