Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар автомобиль жолдары туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 205 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 тамызда № 2095 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 13.11.2015 № 353 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына және «Автомобиль жолдары туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Н. Әлиевке жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
________________З. Сағынов
2012 жылғы «__»___________
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б. Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б. Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б. Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә. Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Тұяқбаев
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы  Е. Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р. Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілде
№ 205 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының
ТІЗБЕСІ
№ р/с
Автожолдардың индексі
Автожолдардың атауы
Автожолдардың мекенжайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
2
3
4
5
1
ҚХ-1
Қошқарата-Жарықбас-Бірлік

Об автомобильных дорогах областного значения Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 июля 2012 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 августа 2012 года № 2095. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 13.11.2015 № 353 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах», в целях обеспечения эксплуатации автомобильных дорог общего пользования областного значения, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог областного значения Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Алиева Б.Н.
Аким области                               А. Мырзахметов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
__________________З. Сагинов
«____»____________2012 год
Первый заместитель акима области           Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б. Алиев
Заместитель акима области                  А. Бектаев
Заместитель акима области                  С. Каныбеков
Заместитель акима области                  С. Туякбаев
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е. Садыр
Начальник управления финансов области      Р. Исаева
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 11 июля 2012 года № 205
ПЕРЕЧЕНЬ
автомобильных дорог областного значения общего пользования Южно-Казахстанской области
№ п/п
Индекс автодорог
Наименование автодороги
Адреса автодорог, км
Общая протяженность, км
1
2
3
4
5
1
КХ-1
Кошкарата-Жарыкбас-Бирлик