"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/14-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 ақпанда N 2070 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 және 2 - тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 301 117 000 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 067 626 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 287 034 184 мың теңге;
2) шығындар – 300 859 115 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2 593 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 332 499 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 739 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 312 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 647 877 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 3 647 877 мың теңге.
2. 2012 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Шардара ауданы және Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 77 %;
Шардара ауданының бюджетіне – 64 %;
Облыстық бюджетке:
Шардара ауданы және Шымкент қаласынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Шымкент қаласынан – 23 %;
Шардара ауданынан – 36 % болып белгіленсін.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 2/14-V от 24 февраля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 29 февраля 2012 года N 2070. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения и дополнения:
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 117 000 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 067 626 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 690 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 287 034 184 тысяч тенге;
2) затраты – 300 859 115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 593 262 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 332 499 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 739 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 312 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 647 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 647 877 тысяч тенге.
2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района и города Шымкент - 50 процентов;
в бюджет города Шымкент – 77%;
в бюджет Шардаринского района – 64%;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района и города Шымкент - 50 процентов;
от города Шымкент – 23%;
от Шардаринского района – 36%.»;

4-тармақ мынадай мазмұндағы 14 абзацпен толықтырылсын:
«мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға»;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 10 абзацпен толықтырылсын:
«Қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамыту;».
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттердің облыстық энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасына қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
6-1 тармақ 6-2 тармақ болып есептелінсін;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

пункт 4 дополнить абзацем 14 следующего содержания:
«на изъятие земельных участков для государственных нужд»;
пункт 6 дополнить абзацам 10 следующего содержания:
«на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 6-1 считать пунктом 6-2;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

208 881
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 881
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
150 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
150 000
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
150 000
02
Қорғаныс
612 992
1
Әскери мұқтаждар
38 093
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
38 093
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 843
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
9 250
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
574 899
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
574 899
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 239
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
20 593
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
487 067
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 377 266
1
Құқық қорғау қызметi
9 377 266
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 370 766
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 380 400
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 491 366
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
26 258
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
17 178
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау

208 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
208 881
9
Прочие государственные услуги общего характера
150 000
271
Управление строительства области
150 000
061
Развитие объектов государственных органов
150 000
02
Оборона
612 992
1
Военные нужды
38 093
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
38 093
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 843
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
9 250
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
574 899
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
574 899
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
67 239
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
20 593
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
487 067
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 377 266
1
Правоохранительная деятельность
9 377 266
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 370 766
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 380 400
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 491 366
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
26 258
015
Организация содержания служебных животных
17 178
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

16 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
6 500
04
Бiлiм беру
47 424 011
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
6 583 820
261
Облыстың білім басқармасы
6 583 820
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 373 259
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 181 575
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 747 317
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 392 957
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
354 360
261
Облыстың білім басқармасы
5 434 258
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 282 827
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 815 754
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
48 887
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 109 778
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
578 015
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
394 240
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
183 775
261
Облыстың білім басқармасы
7 531 763
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 306 022
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу
175 741
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

16 642
271
Управление строительства области
6 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
6 500
04
Образование
47 424 011
1
Дошкольное воспитание и обучение
6 583 820
261
Управление образования области
6 583 820
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 373 259
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 210 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 181 575
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 747 317
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 392 957
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
354 360
261
Управление образования области
5 434 258
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 282 827
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 815 754
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
48 887
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 109 778
253
Управление здравоохранения области
578 015
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
394 240
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
183 775
261
Управление образования области
7 531 763
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 306 022
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
175 741
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области

219 825
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
21 342 202
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 941
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 941
261
Облыстың білім басқармасы
5 158 954
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 744
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
135 455
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
457 752
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
139 896
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
499 057
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
428 240
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 367 356
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 123 307
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
6 873 334
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
8 911 306
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
338 667
05
Денсаулық сақтау
58 183 993
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
21 342 202
253
Управление здравоохранения области
59 941
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 941
261
Управление образования области
5 158 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
84 744
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
135 455
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
457 752
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
139 896
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
499 057
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
428 240
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 367 356
271
Управление строительства области
16 123 307
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 873 334
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
8 911 306
037
Строительство и реконструкция объектов образования
338 667
05
Здравоохранение
58 183 993
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 403
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
1 635 539
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 534
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
54 774
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
54 774
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 799 424
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 412 821
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 833 537
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 833 537
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 544 097
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
475 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 003 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
2
Коммуналдық шаруашылық
22 371 603
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 371 603
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 205
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
7 612 463
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
88 403
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
1 635 539
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 534
265
Управление предпринимательства и промышленности области
54 774
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
54 774
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 799 424
1
Жилищное хозяйство
8 412 821
251
Управление земельных отношений области
1 833 537
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 833 537
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
6 544 097
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
475 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 003 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
2
Коммунальное хозяйство
22 371 603
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 371 603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
90 205
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
7 612 463
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

013
Туристік қызметті реттеу
51 411
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
270 928
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
270 928
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 826
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
151 102
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 527 648
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 527 648
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 527 648
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
7 527 648
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21 432 426
1
Ауыл шаруашылығы
9 181 196
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 117 225
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 013
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
492 058
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 800
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
924 632
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 196 599
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
310 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 372 904
017
Қазақстандық мақта сапасын сараптау
387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 950 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
29 619
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

013
Регулирование туристской деятельности
51 411
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
270 928
263
Управление внутренней политики области
270 928
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
119 826
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
151 102
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 527 648
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 527 648
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 527 648
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
7 527 648
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21 432 426
1
Сельское хозяйство
9 181 196
255
Управление сельского хозяйства области
9 117 225
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
98 013
002
Поддержка семеноводства
492 058
003
Капитальные расходы государственного органа
5 800
010
Государственная поддержка племенного животноводства
924 632
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 196 599
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
310 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 372 904
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 950 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
29 619
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)