Аудандың мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 22-V шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 наурызда № 4-8-221 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабын, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 12 қаңтарында № 4-8-218 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2012 жылы 8 наурызда № 10 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 872 041" саны "5 649 264" санымен ауыстырылсын;
"5 004 634" саны "4 781 857" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 874 319" саны "5 651 542" санымен ауыстырылсын;
3) 10-тармақта:
"157 170" саны "49 370" санымен ауыстырылсын;
4) 11-тармақта:
бірінші абзацтағы "3 810" саны "5 144" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2 788 " саны "13 016" санымен ауыстырылсын;
5) 13-тармақта:
бірінші абзацтағы "6 715" саны "7048" санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "36 405" саны "43 686" санымен ауыстырылсын;
6) 14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2012 жылға арналған бюджетте республикалық бюджеттен ауданның 6 елді мекеніне су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғырту мен құрылыс жұмысына 661 084 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттері бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ганюшкин селосындағы су тазарту құрылымы мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 74 066 мың теңге;
Жұмекен елді мекеніндегі су тазарту құрылымының жұмысын жаңғырту 217 191 мың теңге;
Шортанбай елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 189 783 мың теңге;
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 40 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 22-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 апреля 2012 года № 4-8-221. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-218 от 12 января 2012 года, опубликовано 8 марта 2012 года в газете "Серпер" № 10) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 872 041" заменить цифрами "5 649 264";
цифры "5 004 634" заменить цифрами "4 781 857";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 874 319" заменить цифрами "5 651 542";
3) в пункте 10:
цифру "157 170" заменить цифрами "49 370";
4) в пункте 11:
в первом абзаце цифры "3 810" заменить цифрамы "5 144";
в четвертом абзаце цифры "2 788" заменить цифрамы "13 016";
5) в пункте 13:
в первом абзаце цифры "6 715" заменить цифрамы "7 048";
во втором абзаце цифры "36 405" заменить цифрамы "43 686";
6) пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что районном в бюджете на 2012 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты развития для реконструкции, строительства водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в 6 населҰнных пунктах в сумме 661 084 тысяч тенге, из них:
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопродных сетей в селе Ганюшкино на сумму 74 066 тысяч тенге;
Реконструкция водоочистного сооружения в населенном пункте Жумекен на сумму 217 191 тысяч тенге;
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопродных сетей в населенном пункте Шортанбай на сумму 189 783 тысяч тенге;
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными сетями в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген на сумму 40 000 тысяч тенге;

Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 100 000 мың теңге;
Афанасьев елді мекеніндегі су құбырының құрылыс жұмысына 40 044 мың теңге.
7) Шешім мазмұны төмендегідей тармақпен толықтырылсын:
"22. "Жұмыспен қамту -2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін республикалық бюджеттен 107 293 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін".

Строительство водоочистных сооружений с водопроводными сетями в населенных пунктах Шестой, Каспий на сумму 100 000 тысяч тенге;
Строительство водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева на сумму 40 044 тысяч тенге.
Содержание решения дополнить следующим пунктом:
7) "22. Учесть, что на ремонт обьектов развития населенных пунктов в рамках "Программа занятости -2020" из республиканского бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 107 296 тысяч тенге".

2. 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 6-қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың ІІІ сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
мәслихат хатшысы:
Р. Сұлтанияев
Аудандық Мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 22-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХІV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер

2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Исполняющий обязанности председателя ІІІ сессии маслихата, секретарь районного маслихата: Р. Султанияев
Приложение 1 к решению районного маслихата № 22-V от 12 апреля 2012 года
Приложение 1 к решению районного маслихата № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года
О районном бюджете на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
44658
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
54352
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
54352
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10628
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
22773
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17055
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3263
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
348181
2
Әлеуметтiк көмек
319914
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село),ауылдық(селолық) округ әкiмiнің аппараты
24795
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24795
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
295119
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
82330
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
48718
006
Тұрғын үй көмегi
4923
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28039
010
Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
106490
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2225
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындагы өзге де қызметтер
28267
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
28267
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25545
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу және жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
44658
9
Прочие услуги в области образования
54352
464
Отдел образования района (города областного значения)
54352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22773
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17055
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3263
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
348181
2
Социальная помощь
319914
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24795
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24795
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
295119
002
Программа занятости
82330
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9000
005
Государственная адресная социальная помощь
48718
006
Оказание жилищной помощи
4923
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28039
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
106490
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2225
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28267
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25545
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
7699
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7699
15
Трансферттер
5771
1
Трансферттер
5771
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
5771
006
Нысаналы пайдаланылмаған(толық пайдаланылмаған)трансферттерді қайтару
5771
ІІІ. Таза бюджеттік кредит беру
43686
Бюджеттік кредиттер
43686
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
43686
1
Ауыл шаруашылығы
43686
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi
43686
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
43686
Аудандық Мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 22-V шешіміне 2 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХІV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Бағдарлама әкімгерінің коды
Сомасы, мың теңге
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарлама атауы
Шығыстар атауы
1
2
3
4
5
6
467
006
011
республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
Жұмекен елді мекеніндегі су тазарту құрылымын жаңғырту
217191
Шортанбай елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жұмысын жағыртуға
189783
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
40000
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
100000
Ганюшкин селосындағы су тазарту құрылымы мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
74066
Афанасьев елді мекеніне су құбырының құрылыс жұмысына
40044
467
006
О15
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
119102
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
65556
Ганюшкин селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
177889
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
74564
Д. Нұрпейісова разъезіндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
73752
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
176863
Богатый (Амангелді) елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына

2000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7699
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7699
15
Трансферты
5771
1
Трансферты
5771
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5771
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5771
10
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
43686
1
Бюджетные кредиты
43686
453
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43686
006
Сельское хозяйство
43686
Приложение 2 к решению районного маслихата № 22-V от 12 апреля 2012 года
Приложение 6 к решению районного маслихата № 452-ХХХХІV "О районном бюджете
на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года
Коды администратора программы
Сумма, тысяч тенге
Коды программ
Коды подпрограммы
Наименование подпрограмм
Наименование расходов
1
2
3
4
5
6
467
006
011
Трансферты из республиканского бюджета
Реконструкция водоочистного сооружения в населенном пункте Жумекен
217191
Реконстукция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Шортанбай
189783
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными внутрипоселковыми сетями в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
40000
Строительство водоочистных сооружения с водопроводными внутрипоселковыми сетями в населенных пунктах Шестой, Каспий
100000
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
74066
Строительство водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
40044
467
006
О15
За счет средств местного бюджета
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
119102
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
65556
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Ганюшкино
177889
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
74564
Строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в разъезде Д. Нурпейсова
73752
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
176863
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Богатый (Амангелди)

101365
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысын жалғастыруға
95964
Нұржау селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
640
Орлы селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
520
Дәшін селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1960
Ақкөл селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1000
Утера селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
6000
Ганюшкин селосындағы су желісін жаңғыртуға жобалау сметалық құжат жасақтауға
3000
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
4200
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына
140000
Барлығы
1705079

101365
Реконструкция водоочистных сооружений в селе Приморье
1620
Продолжение строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в селе Жыланды
95964
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Нуржау
640
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Орлы
520
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Дашино
1960
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Аккол
1000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Утера
6000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных линий в селе Ганюшкино
3000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Приморье
4200
Строительство водоочистного сооружения в селе Приморье
140000
Итого:
1705079