"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда № 2118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 311 119 586 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 729 916 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 894 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 600 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 295 491 645 мың теңге;
2) шығындар – 310 856 530 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 101 516 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 842 207 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 740 691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 312 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 4 150 960 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 150 960 мың теңге.»;
4-тармақ мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға.»;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Қуашбаев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV" Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 октября 2012 года № 7/67-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 октября 2012 года № 2118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 311 119 586 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 729 916 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 894 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 295 491 645 тысяч тенге;
2) затраты – 310 856 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 101 516 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 842 207 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 740 691 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 312 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 150 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 150 960 тысяч тенге.»;
пункт 4 дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
«на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы».»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии областного маслихата   С.Куашбаев
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

2 025 781
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 544 295
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 026
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыру
1 861
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 838 037
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
558 425
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
381 972
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 453
261
Облыстың білім басқармасы
6 279 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 888 381
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
25 862 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 221
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 221
261
Облыстың білім басқармасы
7 815 822
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 593
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу

2 025 781
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 544 295
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
47 026
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 861
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 838 037
253
Управление здравоохранения области
558 425
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
381 972
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 453
261
Управление образования области
6 279 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 888 381
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
25 862 630
253
Управление здравоохранения области
59 221
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 221
261
Управление образования области
7 815 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 593
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба

195 178
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
299 053
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
94 718
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 481 481
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 771 669
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 987 587
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 590 292
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 119 345
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 950
05
Денсаулық сақтау
57 730 658
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 081 252
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 252
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
667 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
168 818
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
241 363
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 771 165
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 771 165
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

195 178
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
299 053
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
94 718
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 481 481
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 771 669
271
Управление строительства области
17 987 587
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
10 119 345
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 950
05
Здравоохранение
57 730 658
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 081 252
253
Управление здравоохранения области
1 081 252
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
667 959
006
Услуги по охране материнства и детства
168 818
007
Пропаганда здорового образа жизни
241 363
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
14 771 165
253
Управление здравоохранения области
14 771 165
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

5 557 021
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
6 282 870
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 169 929
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 206 804
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
448 769
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
435 843
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 879
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
984 733
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
206 779
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 644
261
Облыстың білім басқармасы
788 831
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
707 564
037
Әлеуметтік сауықтандыру
81 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
174 294
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
174 294
2
Әлеуметтiк көмек
235 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
235 058
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
235 058
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 877 883
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 850 496
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 766
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 263
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 403
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
2 375 281
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 282
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 844
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

5 557 021
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 282 870
1
Социальное обеспечение
3 169 929
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 206 804
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
448 769
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
229 879
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
984 733
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
206 779
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
336 644
261
Управление образования области
788 831
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
707 564
037
Социальная реабилитация
81 267
271
Управление строительства области
174 294
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
174 294
2
Социальная помощь
235 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
235 058
003
Социальная поддержка инвалидов
235 058
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 877 883
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 850 496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 766
007
Капитальные расходы государственного органа
6 263
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
88 403
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
2 375 281
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 282
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74 844
265
Управление предпринимательства и промышленности области

27 387
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27 387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 044 401
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 854 666
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 244 278
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 244 278
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
347 212
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 419
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 793
262
Облыстың мәдениет басқармасы
312 423
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 139 871
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
326 380
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 453 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

27 387
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27 387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 044 401
1
Жилищное хозяйство
10 854 666
251
Управление земельных отношений области
1 244 278
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 244 278
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
347 212
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
317 419
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 793
262
Управление культуры области
312 423
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
312 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 139 871
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
326 380
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 453 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

5 766
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 262 098
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 046 599
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
141 449
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 068 203
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 810 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
10 153
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 817
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 462
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 716
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 716
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 907
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
79 907
2
Су шаруашылығы
4 917 738
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 547 891
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
74 063
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 473 828
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
369 847
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
369 847
3
Орман шаруашылығы
598 238
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

5 766
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 262 098
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 046 599
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
141 449
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 068 203
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 810 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10 153
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 817
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 462
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 716
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 716
271
Управление строительства области
79 907
020
Развитие объектов сельского хозяйства
79 907
2
Водное хозяйство
4 917 738
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 547 891
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
74 063
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 473 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
369 847
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
369 847
3
Лесное хозяйство
598 238
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области