Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандың бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 26-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде № 4-7-146 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы кезекті ХХХVІІІ сессиясының № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-139 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"2 599 228" деген сандар "2 598 280" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 416 482" деген сандар "1 415 534" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасындағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 10 апреля 2012 года № 26-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2012 года № 4-7-146. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V.
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-139, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "2 599 228" заменить цифрами "2 598 280";
цифры "1 416 482" заменить цифрами "1 415 534".
в подпункте 2):

"2 599 228" деген сандар "2 598 280" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау, бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІІІ сессиясының төрағасы                   С. Кекілбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов
2012 жылғы 10 сәуірдегі
№ 26-V нормативтік құқықтық
кесімге 1 қосымша
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 328-ІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Түсім сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сынып
Түсімдердің атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

цифры "2 599 228" заменить цифрами "2 598 280".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечение законности (Д. Алтаевой).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной ІІІ
сессии районного маслихата                 С. Кекилбаев
Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1
к решению сессии
районного маслихата
от 10 апреля 2012 года № 26-V
Приложение 1
к решению маслихата района
от 13 декабря 2011 года № 328-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы