"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада № 2152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 310 931 491 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 729 916 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 894 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 600 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 295 303 550 мың теңге;
2) шығындар – 310 668 435 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2 601 516 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 342 207 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 740 691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 312 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 650 960 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын  қаржыландыру  – 3 650 960  мың теңге.»;
4-тармақтағы тоғызыншы абзац алынып тасталсын;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV" Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2012 года № 8/69-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 ноября 2012 года № 2152. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 310 931 491 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 729 916 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 894 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 295 303 550 тысяч тенге;
2) затраты – 310 668 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 601 516 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 342 207 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 740 691 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 312 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 650 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 650 960 тысяч тенге.»;
в пункте 4 абзац девятый исключить;

6-2-тармақтағы төртінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің  қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Қуашбаев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ. Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V
шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

в пункте 6-2 абзац четвертый исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии областного маслихата   С. Куашбаев
Секретарь областного маслихата             К. Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 29 ноября 2012 года № 8/69-V
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

143 118
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 409 912
1
Құқық қорғау қызметi
9 409 912
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 397 412
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 338 659
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 507 629
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
87 584
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
7 370
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын  материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
17 248
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 500
04
Бiлiм беру
53 580 861
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
10 220 464
261
Облыстың білім басқармасы
10 220 464
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 129 903
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 090 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 453 094
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 589 871
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
2 244 313
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
345 558
261
Облыстың білім басқармасы
4 863 223
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 025 781
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру

143 118
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 409 912
1
Правоохранительная деятельность
9 409 912
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 397 412
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 338 659
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 507 629
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
87 584
015
Организация содержания служебных животных
7 370
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
17 248
271
Управление строительства области
12 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 500
04
Образование
53 580 861
1
Дошкольное воспитание и обучение
10 220 464
261
Управление образования области
10 220 464
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
8 129 903
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 090 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 453 094
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 589 871
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 244 313
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
345 558
261
Управление образования области
4 863 223
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 025 781
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования

2 544 295
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 500
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 826
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 821
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 838 037
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
558 425
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
381 972
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 453
261
Облыстың білім басқармасы
6 279 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 888 381
034
Техникалық және  кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың  біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
25 862 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 221
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 221
261
Облыстың білім басқармасы
7 815 822
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 593
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Облыстық мемлекеттік білім беру  мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
195 178
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

2 544 295
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
269 500
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
21 826
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 821
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 838 037
253
Управление здравоохранения области
558 425
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
381 972
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 453
261
Управление образования области
6 279 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 888 381
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
25 862 630
253
Управление здравоохранения области
59 221
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 221
261
Управление образования области
7 815 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 593
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
195 178
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

299 053
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
94 718
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 481 481
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
3 771 669
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 987 587
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 590 292
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 119 345
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 950
05
Денсаулық сақтау
55 585 058
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 081 252
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 252
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
667 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
168 818
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
241 363
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 168 398
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 168 398
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 401 868
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету

299 053
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
94 718
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 481 481
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 771 669
271
Управление строительства области
17 987 587
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
10 119 345
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 950
05
Здравоохранение
55 585 058
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 081 252
253
Управление здравоохранения области
1 081 252
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
667 959
006
Услуги по охране материнства и детства
168 818
007
Пропаганда здорового образа жизни
241 363
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
14 168 398
253
Управление здравоохранения области
14 168 398
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 401 868
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

3 166 511
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 203 386
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
447 357
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
435 843
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
227 873
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
984 733
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
206 779
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 644
261
Облыстың білім басқармасы
788 831
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
707 564
037
Әлеуметтік сауықтандыру
81 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
174 294
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
174 294
2
Әлеуметтiк көмек
235 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
235 058
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
235 058
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 828 595
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 801 208
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 766
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 263
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
76 741
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
2 337 655
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 282
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
74 844
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27 387
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту

3 166 511
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 203 386
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
447 357
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
227 873
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
984 733
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
206 779
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
336 644
261
Управление образования области
788 831
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
707 564
037
Социальная реабилитация
81 267
271
Управление строительства области
174 294
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
174 294
2
Социальная помощь
235 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
235 058
003
Социальная поддержка инвалидов
235 058
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 828 595
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 801 208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 766
007
Капитальные расходы государственного органа
6 263
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
76 741
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
2 337 655
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 282
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74 844
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27 387
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020

27 387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 259 214
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 819 479
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 244 278
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 244 278
261
Облыстың білім басқармасы
347 212
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 419
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 793
262
Облыстың мәдениет басқармасы
312 423
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 139 871
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
326 380
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 453 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай  салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 426
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
176 742
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

27 387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 259 214
1
Жилищное хозяйство
10 819 479
251
Управление земельных отношений области
1 244 278
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 244 278
261
Управление образования области
347 212
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
317 419
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 793
262
Управление культуры области
312 423
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
312 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 139 871
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
326 380
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 453 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
97 426
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
176 742
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

141 449
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 068 203
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 810 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
10 153
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 817
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 462
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 477
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 477
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 907
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
79 907
2
Су шаруашылығы
4 894 607
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 547 891
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
74 063
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 473 828
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
346 716
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
346 716
3
Орман шаруашылығы
598 238
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
598 238
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
585 055
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 183
4
Балық шаруашылығы
27 720
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
27 720
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
27 720
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 594 348

141 449
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 068 203
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 810 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10 153
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 817
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 462
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 477
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 477
271
Управление строительства области
79 907
020
Развитие объектов сельского хозяйства
79 907
2
Водное хозяйство
4 894 607
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 547 891
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
74 063
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 473 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
346 716
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
346 716
3
Лесное хозяйство
598 238
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
598 238
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
585 055
006
Охрана животного мира
13 183
4
Рыбное хозяйство
27 720
255
Управление сельского хозяйства области
27 720
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
27 720
5
Охрана окружающей среды
1 594 348