Білім саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 384 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2189 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 157 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында, жоғары оқу орындарында оқитындарға жатақхана беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес «Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес «Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес «Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2012 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года № 2189. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27.06.2013 № 157.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги «Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования, высших учебных заведениях» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования» согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги «Выдача дубликатов документов об образовании» согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования» согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) регламент государственной услуги «Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования» согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования» согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам» согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования» согласно приложению 8 к настоящему постановлению;

9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызметінің регламенті;
13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. «Білім саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2092-нөмірімен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2012 жылдың 31 шілдедегі 118-119-нөмірлерінде жарияланған) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 186 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ә.Қаныбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 1-қосымша
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында, жоғары оқу орындарында оқитындарға жатақхана беру»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында, жоғары оқу орындарында оқитындарға жатақхана беру» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғалар және Қазақстан Республикасының азаматы болып есептелмейтін ұлты қазақ тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуші – техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары (бұдан әрі – ТжКБ ұйымдары).

9) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах» согласно приложению 13 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2012 года № 186 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2092, опубликовано 31 июля 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 86).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мырзахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от
19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования,
высших учебных заведениях»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования, высших учебных заведениях» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – граждане Республики Казахстан, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан, и лица казахской национальности, не являющиеся гражданами Республики Казахстан;
2) оказывающий государственную услугу – организации технического и профессионального образования (далее – организации ТиПО).

2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті ТжКБ ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 43-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметінің нәтижесі Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мына мекенжай бойынша: пошталық индексі 160000, Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйде орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ТжКБ ұйымдарынан алуға болады. Мемлекеттік қызметті ұсынудың кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздемелер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных учреждений и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями ТиПО.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании статьи 43 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области» расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 12а, почтовый индекс 160000 (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях ТиПО указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы ТжКБ ұйымына қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат береді;
3) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы жолдаманы тапсырады немесе құжаттардың барлығы толық болмаған, не жатақханада орын болмаған жағдайда, бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы жолдамаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері жолдаманы немесе дәлелді бас тарту жауабын тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. ТжКБ ұйымдарында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. ТжҚБ ұйымдарында құжаттардың қабылдануы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
ТжҚБ ұйымдарына қажетті құжаттардың барлығы тапсырылған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) ТжҚБ ұйымдарындағы кеңсе қызметкері;
2) ТжҚБ ұйымының басшысы;
3) ТжҚБ ұйымдарындағы жауапты орындаушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию ТиПО;
2) сотрудник канцелярии организации ТиПО принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации ТиПО заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель выдает направление или в случае неполного пакета документов либо отсутствие места в общежитии издает проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в направлении или в мотивированном ответе об отказе;
7) сотрудник канцелярии организации ТиПО регистрирует направление или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организациях ТиПО, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В организациях ТиПО прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организациях ТиПО потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии в организациях ТиПО;
2) руководитель организации ТиПО;
3) ответственный исполнитель в организациях ТиПО.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу

18. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға ТжҚБ ұйымының басшысы болып табылады.
ТжҚБ ұйымының басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымдарында, жоғары оқу орындарында
оқитындарға жатақхана беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының тізбесі
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының атауы
Мекен-жайы
Телефон нөмірлері
1
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 1 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Созақ ауданы, Созақ ауылы, Әуезов көшесі, 25 үй

18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации ТиПО.
Руководитель организации ТиПО несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития обучающимся
в организациях технического и
профессионального образования,
высших учебных заведениях»
Список организаций технического и профессионального образования
Наименование организаций технического и профессионального образования
Адрес
Телефоны
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 1» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сузакский район, село Созак, улица Ауэзова, дом 25

872546-3-15-42, 3-11-29
2
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Шымкент қаласы № 2 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Алдияров көшесі, 38 үй
8(7252)53-01-58,53-02-71, 53-92-97
3
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Шымкент қаласы № 3 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Гагарин көшесі, 121 үй
8(7252)54-65-38,31-89-01, 56-31-8
4
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Шымкент қаласы № 4 кәсіптік лицей»мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, К.Жарқынбеков көшесі, 13 үй
8(7252)56-34-97,56-31-19, 56-33-69
5
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 5 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Түркістан көшесі, 2а үй
8(7252)54-81-62, 53-06-67
6
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 6 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Төреқұлов көшесі, 1 үй

872546-3-15-42,3-11-29
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 2 города Шымкент» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Алдиярова, дом 38
8(7252)53-01-58,
53-02-71.53-92-97.
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 3 города Шымкент» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Гагарина, дом 121
8(7252)54-65-38,
31-89-01,56-31-8
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 4 города Шымкент» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица К.Жаркынбеков, дом 13
8(7252)56-34-97,
56-31-19,56-33-69
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 5» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Туркестанская, дом 2а.
8(7252)54-81-62,
53-06-67
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 6» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Турекулова, дом 1

8(7252)21-27-38, 21-27-40, 21-36-64
7
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 7 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, С.Ерубаев көшесі, 15 үй
8(725)36-3-25-67, 3-26-45, 3-16-11
8
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Төлеби ауданы № 8 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Новостроевка, Некрасов көшесі, н/з
8(725)47-6-46-03, 6-43-45, 6-42-70
9
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Шымкент қаласы № 9 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, 346 үй
8(725)47-5-16-87, 5-13-79, 5-15-84
10
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Сайрам ауданы № 10 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Сайрам ауылы, Юсуф Сарями көшесі, 5 үй
8(7252)31-4-10-75, 4-10-70
11
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 11 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Казығұрт ауданы, Казығұрт ауылы, Қонаев көшесі, 2 үй
8(7252)39-2-12-51, 7-91-15
12
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 12 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі, 1 үй
8(725)37-2-26-14, 2-51-66
13
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 13 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Т.Рыскұлов көшесі, № 105 үй
8(725)32-3-01-16, 3-19-89
14
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 14 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Атакент ауылы
8(725)41-3-29-37, 3-24-18
15
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 15 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Асықата ауылы, Абдулкасымова көшесі, 4 үй
8(725)42-42-4-52, 42-9-64
16
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Шардара қаласы № 16 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шардара ауданы, Шардара қаласы, Шардара көшесі, 1 үй
8(725)35-2-15-03, 2-15-07
17
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 17 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Арыс қаласы, Дулатова көшесі, 97 үй
8(725)40-2-16-85, 2-31-64
18
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 18 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ордабасы ауданы, Шұбар ауылы, Жандосов көшесі, 8 үй

8(7252)21-27-38,21-27-40,21-36-64
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 7» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Кентау, улица С.Ерубаев, дом 15
8(725)36-3-25-67,
3-26-45,3-16-11
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 8» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Толебийский район, город Ленгер Новостроевка, улица Некрасова, б/н
8(725)47-6-46-03,
6-43-45,6-42-70
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 9 Толебийского района» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Толебийский район, село Коксайек, улица Толеби, дом 346
8(725)47-5-16-87,
5-13-79,5-15-84
10
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 10 Сайрамского района» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сайрамский район, село Сайрам, улица Юсуф Сарями, дом 5
8(7252)31-4-10-75,
4-10-70
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 11 Сайрамского района» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Кунаева, дом 2
8(7252)39-2-12-51,
7-91-15
12
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 12» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Сарыагаш, улица Айтеке би, дом 1
8(725)37-2-26-14,
2-51-66
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 13» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сарыагашский район, село Абай, улица Т.Рыскулова, дом 105
8(725)32-3-01-16,
3-19-89
14
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 14» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Махтааральский район, село Атакент, б/н
8(725)41-3-29-37,
3-24-18
15
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 15» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Мактааральский район, поселок Асыката, улица Абдулкасымова, дом 4
8(725)42-42-4-52,
42-9-64
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 16 города Шардара» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Шардаринский район, город Шардара, улица Шардара, дом 1
8(725)35-2-15-03,
2-15-07
17
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 17» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Арысь, улица Дулатова, дом 97
8(725)40-2-16-85,
2-31-64
18
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 18» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Ордабасынский район, село Шубар, улица Жандосова дом 8

8(725)30-43-2-34,43-363,75-2-75
19
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 19 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, П.Жумабай көшесі, н\з
8(725)48-2-14-88
20
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Дәуренбек Құрманбек атындағы № 20 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Отырар ауданы, Шәуілдер ауылы, Д.Алтынбеков көшесі, н\з
8(725)44-21-9-48,21-9-58
21
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Түркістан қаласы № 21 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, И.Есенберлин көшесі, 2а үй
8(725)33-2-56-22
22
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Түлкібас ауданы № 22 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, О.Сейдалиев даңғылы, 3 үй
8(725)38-53-0-88
23
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 23 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылы, Қонаев көшесі, 8 үй
8(725)33-44-1-86
24
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 24 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Созақ ауданы, Таукент ауылы,
8(725)-46-2-66-34
25
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «Сайрам ауданының № 25 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Қарабұлақ елді мекені
8(725)31-26-9-42
26
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Оңтүстік Қазақстан құқық және салалық технологиялар колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Байтұрсынов көшесі, 23 үй
8(7252)21-28-36,21-34-33, 21-28-43,
27
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Оңтүстік Қазақстан Саз колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Октябрский көшесі, 30 үй
8(7252)40-63-25 40-63-23
28
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Ә.Қастеев атындағы Шымкент көркемсурет колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Калдаяқов көшесі, 30 үй
8(7252)56-31-12 54-13-38, 56-29-15
29
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Ғ.Мұратбаев атындағы Жетісай гуманитарлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетісай қаласы Қожанова көшесі, 35 үй
8(725-34) 6-51-82, 6-51-57
30
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық және агробизнес колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы Атакент ауылы Оқу кварталы н\з
8(725-41)3-26-12 3-27-80
31
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Оңтүстік Қазақстан политехникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Желтоқсан көшесі, 30 үй
8(7252)21-38-54 21-44-11 21-29-94 21-07-91
32
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Түлкібас агробизнес және саяхат колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түлкібас ауданы, Жандосов көшесі, 9 үй
8(725-38) 5-28-72 5-28-74 5-24-78 5-23-37
33
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Кентау көпсалалы колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, Төлеби көшесі, 72 үй
8(725-36) 3-26-86 3-37-96
34
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Түркістан гуманитарлық-техникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, 1 мөлтек ауданы
8(725-33) 4-06-46 4-06-48
35
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Шымкент көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы Момышұлы көшесі н\з
8(7252) 21-34-45 21-34-35
36
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Шымкент аграрлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы Тассай елді-мекені Жібек Жолы көшесі, н/з
8(7252) 55-40-69 55-42-32
37
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «Қапланбек гуманитарлық-агроэкономикалық колледжі» коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш қаласы Театральная көшесі н\з
8(725-37) 2-74-01, 2-10-26 5-85-32
«Техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымдарында, жоғары оқу орындарында
оқитындарға жатақхана беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің реттілігі және өзара әрекеттілігін сипаттау
1-кесте. ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының)әрекеттері
әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері
ТжКБ ұйымының басшысы
ТжКБ ұйымының жауапты орындаушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдау
Құжаттардың толықтығын қарап, жолдаманы немесе дәлелді бас тарту жобасын дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
Орындалу мерзімдері
20 минут
20 минут
Күнтізбелік 7 күн
Келесі әрекеттің нөмірі
5
4
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Жолдаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
Жолдамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Орындалу мерзімдері
10 минут
2 сағат
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны) немесе кеңейту
ТжКБ ұйымдының кеңсе қызметкері
ТжКБ ұйымының басшысы
ТжКБ ұйымының жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттардың толықтығын қарап, жолдаманы дайындау
№ 2 іс-әрекет:
Бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет:
Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
Жолдаманы тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
№ 2 іс-әрекет:
Жолдамаға қол қою
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Баламалы үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны) немесе кеңейту
ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері
ТжКБ ұйымының басшысы
ТжКБ ұйымының жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттардың толықтығын қарап, дәлелді бас тарту туралы жауапты дайындау
№ 2 іс-әрекет:
Бұрыштама қою үшін Басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет: Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
Дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
№ 2 іс-әрекет:
Дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
«Техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымдарында, жоғары оқу орындарында
оқитындарға жатақхана беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

8(725)30-43-2-34,43-363,75-2-75
19
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 19» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Байдибекский район, село Шаян, улица П.Жумабай, б/н
8(725)48-2-14-88
20
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 20» имени Дауренбека Курманбека» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Отырарский район, село Шаульдер, улица Д.Алтынбеков, б/н
8(725)44-21-9-48,
21-9-58
21
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 21 города Туркестан» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Туркестан, улица И.Есенберлин, дом 2а
8(725)33-2-56-22
22
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 22 Тюлькубасского района» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Тюлькубасский район, село Т.Рыскулов, проспект О.Сейдалиева, дом 3
8(725)38-53-0-88
23
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 23» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Туркестан, село Ески Икан, улица Кунаева, дом 8
8(725)33-44-1-86
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 24» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сузакский район, поселок Таукент, б/н
8(725)-46-2-66-34
25
Государственное коммунальное казенное предприятие «Профессиональный лицей № 25 имени Д.Кунаева Сайрамского района» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сайрамский район, село Карабулак, б/н
8(725)31-26-9-42
26
Государственное коммунальное казенное предприятие «Южно-Казахстанский колледж права и отраслевых технологий» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Байтурсынова, дом 23
8(7252)21-28-36,
21-34-33,
21-28-43
27
Государственное коммунальное казенное предприятие «Южно-Казахстанский музыкальный колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Октябрьская, дом 30
8(7252)40-63-25,
40-63-23
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский художественный колледж им. А.Кастеева» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Калдаякова, дом 30
8(7252)56-31-12
54-13-38,
56-29-15
29
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жетысайский гуманитарный колледж им. Г. Муратбаева» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Жетысай, улица Кожанова, дом 35
8(725-34)
6-51-82,
6-51-57
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Махтаральский колледж гуманитарно-экономический и агробизнеса» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Махтааральский район, село Атакент, квартал Учебный
8(725-41)3-26-12
3-27-80
31
Государственное коммунальное казенное предприятие «Южно-Казахстанский политехнический колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Желтоксан, дом 30
8(7252)21-38-54
21-44-11, 21-29-94,
21-07-91
32
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тюлькубасский колледж агробизнеса и туризма» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Тюлькубасский район, улица Жандосова, дом 9
8(725-38)5-28-72,
5-28-74
5-24-78,5-23-37
33
Государственное коммунальное казенное предприятие «Кентауский многопрофильный колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Кентау, улица Толеби, дом 72
8(725-36)
3-26-86, 3-37-96
3-90-53
34
Государственное коммунальное казенное предприятие «Туркестанский гуманитарно-технический колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Туркестан, мкр 1, б/н
8(725-33)
4-06-46
4-06-48
35
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский колледж транспорта, коммуникаций и новых технологий» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Шымкент, улица Б.Момышулы, б/н
8(7252)
21-34-45
21-34-35
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский аграрный колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
Сайрамский район, село Тассай, улица Жибек Жолы, б/н
8(7252)
55-40-69
55-42-32
37
Государственное коммунальное казенное предприятие «Капланбекский гуманитарно-агроэкономический колледж» управления образования акимата Южно-Казахстанской области
город Сарыагаш, улица Театральная, б/н
8(725-37) 2-74-01,
2-10-26
5-85-32
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития обучающимся
в организациях технического и
профессионального образования,
высших учебных заведениях»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии организации ТиПО
Руководство организации
ТиПО
Ответственный исполнитель организации ТиПО
Название и описание действий (процесса, операций)
Прием, регистрация документов. Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и направление для исполнения
Проверка пакета документов, разработка проекта мотивированного отказа или направления
Форма окончания (сведения, документ, организационно-распределительное решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Направление документов руководителю для подписи
Сроки выполнения
20 мин
20 мин
7 календарных дней
№ следующих действий
5
4
Название действий (процесса, операции) и их описание
Форма окончания (сведения, документ, организационно-распределительное решение)
Регистрация направление или мотивированного отказа и выдача получателю государственной услуги
Подписание направления или мотивированного отказа
Сроки выполнения
10 мин
2 часа
Таблица 2. Варианты применения. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работы)
Сотрудник канцелярии организации ТиПО
Руководство
организации ТиПО
Ответственный исполнитель организации ТиПО
Действие № 1:
Прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и направление для исполнения
Действие № 1:
Проверка пакета документов, разработка  проекта направление
Действие № 2:
Направление документов
руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
Направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
Регистрация направление и выдача получателю государственной услуги
Действие № 2:
Подписание направление
Таблица 3. Варианты применения. Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работы) или расширение
Сотрудник канцелярии организации ТиПО
Руководство
организации ТиПО
Ответственный исполнитель организации ТиПО
Действие № 1:
Прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
Ознакомление с документами, направление для определения ответственного лица и выполнение
Действие № 1:
Проверка пакета документов, разработка проекта направление
Действие № 2:
Направление документов
руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
Направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
Регистрация мотивированного отказа и выдача получателю государственной услуги
Действие № 2:
Подписание мотивированного отказа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития обучающимся
в организациях технического и
профессионального образования,
высших учебных заведениях»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 2-қосымша
«Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - негізгі орта (жалпы негізгі), жалпы орта (орта жалпы), техникалық және кәсіптік (кәсіптік бастауыш және кәсіптік орта), орта білімнен кейінгі, жоғары (кәсіптік жоғары) білімі бар Қазақстан Республикасының азаматы, шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуші - техникалық және кәсіптік білім беру ұйымы (бұдан әрі – ТжКБ ұйымдары).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті ТжКБ ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 26-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Техникалық және кәсіптік білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 130, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – гражданин Республики Казахстан, иностранные граждане и лица без гражданства, имеющие основное среднее (основное общее), общее среднее (среднее общее), техническое и профессиональное (начальное профессиональное и среднее профессиональное), послесреднее, высшее (высшее профессиональное) образование;
2) оказывающий государственную услугу – организация технического и профессионального образования (далее – организация ТиПО).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями ТиПО.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании статьи 26 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 130 «Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы технического и профессионального образования», от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметінің нәтижесі Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мына мекенжай бойынша: пошталық индексі 160000, Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйде орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ТжКБ ұйымдарынан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы ТжКБ ұйымына қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат береді;
3) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері жауапты жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болғанда ТжКБ ұйымдарының жауапты қызметкері тиісті бұйрық пен ілеспе хатты әзірлейді немесе құжаттар толық емес болғанда бас тарту туралы жауап жобасын дайындап, басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрыққа немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) ТжКБ ұйымының кеңсе қызметкері бұйрықпен немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. ТжКБ ұйымдарында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. ТжҚБ ұйымында құжаттардың қабылдануы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
ТжҚБ ұйымына құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.

7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области» расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 12а, почтовый индекс 160000 (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях ТиПО, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию ТиПО;
2) сотрудник канцелярии организации ТиПО принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации ТиПО заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель готовит приказ или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе с сопроводительным письмом и предоставляет руководителю;
6) руководитель подписывает приказ или мотивированный ответ об отказе с сопроводительным письмом;
7) сотрудник канцелярии организации ТиПО регистрирует приказ или мотивированный ответ об отказе с сопроводительным письмом и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организациях ТиПО, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. В организации ТиПО прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организации ТиПО получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 3-қосымша
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғалар және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуші – негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, жоғары білім беру ұйымы (бұдан әрі - білім беру ұйымдары).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызмет білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4.Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 4-бабының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы» 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына сәйкес ұсынылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметінің нәтижесі Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Выдача дубликатов документов об образовании»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача дубликатов документов об образовании» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – граждане Республики Казахстан, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан, и лица казахской национальности, не являющиеся гражданами Республики Казахстан;
2) оказывающий государственную услугу – организация основного среднего, общего среднего, технического и профессионального образования (далее – организации образования).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги -нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями образования.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется согласно подпункту 9) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 «Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи», от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мына мекенжай бойынша: пошталық индексі 160000, Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйде орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген білім беру ұйымдарынан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздемелер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып қолхат береді;
3) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге телнұсқасын дайындайды. Құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері телнұсқасын немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. Білім беру ұйымдарында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. Білім беру ұйымдарында құжаттардың қабылдануы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жүзеге асырылады.
Білім беру ұйымдарына құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беріледі.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 12а, почтовый индекс 160000 (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях образования, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию образования;
2) сотрудник канцелярии организации образования принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации образования заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель готовит дубликат с сопроводительным письмом. В случае неполного пакета документов ответственный исполнитель готовит проект ответа об отказе и предоставляет его руководителю;
6) руководитель расписывается в дубликате документа об образовании или в мотивированном ответе об отказе с сопроводительным письмом;
7) сотрудник канцелярии организации образования регистрирует дубликат или мотивированный ответ об отказе с сопроводительным письмом и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организациях образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В организациях образования прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организации образования получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой указывается дата получения государственной услуги.

18. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға білім беру ұйымдарының басшысы болып табылады.
Білім беру ұйымының басшысы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Білім беру ұйымдарының тізбесі
Білім беру ұйымының атаулары
Мекен-жайы
Телефон нөмірлері
Арыс қаласы
1
«С.Қожанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, 1 үй
8(72540)20633
2
«Б.Момышұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, М.Әуезов көшесі, 52 үй

18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации образования.
Руководитель организации образования несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача дубликатов документов
об образовании»
Список организаций образования
Наименование организаций образования
Адрес
Телефоны
город Арысь
1
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Кожанова»
город Арысь, улица, Аль-Фараби, дом 1
872540-2-06-33
2
Государственное учреждение «Средняя школа имени Б.Момышулы»
город Арысь, улица Ауезова, дом 52

87255960039
Қазығұрт ауданы
1
«Болашақ атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы, К.Абдалиев көшесі, 36 үй
8(725-39)21195
2
«Қ.Сәтпаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы, Ж.Төлеев көшесі, 2 үй
8(725-39)21934
3
«Т. Рысқұлов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі, 2 үй
8(725-39)21460
4
«Қазығұрт мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы, Ынтымақ көшесі, н/ү
8(725-39)21467
5
«Қызылтаң атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қақпақ ауыл округі, Қақпақ ауылы, Д.Қонаев көшесі, 68 үй
8(725-39)47439
6
«Заңғар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қақпақ ауыл округі, Бижан - Сарай ауылы, Атамекен көшесі, 4 үй
8(725-39)76795
7
«Қақпақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қақпақ ауыл округі, Қақпақ ауылы, Мектеп көшесі, 6 үй
8(725-39)4746
8
«Шарбұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарбұлақ ауыл округі, Шарбұлақ ауылы
8(725-39)7591
9
«Ащыбұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарбұлақ ауыл округі, Ащыбұлақ ауылы, Мектеп көшесі, 13 үй
8(725-39)2277
10
«Ақбастау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ақбастау ауыл округі, Ақбастау ауылы, Ақбастау көшесі, 41 үй
8(725-39)2273
11
«Ж.Жамбыл атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарабау ауыл округі, Амангелді ауылы, С.Мұқанов көшесі, 14 үй
8(725-39)2126
12
«Макаренко атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарабау ауыл округі, Қарабау ауылы
8(725-39)2273
13
«А.Оразбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарабау ауыл округі, Жұмысшы ауылы, Д.Қонаев көшесі, 18 үй
8(725-39)44265
14
«Комсомол орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқия ауыл округі, Қызылқия ауылы, Б.Аширбаев көшесі, н/ү
8(725-39)31103
15
«Кызылсеңгір орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылсеңгір ауыл округі, Қызылсеңгір ауылы
8(725-39)22698
16
«Ынталы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқия ауыл округі, Ынталы ауылы, Иманбердиев көшесі, 31 үй
8(725-39)31265
17
«Айнатас» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқия ауыл округі, Айнатас ауылы
8(725-39)31276
18
«Т.Тула атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Тұрбат ауылы
8(725-39)45336
19
«КазХХХ жылдығы» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Тұрбат ауылы
8(725-39)45339
20
«Еңбек» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Тұрбат ауылы
8(725-39)76593
21
«Жаңатірлік» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Тұрбат ауылы
8(725-39)45446
22
«О.Жамалов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Алтынтөбе ауылы

87255960039
Казыгуртский район
1
Государственное учреждение «Средняя школа Болашак»
сельский округ Казыгурт, село Казыгурт, улица К.Абдалиева, дом 36
8(725-39)21195,
2
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Сатпаева»
сельский округ Казыгурт, село Казыгурт, улица Ж.Толеева, дом 2
8(725-39)21934,
3
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Рыскулова»
сельский округ Казыгурт, село Казыгурт, улица Д.Конаев, дом 2
8(725-39)21460,
4
Государственное учреждение «Специализированная школа-интернат «Дарын»
сельский округ Казыгурт, село Казыгурт, улица Ынтымак, б/н
8(725-39)21467,
5
Государственное учреждение «Средняя школа Кызылтан»
сельский округ Какпак, село Какпак
8(725-39)47439,
6
Государственное учреждение «Средняя школа Зангар»
сельский округ Какпак, село Бижан-Сарай
8(725-39)76795,
7
Государственное учреждение «Средняя школа Какпак»
сельский округ Какпак, село Какпак
8(725-39)47466
8
Государственное учреждение «Средняя школа Шарбулак»
сельский округ Шарбулак, село Шарбулак
8(725-39)75916,
9
Государственное учреждение «Средняя школа Ашыбулак»
сельский округ Шарбулак, село Ашыбулак
8(725-39)22772,
10
Государственное учреждение «Средняя школа Акбастау»
сельский округ Шарбулак, село Акбастау
8(725-39)22735,
11
Государственное учреждение «Средняя школа имени Жамбыл»
сельский округ Карабау, село Анангелди
8(725-39)21260,
12
Государственное учреждение «Средняя школа имени Макаренко»
сельский округ Карабау, село Карабау
8(725-39)22739,
13
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Оразбаева»
сельский округ Карабау, село Жумысшы
8(725-39)44265,
14
Государственное учреждение «Средняя школа Комсомол»
сельский округ Кызылкия, село Кызылкия
8(725-39)31103,
15
Государственное учреждение «Средняя школа Кызылсенгир»
сельский округ Кызылкия, село Кызылсенгир
8(725-39)22698,
16
Государственное учреждение «Средняя школа Ынталы»
сельский округ Кызылкия, село Ынталы
8(725-39)31265, 31315, 87003572078
17
Государственное учреждение «Средняя школа Айнатас»
сельский округ Кызылкия, село Айнатас
8(725-39)31276,
18
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Тула»
сельский округ Турбат, село Турбат
8(725-39)45336,
19
Государственное учреждение «Средняя школа Каз ХХХ жылдыгы»
сельский округ Турбат, село Турбат
8(725-39)45339,
20
Государственное учреждение «Средняя школа Енбек»
сельский округ Турбат, село Турбат
8(725-39)76593,
21
Государственное учреждение «Средняя школа Жанатирлик»
сельский округ Турбат, село Турбат
8(725-39)45446,
22
Государственное учреждение «Средняя школа имени О.Жамалова»
сельский округ Алтынтобе, село Алтынтобе

8(725-39)45123
23
«Қосағаш орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Қосағаш ауылы
8(725-39)38510
24
«Алтынтөбе» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Алтынтөбе ауылы,
8(725-39)45151
25
«Қаржан» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Қаржан ауылы
8(725-39)45103
26
«С.Рахимов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Көкібел ауыл округі, Жамбыл ауылы
8(725-39)31539
27
«Көкібел» атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Көкібел ауыл округі, Көкібел ауылы
8(725-39)31538
28
«Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жігерген ауыл округі, Жігерген ауылы
8(725-39)33271
29
«Ж Есіркепов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жігерген ауыл округі, Тесіктөбе ауылы
8(725-39)33275
30
«Елшібек батыр атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Елшібек батыр ауылы
8(725-39)33667
31
«Тілектес орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Тілектес ауылы
8(725-39)33856
32
«Жаңаталап орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Жаңаталап ауылы
8(725-39)75745
33
«Жылыбұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Жылыбұлақ ауылы
8(725-39)76589
34
«Қарабастау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Қарабастау ауылы
8(725-39)21195
35
«К.Өмірәлиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Үшбұлақ ауылы
8(725-39)76592
36
«М.Әуезов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Бейнеткеш ауылы
8(725-39)33758
37
«К.Әзірбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Қазақстанның ХХ жылдығы ауылы
8(725-39)33855
38
«Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Шарапхана ауылы
8(725-39)44202
39
«М.Өтемісұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Мазамбет ауылы
8(725-39)44374
40
«Д.Қонаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Шарапхана ауылы
8(725-39)44439
41
«А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Майлыошақ ауылы
8(725-39)76744
42
«Қ.Әбдәлиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Рабат ауылы
8(725-39)34284
43
«П.Тәжібаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Рабат ауылы
8(725-39)34385
44
«Ж.Қаппаров атындағы дарынды балаларға арналған № 5 мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Атбұлақ ауылы
8(725-39)35202
45
«Атбұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Атбұлақ ауылы
8(725-39)35200
46
«Қызылдала орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Қызылдала ауылы
8(725-39)381220
47
«Аманкелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Аманкелді ауылы

8(725-39)45123,
23
Государственное учреждение «Средняя школа Косагаш»
сельский округ Алтынтобе, село Косагаш
8(725-39)38510,
24
Государственное учреждение «Средняя школа Алтынтобе»
сельский округ Алтынтобе, село Алтынтобе
8(725-39)45151,
25
Государственное учреждение «Средняя школа Каржан»
сельский округ Алтынтобе, село Каржан
8(725-39)45103,
26
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Рахимова»
сельский округ Кокибел, село Жамбыл
8(725-39)31539,
27
Государственное учреждение «Средняя школа Кокибел»
сельский округ Кокибел, село Кокибели
8(725-39)31538,
28
Государственное учреждение «Средняя школа имени Абая»
сельский округ Жигерген, село Жигерген
8(725-39)33271,
29
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ж.Есиркепова»
сельский округ Жигерген, село Тесик тобе
8(725-39)33275,
30
Государственное учреждение «Средняя школа имени Елшибек батыра»
сельский округ Жанабазар, село Елшибек батыр
8(725-39)33667,
31
Государственное учреждение «Средняя школа Тилектес»
сельский округ Жанабазар, село Тилектес
8(725-39)33856,
32
Государственное учреждение «Средняя школа Жанаталап»
сельский округ Жанабазар, село Жанаталап
8(725-39)75745,
33
Государственное учреждение «Средняя школа Жылыбулак»
сельский округ Жанабазар, село Жылыбулак
8(725-39)76589,
34
Государственное учреждение «Средняя школа Карабастау»
сельский округ Жанабазар, село Карабастау
8(725-39)21195,
35
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Омиралиева»
сельский округ Жанабазар, село Ушбулак
8(725-39)76592,
36
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Ауезова»
сельский округ Жанабазар, село Бейнеткеш
8(725-39)33758,
37
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Азирбаева»
сельский округ Жанабазар, село Каз.ХХ
8(725-39)33855,
38
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ы.Алтынсарина»
сельский округ Шарапхана, село Шарапхана
8(725-39)44202,
39
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Отемисулы»
сельский округ Шарапхана, село Махамбет
8(725-39)44374,
40
Государственное учреждение «Средняя школа имени Д.Кунаева»
сельский округ Шарапхана, село Шарапхана
8(725-39)44439,
41
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Байтурсынова»
сельский округ Шарапхана, село Майлыошак
8(725-39)76744,
42
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Абдалиева»
сельский округ Рабат, село Рабат
8(725-39)34284,
43
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Тажибаева»
сельский округ Рабат, село Рабат
8(725-39)34385,
44
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ж.Каппарова»
сельский округ Рабат, село Атбулак
8(725-39)35204
45
Государственное учреждение «Средняя школа Атбулак»
сельский округ Рабат, село Атбулак
8(725-39)35204,
46
Государственное учреждение «Средняя школа Кызылдала»
сельский округ Рабат, село Кызылдала
8(725-39)38122,
47
Государственное учреждение «Средняя школа имени Амангелди»
сельский округ Рабат, село Амангелди

8(725-39)38321
48
«Еңбекші орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Еңбекші ауылы
8(725-39)34300
49
«Қазығұрт орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Рабат ауыл округі, Қ.Мәмбетұлы ауылы,
8(725-39)38717
50
«Абай» атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шанақ ауыл округі, Абай ауылы
8(725-39)34649
51
«Т.Тоқтаров атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шанақ ауыл округі, Шанақ ауылы
8(725-39)38354
52
«Ақжар» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шанақ ауыл округі, Ақжар ауылы
8(725-39)34639
53
«№ 11 мектеп-интернаты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы
8(725-39)21533
54
«О.Жандосов атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарбұлақ ауыл округі, Кезеңбұлақ ауылы
8(725-39)21354
55
«Қызылдихан негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Қызылдихан ауылы
8(725-39)45376
56
«Қызыл ата негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Көкібел ауыл округі, Қызыл ата ауылы
8(725-39)31533
57
«Талдыбұлақ атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Талдыбұлақ ауылы
8(725-39)44372
58
«Б.Құдайназаров атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жігерген ауыл округі, Қызылбұлақ ауылы
8(725-39)76050
59
«1-мамыр» негізі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Алтынтөбе ауылы
8(725-39)4510
60
«Аққұм» атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Алтынтөбе ауыл округі, Аққұм ауылы
8(725-39)76648
61
«Майбұлақ» атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Көкібелі ауыл округі, Майбұлақ ауылы
8(725-39)31537
62
«Таң бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тұрбат ауыл округі, Таң ауылы
8(725-39)76212
63
«Т.Қалқаұлы атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқия ауыл округі, Қызылқия ауылы
8(725-39)33891
64
«П.Ақбаров атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарабау ауыл округі, Құларық ауылы
8(725-39)44394
65
«А.Акабаев атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңабазар ауыл округі, Бейнеткеш ауылы,
8(725-39)33855
66
«Жеңіс негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жеңіс ауыл округі, Жеңіс ауылы
8(725-39)76590
67
«Айнатас атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жігерген ауыл округі, Абай ауылы
8(725-39)33295
68
«Шакпақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жігерген ауыл округі, Шақпақ ауылы
8(725-39)33259
69
«Өгем бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Көкібел ауыл округі, Өгем ауылы
8(725-39)33548
70
«Бақабұлақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шарапхана ауыл округі, Бақабұлақ ауылы
8(725-39)68409
71
«Ызабұлақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шанақ ауыл округі, Шанақ ауылы

8(725-39)38321,
48
Государственное учреждение «Средняя школа Енбекши»
сельский округ Рабат, село Енбекши
8(725-39)34300,
49
Государственное учреждение «Средняя школа Казыгурт»
сельский округ Рабат, село К.Мамбетулы
8(725-39)38717,
50
Государственное учреждение «Средняя школа имени им. Абая»
сельский округ Шанак, село Абай
8(725-39)34649,
51
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Токтарова»
сельский округ Шанак, станция Шанак
8(725-39)38354,
52
Государственное учреждение «Средняя школа Акжар»
сельский округ Шанак, село Акжар
8(725-39)34639,
53
Государственное учреждение «Средняя школа интернат № 11»
сельский округ Казыгурт, село Казыгурт
8(725-39)21533,
54
Государственное учреждение «Основная школа имени О.Жандосова»
сельский округ Шарбулак, село Кезенбулак
8(725-39)21354,
55
Государственное учреждение «Основная школа Кызылдихан»
сельский округ Турбат, село Кызылдихан
8(725-39)45376,
56
Государственное учреждение «Основная школа Кызылата»
сельский округ Кокибел, село Кызылата
8(725-39)31533,
57
Государственное учреждение «Основная школа Талдыбулак
сельский округ Шарапхана, село Талдыбулак
8(725-39)44372,
58
Государственное учреждение «Основная школа имени Б.Кудайназарова»
сельский округ Жигирген, село Кызылбулак
8(725-39)76059
59
Государственное учреждение «Основная школа 1-Мамыр»
сельский округ Алтынтобе, село Алтынтобе
8(725-39)45101,
60
Государственное учреждение «Основная школа Аккум»
сельский округ Алтынтобе, село Аккум
8(725-39)76648,
61
Государственное учреждение «Основная школа Майбулак»
сельский округ Кокибел, село Майбулак
8(725-39)31537,
62
Государственное учреждение «Начальная школа Тан»
сельский округ Турбат, село Тан
8(725-39)76212,
63
Государственное учреждение «Начальная школа имени Т.Калкаулы»
сельский округ Кызылкия, село Қызылқия
8(725-39)33891
64
Государственное учреждение «Начальная школа имени П.Акбарова»
сельский округ Карабау, село Куларык
8(725-39)44394,
65
Государственное учреждение «Начальная школа имени А.Акабаева»
сельский округ Жанабазар, село Бейнеткеш
8(725-39)33855,
66
Государственное учреждение «Основная школа Женис»
сельский округ Жанабазар, село Женис
8(725-39)76590,
67
Государственное учреждение «Начальная школа Айнатас»
сельский округ Жигирген, село Абай
8(725-39)33295,
68
Государственное учреждение «Начальная школа Шакпак»
сельский округ Жигирген, село Шакпак
8(725-39)33259
69
Государственное учреждение «Начальная школа Угем»
сельский округ Кокибел, село Угем
70
Государственное учреждение «Начальная школа Бакабулак»
сельский округ Шарапхана, село Бакабулак
8(725-39)68409,
71
Государственное учреждение «Начальная школа Ызабулак»
сельский округ Шанак, станция Шанак

8(725-39)38222
72
«Шанақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шанақ ауыл округі, Шанақ ауылы
8(725-40)22835
Мақтарал ауданы
1
«М.Горький атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Мұсабаев көшесі, 82 үй
8(72534) 6-18-26,
2
«Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Мұсабаев, 86 үй
8(72534) 6-13-72,
3
«№ 3 Ю.Гагарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Амангелді көшесі, н/ү
8(72534) 6-35-82,
4
«№ 4 Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Ескендіров көшесі, 46 үй
8(72534) 6-32-40,
5
«А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Қожанов көшесі, 31 үй
8(72534) 6-51-15,
6
«Тұран орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Мұсабаев көшесі, 84
8(72534) 6-35-81,
7
«Б.Момышұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Тоқбергенов көшесі, 6 үй
8(72534) 6-60-41,
8
«№ 119 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы
8(72534) 6-76-33
9
«№ 122 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Дулатов көшесі, н/ү
8(72534) 6-73-81
10
«Қайнар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Асық ата кенті, Әуезов көшесі, 5 үй
8(72542) 42-9-67,
11
«Жеңіс орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Асық ата кенті, Әлімбетов көшесі, 5 үй
8(72542) 42-9-63,
12
«№ 112 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Асық ата кенті, Әлімбетов көшесі, 8 үй
8(72542) 41-4-46,
13
«№ 121 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Асық ата кенті
8(72542) 6-52-82,
14
«№ 10 Қ.Сәтпаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ерубаев ауыл округі, Үйіртөбе ауылы
8(72541) 32-1-13,
15
«Мақтаарал орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атакент кенті, Төреқұлов көшесі, н/ү
8(72541) 33-8-79,
16
«Комаров атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атакент кенті, Ташкентская көшесі, н/ү
8(72541) 33-7-56
17
«Бапышев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атакент кенті, Ташкентская көшесі, н/ү
8(72541) 32-0-72
18
«Пушкин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мырзакент кенті, К.Маркс көшесі, н/ү
8(72541) 21-3-95,
19
«Абылайхан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мырзакент кенті, Қожанов көшесі, 17 үй
8(72541) 21-9-18,
20
«Мырзакент орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мырзакент кенті, Тайғанов көшесі, 46 үй
8(72541) 22-3-34,
21
«№ 120 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мырзакент кенті
22
«Дәуір орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ералиев ауыл округі, Арай ауылы
8(72542) 43-4-36,
24
«С.Сейфуллин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ералиев ауыл округі, Сейфуллин ауылы

8(725-39)38222
72
Государственное учреждение «Начальная школа Шанак»
сельский округ Шанак, село Шанак
8(725-40)22835,
Мактаралский район
1
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Горького»
город Жетысай, улица Мусабаева, дом 82
8(72534) 6-18-26,
2
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ш.Уалиханова»
город Жетысай, улица Мусабаева, дом 86
8(72534) 6-13-72,
3
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ю.Гагарина»
город Жетысай, улица Амангелды, б/н
8(72534) 6-35-82,
4
Государственное учреждение «Средняя школа имени Абая»
город Жетысай, улица Ескендирова, дом 46
8(72534) 6-32-40,
5
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Байтурсынова»
город Жетысай, улица Кожанова, дом 31
8(72534) 6-51-15,
6
Государственное учреждение «Средняя школа Туран»
город Жетысай, улица Мусабаева, дом 84
8(72534) 6-35-81,
7
Государственное учреждение «Средняя школа имени Б.Момышулы»
город Жетысай, улица Токбергенова, дом 6
8(72534) 6-60-41,
8
Государственное учреждение «Средняя школа № 119»
город Жетысай
8(72534) 6-76-33
9
Государственное учреждение «Средняя школа № 122»
город Жетысай, улица Дулатова, б/н
8(72534) 6-73-81
10
Государственное учреждение «Средняя школа Кайнар»
кент Асык – ата, улица Ауезова, дом 5
8(72542) 42-9-67,
11
Государственное учреждение «Средняя школа Женис»
кент Асык – ата, улица Алимбетова, дом 5
8(72542) 42-9-63,
12
Государственное учреждение «Средняя школа № 112»
кент Асык – ата, улица Алимбетова, дом 8
8(72542) 41-4-46,
13
Государственное учреждение «Средняя школа № 121»
кент Асык – ата
8(72542) 6-52-82,
14
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Сатпаева»
сельский округ Ералиева, поселок Утиртобе
8(72541) 32-1-13,
15
Государственное учреждение «Средняя школа Мактаарал»
кент Атакент, улица Турекулова, б/н
8(72541) 33-8-79,
16
Государственное учреждение «Средняя школа имени В.Комарова»
кент Атакент, улица Ташкентская, б/н
8(72541) 33-7-56
17
Государственное учреждение «Средняя школа имени О.Бапышева»
кент Атакент, улица Ташкентская, б/н
8(72541) 32-0-72
18
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Пушкина»
кент Мырзакент, улица К.Маркса, б/н
8(72541) 21-3-95,
19
Государственное учреждение «Средняя школа имени Абылайхана»
кент Мырзакент, улица Кожанова, дом 17
8(72541) 21-9-18,
20
Государственное учреждение «Средняя школа Мырзакент»
кент Мырзакент, улица Тайганова, дом 46
8(72541) 22-3-34,
21
Государственное учреждение «Средняя школа № 120»
кент Мырзакент
22
Государственное учреждение «Средняя школа «Дауир»
сельский округ Ералиев, поселок Арай
8(72542) 43-4-36,
23
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Сейфуллина»
сельский округ Ералиев, поселок Сейфуллин

8(72542) 43-4-31
25
«Сырдария орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ералиев ауыл округі, Әлімбетов ауылы
8(72542) 43-4-16
26
«М.Мақатаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ералиев ауыл округі, Көктөбе ауылы
8(72542) 43-4-63
27
«Ә.Кастеев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ералиев ауыл округі, Қызыләскер ауылы
8(72542) 41-2-09
28
«№ 21 Ю.Гагарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауыл округі, Халықтар достығы ауылы
8(72542) 43-2-40
29
«Титов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауыл округі, Бейбітшілік ауылы
8(72542) 43-2-36,
30
«Жеңістің 50 жылдығы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауыл округі, Жағалау ауылы
8(72542) 41-3-89
31
«Жібек жолы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атамекен ауыл округі, Атамекен ауылы
8(72542) 5-95-97,
32
«Мырзашөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атамекен ауыл округі, Талапты ауылы
8(72542) 5-95-98,
33
«Қазыбек би атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атамекен ауыл округі, Жемісті ауылы
8(72542) 6-73-33
34
«Мақташы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атамекен ауыл округі, Мақташы ауылы
8(72542) 41-5-70
35
«Сүлейменов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Атамекен ауыл округі, Қоғалы ауылы
8(72542) 6-75-10
36
«Сарыарқа орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқұм ауыл округі, Қызылқұм ауылы
8(72542) 46-2-10,
37
«Қызылқұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқұм ауыл округі, Еңбекші ауылы
8(72542) 46-2-37
38
«С.Ерубаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқұм ауыл округі, 9 мамыр ауылы
8(72542) 46-2-26
39
«Есенбеков атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқұм ауыл округі, Ақтөбе ауылы
8(72542) 46-2-54
40
«С.Қожанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ділдәбеков ауыл округі, Бірлік ауылы
8(72542) 45-2-30,
41
«Исмайылов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ділдәбеков ауыл округі, Большевик ауылы
8(72542) 45-4-20
42
«Жаңа дала орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ділдәбеков ауыл округі, Жаңа дала ауылы
8(72542) 41-4-99,
43
«Қызылтаң орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ділдәбеков ауыл округі, Чкалов ауылы
8(72542) 45-3-01
44
«Дәрімбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ділдәбеков ауыл округі, Жеңіс ауылы
8(72542) 42-7-02
45
«Чехов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақталы ауыл округі, Мақталы ауылы
8(72542) 41-4-88,
46
«Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақталы ауыл округі, Мұратбаев ауылы

8(72542) 43-4-31
24
Государственное учреждение «Средняя школа Сырдарья»
сельский округ Ералиев, поселок Алимбетова
8(72542) 43-4-16
25
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Макатаева»
сельский округ Ералиев, поселок Коктобе
8(72542) 43-4-63
26
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Кастеева»
сельский округ Ералиев, поселок Кызыласкер
8(72542) 41-2-09
27
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ю.Гагарина»
сельский округ Абая, поселок Халыктар достыгы
8(72542) 43-2-40
28
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Титова»
сельский округ Абая, поселок Бейбитшилик
8(72542) 43-2-36,
29
Государственное учреждение «Средняя школа Женистин 50 жылдыгы»
сельский округ Абая, поселок Жузимдик
8(72542) 41-3-89
30
Государственное учреждение «Средняя школа Жибек жолы»
сельский округ Атамекен, поселок Атамекен
8(72542) 5-95-97,
31
Государственное учреждение «Средняя школа «Мырзашол»
сельский округ Атамекен, поселок Талапты
8(72542) 5-95-98,
32
Государственное учреждение «Средняя школа имени Казыбек би»
сельский округ Атамекен, поселок Жемисти
8(72542) 6-73-33
33
Государственное учреждение «Средняя школа Макташы»
сельский округ Атамекен, поселок Талапты
8(72542) 41-5-70
34
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ж.Сулейменова»
сельский округ Атамекен, поселок Когалы
8(72542) 6-75-10
35
Государственное учреждение «Средняя школа Сарыарка»
сельский округ Кызылкум, поселок Кызылкум
8(72542) 46-2-10,
36
Государственное учреждение «Средняя школа Кызылкум»
сельский округ Кызылкум, поселок Енбекши
8(72542) 46-2-37
37
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Ерубаева»
сельский округ Кызылкум, поселок 9 мая
8(72542) 46-2-26
38
Государственное учреждение «Средняя школа имени Я.Есенбекова»
сельский округ Кызылкум, поселок Актобе
8(72542) 46-2-54
39
Государственное учреждение «Средняя школа имени Кожанова»
сельский округ Дилдабеков, поселок Бирлик
8(72542) 45-2-30,
40
Государственное учреждение «Средняя школа имени Исмайлова»
сельский округ Дилдабеков, поселок Большевик
8(72542) 45-4-20
41
Государственное учреждение «Средняя школа «Жана дала»
сельский округ Дилдабеков, поселок Жана дала
8(72542) 41-4-99,
42
Государственное учреждение «Средняя школа Кызылтан»
сельский округ Дилдабеков, поселок Чкалов
8(72542) 45-3-01
43
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Даримбаева»
сельский округ Дилдабеков, поселок Женис
8(72542) 42-7-02
44
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Чехова»
сельский округ Макталы, поселок Макталы
8(72542) 41-4-88,
45
Государственное учреждение «Средняя школа имени Г.Муратбаева»
сельский округ Макталы, поселок Г.Муратбаева

8(72542) 44-6-02,
47
«Достық орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақталы ауыл округі, Алмалы ауылы
8(72542) 42-5-96,
48
«№ 96 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақталы ауыл округі, Алтынсарин ауылы
8(72542) 41-4-80
49
«Мақталы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақталы ауыл округі, Тың дала ауылы
8(72542) 6-73-95,
50
«С.Асанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ынтымақ ауыл округі, Талапты ауылы
8(72542) 41-3-66,
51
«Еңбек орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ынтымақ ауыл округі, Береке ауылы
8(72542) 42-4-25
52
«Асықата орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ынтымақ ауыл округі, Өркенді ауылы
8(72542) 42-9-68,
53
«Ынтымақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ынтымақ ауыл округі, Әден ата ауылы
8(72542) 41-0-94
54
«М.Ғабдуллин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Достық ауыл округі, Бескетік ауылы
8(72534) 5-61-38,
55
«Ғ.Мүсрепов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Достық ауыл округі, Достық ауылы
8(72534) 5-92-36,
56
«М.Тұрсын Заде атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Достық ауыл округі, Гүлістан ауылы
8(72534) 5-92-63,
57
«Әбдәлиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Достық ауыл округі, Абай ауылы
8(72534) 5-13-94,
58
«С.Айни атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Достық ауыл округі, Хайдар ауылы
8(72534) 6-75-03
59
«А.Жами атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Атақоныс ауылы
8(72534) 6-75-02, 5-11-53, 5-15-23
60
«Қ.А.Иассауи атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Жаңа ауыл ауылы
8(72534) 5-67-39
61
«Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Ынтымақ ауылы
8(72534) 6-71-75,
62
«Б.Майлин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Красная звезда ауылы
8(72534) 5-67-91,
63
«Рудаки орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Қараой ауылы
8(72534) 6-75-01,
64
«М.Шоқай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Жылы су ауылы
8(72534) 5-72-74,
65
«№ 115 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Еңбекші ауылы
8(72534) 5-71-13,
66
«Ә.Жангельдин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Баққоныс ауылы
8(72534) 5-72-74,
67
«№ 114 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Аль-Фараби ауылы
8(72534) 6-73-51,
68
«№ 29 С.Сейфуллин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, С.Сейфуллин ауылы

8(72542) 44-6-02,
46
Государственное учреждение «Средняя школа Достык»
сельский округ Макталы, поселок Алмалы
8(72542) 42-5-96,
47
Государственное учреждение «Средняя школа имени Ы.Алтынсарина»
сельский округ Макталы, поселок Ы.Алтынсарин
8(72542) 41-4-80
48
Государственное учреждение «Средняя школа Махталы»
сельский округ Макталы, поселок Тын дала
8(72542) 6-73-95,
49
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Асанова»
сельский округ Ынтымак, поселок Талапты
8(72542) 41-3-66,
50
Государственное учреждение «Средняя школа «Енбек»
сельский округ Ынтымак, поселок Береке
8(72542) 42-4-25
51
Государственное учреждение «Средняя школа «Асыката»
сельский округ Ынтымак, поселок Оркенди
8(72542) 42-9-68,
52
Государственное учреждение «Средняя школа «Ынтымак»
сельский округ Ынтымак, поселок Адената
8(72542) 41-0-94
53
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Габдуллина»
сельский округ Достык, поселок Бескетик
8(72534) 5-61-38,
54
Государственное учреждение «Средняя школа имени Г.Мусрепова»
сельский округ Достык, поселок Достык
8(72534) 5-92-36,
55
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Турсун Заде»
сельский округ Достык, поселок Гулистан
8(72534) 5-92-63,
56
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Абдалиева»
сельский округ Достык, поселок Абая
8(72534) 5-13-94,
57
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Айни»
сельский округ Достык, поселок Хайдар
8(72534) 6-75-03
58
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Жами»
сельский округ Жана ауыл, поселок Атаконыс
8(72534) 6-75-02, 5-11-53, 5-15-23
59
Государственное учреждение «Средняя школа имени Х.А.Яссауи»
сельский округ Жана ауыл, поселок Жана ауыл
8(72534) 5-67-39
60
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Рыскулова»
сельский округ Жана ауыл, поселок Ынтымак
8(72534) 6-71-75,
61
Государственное учреждение «Средняя школа имени Б.Майлина»
сельский округ Жана ауыл, поселок Красная звезда
8(72534) 5-67-91,
62
Государственное учреждение «Средняя школа «Рудаки»
сельский округ Жана ауыл, поселок Караой
8(72534) 6-75-01,
63
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Шокай»
сельский округ Жана ауыл, поселок Жылы су
8(72534) 5-72-74,
64
Государственное учреждение «Средняя школа № 115»
сельский округ Жана ауыл, поселок Жылы су
8(72534) 5-71-13,
65
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Джангельдина»
сельский округ Жана ауыл, поселок Бакконыс
8(72534) 5-72-74,
66
Государственное учреждение «Средняя школа № 114»
сельский округ Жана ауыл, поселок Аль-Фараби
8(72534) 6-73-51,
67
Государственное учреждение «Средняя школа №29 имени С.Сейфуллина»
сельский округ Жана ауыл, поселок С.Сейфуллина

8(72534) 5-97-71,
69
«М.Әуезов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Байқоныс ауылы
8(72534) 5-63-65,
70
«І.Жансүгіров атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа ауыл ауыл округі, Мырзашоқы ауылы
8(72534) 5-73-06,
71
«Ә.Молдағұлова атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарақай ауыл округі, Кетебай ауылы
8(72534) 5-66-94,
72
«М.Маметова атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарақай ауыл округі, Қарақай ауылы
8(72534) 5-83-19,
73
«Құдайбердиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарақай ауыл округі, Қ.Сатбаев ауылы
8(72534) 5-81-48,
74
«Қараөзек орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарақай ауыл округі, Қараөзек ауылы
8(72534) 5-69-23,
75
«№ 118 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарақай ауыл округі, Орысқұдық ауылы
8(72559) 5-30-20
76
«Үлгілі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қалыбеков ауыл округі, Үлгілі ауылы
8(72534) 5-47-02,
77
«Қ.Қайсенов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қалыбеков ауыл округі, Атамұра ауылы
8(72534) 6-74-28
78
«Нұрлыбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қалыбеков ауыл округі, Абай ауылы
8(72534) 5-47-16
79
«Б.Соқпақбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қалыбеков ауыл округі, Төрткөл ауылы
8(72534) 5-47-66
80
«Н.Оңдасынов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазыбек би ауыл округі, Құрбан ата ауылы
8(72534) 6-29-15
81
«М.Жұмабаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазыбек би ауыл округі, Таубай ата ауылы
8(72534) 6-28-16,
82
«Түркістан» орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазыбек би ауыл округі, Қазыбек би ауылы
8(72534) 5-52-40,
83
«Байзақов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазыбек би ауыл округі, Жамбыл ауылы
8(72534) 5-44-23,
84
«Амангелді атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қазыбек би ауыл округі, Амангелді ауылы
8(72534) 6-74-66,
85
«Тоқжігітов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Есентаев ауылы
8(72541) 7-96-01
86
«Т.Әубәкіров атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Игілік ауылы
8(72541) 7-74-90,
87
«А.Навои атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Назарбек ауылы
8 (725241) 33-0-81
88
«Мәдениет» атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Мәдениет ауылы
8(72534) 6-75-06
89
«Т.Бигельдинов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Көкарал ауылы
8 (725241) 32-7-20
90
«Әль-Фараби атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Береке ауылы

8(72534) 5-97-71,
68
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Ауезова»
сельский округ Жана ауыл, поселок Байконыс
8(72534) 5-63-65,
69
Государственное учреждение «Средняя школа имени И.Жансугурова»
сельский округ Жана ауыл, поселок Мырзашокы
8(72534) 5-73-06,
70
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Молдагулова»
сельский округ Каракай, поселок Кетебай
8(72534) 5-66-94,
71
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Маметова»
сельский округ Каракай, поселок Каракай
8(72534) 5-83-19,
72
Государственное учреждение «Средняя школа имени Кудайбердиева»
сельский округ Каракай, поселок К.Сатбаева
8(72534) 5-81-48,
73
Государственное учреждение «Средняя школа «Караозек»
сельский округ Каракай, поселок Караузек
8(72534) 5-69-23,
74
Государственное учреждение «Основная школа № 118»
сельский округ Каракай, поселок Орыскудык
8(72559) 5-30-20
75
Государственное учреждение «Средняя школа «Улгили»
сельский округ Калыбекова, поселок Улгили
8(72534) 5-47-02,
76
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Кайсенова»
сельский округ Калыбекова, поселок Атамура
8(72534) 6-74-28
77
Государственное учреждение «Средняя школа имени Нурлыбаева»
сельский округ Калыбекова, поселок Абая
8(72534) 5-47-16
78
Государственное учреждение «Средняя школа имени Б.Сокпакбаева»
сельский округ Калыбекова, поселок Тортколь
8(72534) 5-47-66
79
Государственное учреждение «Средняя школа имени Н.Ондасынова»
сельский округ Казыбек би, поселок Курбан ата
8(72534) 6-29-15
80
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Жумабаева»
сельский округ Казыбек би, поселок Таубай ата
8(72534) 6-28-16,
81
Государственное учреждение «Средняя школа «Туркестан»
сельский округ Казыбек би, поселок Казыбек би
8(72534) 5-52-40,
82
Государственное учреждение «Средняя школа имени Байзакова»
сельский округ Казыбек би, поселок Жамбыл
8(72534) 5-44-23,
83
Государственное учреждение «Средняя школа имени Амангельды»
сельский округ Казыбек би, поселок Амангельды
8(72534) 6-74-66,
84
Государственное учреждение «Средняя школа имени М.Токжигитова»
сельский округ Мактаарал, поселок Есентаева
8(72541) 7-96-01
85
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Аубакирова»
сельский округ Мактаарал, поселок Игилик
8(72541) 7-74-90,
86
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Навои»
сельский округ Мактаарал, поселок Назарбек
8 (725241) 33-0-81
87
Государственное учреждение «Средняя школа «Мадениет»
сельский округ Мактаарал, поселок Мадениет
8(72534) 6-75-06
88
Государственное учреждение «Средняя школа имени Т.Бигельдинова»
сельский округ Мактаарал, поселок Кокарал
8 (725241) 32-7-20
89
Государственное учреждение «Средняя школа имени Аль-Фараби»
сельский округ Мактаарал, поселок Береке

8 (725241) 32-0-31
91
«Жамбыл атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауыл округі, Абай ауылы
8(72541) 32-4-90
92
«К.Үкібаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауыл округі, Кеңесшіл ауылы
8(72541) 7-42-38,
93
«С.Мұқанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Көкпарсай ауылы
8(72541) 7-95-73,
94
«Н.Бектасов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Тегістік ауылы
8(72541) 7-42-15,
95
«№ 117 атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауыл округі, Октябрь ауылы
8(72541) 33-0-11
96
«Болашақ атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауыл округі, Қоңырат ауылы
8(72541) 33-7-38
97
«И.Панфилов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауыл округі, Табысты ауылы
8(72541) 33-4-63
98
«Береке орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауыл округі, Алғабас ауылы
8(72541) 21-6-06
99
«№ 113 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауыл округі, Еркінабад ауылы
8(72541) 21-5-95
100
«Бірлік орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауыл округі, Құдайберген ауылы
8(72541) 33-7-59,
101
«Жаңа жол орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Акжол ауылы
8(72541) 26-5-05,
102
«К.Мүсрепов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Жеңіс ауылы
8(72541) 25-5-32,
103
«Қ.Аманжолов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Өргебас ауылы
8(72541) 25-2-37,
104
«С.Датұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Арайлы ауылы
8(72541) 22-2-20
105
«Нұрлы жол атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Нұрлы жол ауылы
8(72541) 25-2-41,
106
«А.Фердауси атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Фердоуси ауылы
8(72541) 27-7-59
107
«Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жаңа жол ауыл округі, Найман-Бұхарбай ауылы
8(72559) 5-31-70,
108
«Асыл мұра орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Иіржар ауылы
8(72541) 72-6-01,
109
«Қажымұқан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Дихан ауылы
8(72541) 27-1-45,
110
«Мақтажан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Мақтажан ауылы
8(72541) 27-6-21,
111
«Жас алаш атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Алаш ауылы
8(72541) 21-2-50
112
«Х.Алимжан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Азамат ауылы

8 (725241) 32-0-31
90
Государственное учреждение «Средняя школа имени Жамбыла»
сельский округ Жамбыл, поселок Абай
8(72541) 32-4-90
91
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Укибаева»
сельский округ Жамбыл, поселок Кенесшил
8(72541) 7-42-38,
92
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Муканова»
сельский округ Мактаарал, поселок Кокпарсай
8(72541) 7-95-73,
93
Государственное учреждение «Основная школа имени Н.Бектасова»
сельский округ Мактаарал, поселок Тегистик
8(72541) 7-42-15,
94
Государственное учреждение «Основная школа № 117»
сельский округ Мактаарал, поселок Октябрь
8(72541) 33-0-11
95
Государственное учреждение «Средняя школа «Болашак»
сельский округ Бирлик, поселок Конырат
8(72541) 33-7-38
96
Государственное учреждение «Средняя школа имени И.Панфилова»
сельский округ Бирлик, поселок Табысты
8(72541) 33-4-63
97
Государственное учреждение «Средняя школа «Береке»
сельский округ Бирлик, поселок Алгабас
8(72541) 21-6-06
98
Государственное учреждение «Средняя школа № 113»
сельский округ Бирлик, поселок Еркинабад
8(72541) 21-5-95
99
Государственное учреждение «Средняя школа «Бирлик»
сельский округ Бирлик, поселок Кудайберген
8(72541) 33-7-59,
100
Государственное учреждение «Средняя школа «Жана жол»
сельский округ Жана жол, поселок Акжол
8(72541) 26-5-05,
101
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Мусрепова»
сельский округ Жана жол, поселок Женис
8(72541) 25-5-32,
102
Государственное учреждение «Средняя школа имени К.Аманжолова»
сельский округ Жана жол, поселок Оргебас
8(72541) 25-2-37,
103
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Датулы»
сельский округ Жана жол, поселок Арайлы
8(72541) 22-2-20
104
Государственное учреждение «Средняя школа «Нурлы жол»
сельский округ Жана жол, поселок Нурлы жол
8(72541) 25-2-41,
105
Государственное учреждение «Средняя школа имени А.Фердауси»
сельский округ Жана жол, поселок Фердоуси
8(72541) 27-7-59
106
Государственное учреждение «Основная школа имени Г.Муратбаева»
сельский округ Жана жол, поселок Найман-Бухарбай
8(72559) 5-31-70,
107
Государственное учреждение «Средняя школа Асыл мура»
сельский округ Ииржар, поселок Ииржар
8(72541) 72-6-01,
108
Государственное учреждение «Средняя школа имени Кажымукана»
сельский округ Ииржар, поселок Дихан
8(72541) 27-1-45,
109
Государственное учреждение «Средняя школа «Мактажан»
сельский округ Ииржар, поселок Мактажан
8(72541) 27-6-21,
110
Государственное учреждение «Средняя школа «Жас алаш»
сельский округ Ииржар, поселок Алаш
8(72541) 21-2-50
111
Государственное учреждение «Основная школа имени Х.Алимжана»
сельский округ Ииржар, поселок Азамат

8(72541) 7-26-04
113
«Бекежанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Иіржар ауыл округі, Наурыз ауылы
8(72541) 22-0-49
114
«Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауыл округі, Жайлыбаев ауылы
8(72541) 26-3-85,
115
«Шұғыла атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауыл округі, Шұғыла ауылы
8(72541) 7-24-20
116
«Нұрлы таң атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауыл округі, Нұрлы таң ауылы
8(72541) 26-1-34,
117
«№ 116 атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауыл округі, Жантақсай ауылы

8(72541) 7-26-04
112
Государственное учреждение «Основная школа имени Бекежанова»
сельский округ Ииржар, поселок Наурыз
8(72541) 22-0-49
113
Государственное учреждение «Средняя школа имени Абая»
сельский округ Енбекші, поселок Жайлыбаева
8(72541) 26-3-85,
114
Государственное учреждение «Средняя школа «Шугыла»
сельский округ Енбекші, поселок Шугыла
8(72541) 7-24-20
115
Государственное учреждение «Средняя школа «Нурлы тан»
сельский округ Енбекші, поселок Нурлы тан
8(72541) 26-1-34,
116
Государственное учреждение «Основная школа № 116»
сельский округ Енбекші, поселок Жантаксай

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 4-қосымша
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтары;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуші – Қазақстан Республикасының орта білім беру ұйымдары ( бұдан әрі - білім беру ұйымдары).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызмет білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының Конституциясы, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 127, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы», 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования» (далее-Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – граждане Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет;
2) оказывающий государственную услугу – организации среднего образования Республики Казахстан (далее – организации образования).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями образования.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании Конституции Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 127 «Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования», от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметінің нәтижесі Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мына мекенжай бойынша: пошталық индексі 160000, Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы, 12а үйде орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген білім беру ұйымдарынан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздемелер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат береді;
3) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге бұйрықты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрыққа немесе ілеспе хатқа дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) орта білім беру ұйымдарының кеңсе қызметкері бұйрықты немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. Білім беру ұйымдарында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. Білім беру ұйымдарында құжаттардың қабылдануы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жүзеге асырылады.
Білім беру ұйымдарына құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған, құжаттардың барлығы қабылданған туралы қолхат беріледі.

7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 12 а, почтовый индекс 160000 (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях образования, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию образования;
2) сотрудник канцелярии организации образования принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации образования заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель готовит приказ или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе с сопроводительным письмом и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в приказе или в мотивированном ответе об отказе с сопроводительным письмом;
7) сотрудник канцелярии организации образования регистрирует приказ или мотивированный ответ об отказе сопроводительным письмом и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В организациях образования прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организацию образования получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.

1) мемлекеттік қызметті алушы - денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы - Қазақстан Республикасының орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі - білім беру ұйымдары).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті білім беру ұйымдары көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мына мекенжай бойынша: пошталық индексі 160000, Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы, 12а үйде орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген білім беру ұйымдарынан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.

1) получатель государственной услуги – физические лица, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья;
2) оказывающий государственную услугу – организации среднего образования Республики Казахстан (далее – организации образования).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями образования.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», на основании постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждений «Управление образования Южно Казахстанской области» расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях образования указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметін нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат береді;
3) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге бұйрықты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушысы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрыққа немесе ілеспе хатқа дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері бұйрықты немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. білім беру ұйымында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
13. Білім беру ұйымдарында құжаттардың қабылдануы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жүзеге асырылады.
Білім беру ұйымдарында құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған, құжаттардың барлығы қабылданған туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері;
2) білім беру ұйымының басшысы;
3) білім беру ұйымының жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию образования;
2) сотрудник канцелярии организации образования принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации образования заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель выдает направление или в случае неполного пакета документов либо издает проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в направлении или в мотивированном ответе об отказе;
7) сотрудник канцелярии организации образования регистрирует направление или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организациях образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В организациях образования прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организации образования получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) ответственный исполнитель организации образования.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.

1) мемлекеттік қызметті алушы - мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдері;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы - барлық типтегі және үлгідегі мектепке дейінгі ұйымдар (бұдан әрі – МДҰ).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті МДҰ көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметінің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің қорытындысы Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген МДҰ-нан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.

1) получатель государственной услуги – законный представитель детей дошкольного возраста;
2) оказывающий государственную услугу – дошкольные организации всех типов и видов (далее – ДО).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается ДО.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании ЗаконаРеспублики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики, дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях ДО, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.

10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметтін нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы МДҰ-на қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) МДҰ-ның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат береді;
3) МДҰ-ның кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы орындаушыны анықтайды және орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы шартты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы ілеспе хатының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы шартқа немесе ілеспе хатпен дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) МДҰ-ның кеңсе қызметкері шартты немесе ілеспе хатымен дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. МДҰ-да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. МДҰ-да құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
МДҰ-на қажетті құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағымен көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) МДҰ -ның кеңсе қызметкері;
2) МДҰ -ның басшысы;
3) МДҰ -ның жауапты орындаушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға МДҰ-ның басшысы болып табылады.
МДҰ-ның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттiк қызметі регламентіне
1-қосымша
Мектепке дейінгі ұйымдар тізбесі
Мектепке дейінгі ұйымдар атауы
Мекен жайы
Байланыс телефондары
Арыс қаласы
1
«Балдырған балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Арыс қаласы, Стадион мөлтек ауданы, н/ү
8 (725-40) 2-25-84
2
«Айгөлек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Арыс қаласы, М.Жұмабаев көшесі, н/ү
8 (725-40) 2-26-91
3
«№ 11 балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Арыс қаласы, Әйтеке би, н/ү
8 (725-40) 5-24-82
4
«Балапан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Арыс қаласы, Салықбаев көшесі, н/ү
8 (725-40) 2-19-89
5
«Балбөбек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Арыс қаласы, Жиделі ауылы
8 (725-40) 2-71-51
Бәйдібек ауданы
1
«Аружан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шаян ауылы

10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в ДО;
2) сотрудник канцелярии ДО принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии ДО заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель готовит договор или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе с сопроводительным письмом и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в договоре или в мотивированном ответе об отказе с сопроводительным письмом;
7) сотрудник канцелярии ДО регистрирует договор или мотивированный ответ об отказе с сопроводительным письмом и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ДО, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В ДО прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в ДО получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) сотрудник канцелярии ДО;
2) руководитель ДО;
3) ответственный исполнитель ДО.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель ДО.
Руководитель ДО несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Список дошкольных организаций
Наименование дошкольных организаций
Адрес
Телефон
город Арысь
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балдырған»
город Арысь, микрорайон Стадион, б/н
8-775-160-94-44
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Айгөлек»
город Арысь, улица М.Жумабаева, б/н
2-26-91
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 11»
город Арысь, ул Айтеке би, б/н
5-24-82
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балапан»
город Арысь, улица Салыкбаева, б/н
2-19-89
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балбобек»
город Арысь, улица Жидели
2-71-51
Байдибекский район
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Аружан»
село Шаян

87756439768
Кентау қаласы
1
«Алмагүл балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 40а үй
8(2536) 3-51-31
2
«Әлия балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Қонаев даңғылы, 40 үй
8(2536) 3-29-42, 872536 3-29-42
3
«Дәуір балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 33 үй
8(2536) 3-58-27, 872536 3-55-42
4
«Қамқор балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі, н/ү
8(2536) 3-08-65, 87770103317
5
«Балапан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі, 22 үй
8 (2536) 4-73-27
6
«Балдәурен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Аманқұл Датқа көшесі, 3 үй
8 (72536) 42-2-40
7
«Мәншүк балабақшасы, мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, М.Әуезов көшесі, 36 үй
8 (72536) 3-41-82
8
«Көктем балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Қонаев даңғылы, 40а үй
8 (72536) 3-17-42
9
«Таңшолпан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы
8 (72536) 3-77-26
10
«Жұлдыз балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Уалиханов көшесі, 3 үй
8 (72536 ) 7-85-62
11
«Шұғыла балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 40а үй
8(72536 ) 3-30-69
12
«Болашақ балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 40а үй
8(72536 ) 3-25-15
13
«Алпамыс балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Кентау қаласы
8(72536 ) 3-75-29
Түркістан қаласы
1
«Айгөлек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі, 60 үй
8(72533 ) 3-20-37
2
«Айгүл балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі, 1/б үй
8(72533 ) 2-65-34
3
«Арай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Тәуке хан даңғылы, 164 үй
8(72533 ) 4-22-43
4
«Әлия балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, 1 микроауданы, н/ү
8(72533 ) 4-24-38
5
«Балбөбек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Ә.Сандыбай микроауданы, н/ү
8(72533 ) 2-64-40
6
«Балдәурен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы,
8(72533 ) 48-1-86
7
«Ақкөгершін балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Жаңа
8(72533 ) 47-4-43
8
«Бәйтерек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Шорнақ ауылы
8(72533 ) 6-03-86
9
«Көркем балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Сауран ауылы
8(72533 ) 6-81-16
10
«Аққу балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылы
8(72533 ) 44-5-82
11
«Қарлығаш балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Шаға ауылы
8(72533 ) 7-96-49
12
«Ақжелкен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі, н/ү
8(72533 ) 4-24-66
13
«№ 31 балабақша-мектеп» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Юлдашев көшесі, 26 үй
8(72533 ) 7-64-70
14
«Балапан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Түркістан қаласы, Балтакөл жолы, н/ү

87756439768
город Кентау
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Алмагул»
город Кентау, улица Панфилова, дом 40а
3-51-31, 872536 3-51-31
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Алия»
город Кентау, проспект Кунаева, дом 40
3-29-42, 872536 3-29-42
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Дауир»
город Кентау, улица Панфилова, дом 33
3-58-27, 872536 3-55-42
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Камкор»
город Кентау, улица Аль-Фараби, б\н
3-08-65, 87770103317
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балапан»
город Кентау, улица Түркестанская, дом 22
872536 4-73-27
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балдаурен»
город Кентау, улица Аманкул Датка, дом 3
872536 42-2-40
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Маншук»
город Кентау, улица М.Ауезова, дом 36
872536 3-41-82
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Коктем»
город Кентау, проспект Кунаева, дом 40а
872536 3-17-42
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Таншолпан»
город Кентау
872536 3-77-26
10
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Жулдыз»
город Кентау, улица Уалиханова, дом 3
872536 7-85-62
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Шугыла»
город Кентау, улица Панфилова, дом 40а
3-30-69
12
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Болашак»
город Кентау, улица Панфилова, дом 40а
3-25-15
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Алпамыс»
город Кентау
3-75-29, 87018230104
город Туркестан
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Айголек»
город Туркестан, улица Казыбек би, дом 60
3-20-37 8-701-770-87-63
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Айгул»
город Туркестан, улица Б.Майлин, дом 1/б
2-65-34 8-701-478-58-82
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Арай»
город Туркестан, проспект Тауке хана, дом 164
4-22-43 8702-237-35-53
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Алия»
город Туркестан, микрорайон 1, б\н
4-24-38 8-701-479-54-02
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балбобек»
город Туркестан, микрорайон А.Сандыбай, б\н
2-64-40 8-702-456-29-27
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балдаурен»
город Туркестан
48-1-86 8-705-459-71-71
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Аккогершин»
город Туркестан
47-4-43 8-701-615-88-22
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Байтерек»
город Туркестан, село Шорнак
6-03-86 8-702-623-69-76
9
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад Коркем»
город Туркестан, село Сауран
6-81-16 8-777-106-21-67
10
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Акку»
город Туркестан, село Ески Икан
44-5-82 8-702-490-90-44
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Карлыгаш»
город Туркестан, село Шага
7-96-49 8-702-552-92-24
12
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Акжелкен
город Туркестан, улица С.Кожанова, б\н
4-24-66 8-701-758-32-15
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Школа садик № 31»
город Туркестан, улица Юлдашева, дом 26
7-64-70 8-705-855-71-18
14
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Балапан»
город Туркестан, шоссе Балтакол жолы, б\н

51-20-54, 87012594506
36
«№ 44 Жанар балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жібек Жолы көшесі, н/ү
57-38-22, 87029724597
37
«№ 45 Аққу балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Сайрам микроауданы, н/ү
52-62-66, 87015846080
38
«№ 47 Алтын бесік балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Молдағұлова көшесі, н/ү
40-40-23, 87017419755
39
«№ 49 Жасұлан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Восток микроауданы, н/ү
51-38-82, 87017382272
40
«№ 58 Күншуақ балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Төле би көшесі, 29 үй
53-55-29, 87017359477
41
«№ 65 Балбұлақ балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Абай даңғылы, 31 үй
31-90-50, 87014995154
42
«№ 66 Болашақ балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Гагарин көшесі, 22а үй
56-31-84, 87012235035
43
«№ 68 Балауса балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Гагарин көшесі, 104 үй
31-82-71, 87013514300
44
«№ 69 Еркебұлан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Қалдаяқов көшесі, 35а үй
56-00-90, 87017271252
45
«№ 70 Шолпан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Чехов көшесі, 22а үй
54-63-90, 87017526127
46
«№ 75 Ақ бидай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Иляев көшесі, 19 үй
21.06.-30, 87012479977
47
«№ 81 Бақыт балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Чехов көшесі, 22а үй
54-15-02, 87015977100
48
«№ 82 Еркемай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Аль-фараби көшесі, н/ү
55-50-53, 87003365571
49
«№ 86 Алтынай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Терешкова көшесі, н/ү
50-26-38, 87012482820
50
«№ 89 Шамшырақ балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Республика даңғылы, 35а үй
56-31-77, 87054343560
51
«№ 93 Қазығұрт балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Казығұрт микроауданы, Ақан-Сері көшесі
50-10-79, 87754794478
52
«№ 95 Алтын дән балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Майлы-Қожа көшесі, н/ү
53-97-40, 87017898997
53
«№ 97 Ақмарал балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Восток микроауданы, 59 үй
51-41-60, 87017694169
54
«№ 98 Мерей балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Қара су микроауданы, н/ү
50-66-86, 87756137272
55
«№ 99 Гулдер балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Қара су микроауданы н/ү
50-68-20, 87015900428
56
«№ 100 Тоғжан балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
18 микроауданы, н/ү
32-14-26, 87016387722
57
«№ 105 Елгезек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Металлистов көшесі, 1а үй

51-20-54, 87012594506
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 44 Жанар»
улица Жибек Жолы, б/н
57-38-22, 87029724597
37
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 45 Акку»
микрорайон Сайрам, б/н
52-62-66, 87015846080 47-34-98
38
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 47 Алтын бесик»
улица Молдагуловой, б/н
40-40-23, 87017419755
39
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 49 Жасулан»
микрорайон Восток, б/н
51-38-82, 87017382272
40
Государственное коммунальное казенное предприятие«Детский сад №58 Куншуак»
улица Толе би, дом 29
53-55-29, 87017359477 53-61-86
41
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 65 Балбулак»
проспект Абая, дом 31
31-90-50, 87014995154 40-72-34
42
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 66 Болашак»
улица Гагарина, дом 22а
56-31-84, 87012235035 56-03-63
43
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 68 Балауса»
улица Гагарина, дом 104
31-82-71, 87013514300
44
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 69 Еркебулан»
улица Калдаякова, дом 35а
56-00-90, 87017271252 27-11-81
45
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 70 Шолпан»
улица Чехова, дом 22а
54-63-90, 87017526127
46
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 75 Ак бидай»
улица Иляева, дом 19
21.06.-30, 87012479977
47
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 81 Бакыт»
улица Чехова, дом 22а
54-15-02, 87015977100
48
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 82 Еркемай»
улица Аль-фараби, б/н
55-50-53, 87003365571
49
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 86 Алтынай»
улица Терешковой, б/н
50-26-38, 87012482820
50
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 89 Шамшырак»
проспект Республики, дом 35а
56-31-77, 87054343560
51
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 93 Казыгурт»
микрорайон Казыгурт, улица Акан-Сери
50-10-79, 87754794478
52
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 95 Алтын дан»
улица Майлы-Кожа, б/н
53-97-40, 87017898997
53
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 97 Акмарал»
микрорайон Восток, дом 59
51-41-60, 87017694169
54
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 98 Мерей»
микрорайон Кара су, б/н
50-66-86, 87756137272
55
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 99 Гулдер»
микрорайон Кара су, б/н
50-68-20, 87015900428
56
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 100 Тогжан»
18 микрорайон, б/н
32-14-26, 87016387722 47-85-69
57
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 105 Елгезек»
улица Металлистов, дом 1а

54-20-75, 87017382625
58
«№ 106 Ердәулет балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
18 мөлтек ауданы, н/з
32-17-26, 87775023912
59
«№ 118 Әсел балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Спортивный микроауданы, н/з
22-23-75, 87023627037
60
«№ 122 Ақ-қөгершін балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Галицына көшесі, 15 үй
45-60-70, 87012232780
61
«№ 124 Балдырған балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Киров бөлімшесі, Түркістан көшесі, 68 үй
45-60-51, 87013203605
62
«№ 125 Балдәурен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Коммунизм бөлімшесі, Хамза көшесі, н/ү
45-37-64, 87028114015
63
«№ 126 Шұғыла балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Боз-Арық бөлімшесі
49-64-31, 87011542871
64
«№ 9 Ақ қанат балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ташенов көшесі, 31 үй
54-03-93, 87014094357
65
«№ 17 Достық балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Октябрская көшесі, 71 үй
54-11-59, 87011539293
66
«№ 2 Шыңғыз балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жолдасбеков көшесі, 55 үй
57-56-37, 87024544311
67
«№ 28 Гаухар балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Рысқұлов көшесі, 6а үй
21-06-77, 87028257799
68
«№ 32 Еркін балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
16 микроауданы, н/ү
48-21-01, 87022135432
69
«№ 33 Ақбота балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
17 микроауданы,н/ү
49-04-54, 87017887064
70
«№ 37 Айгерим балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Краснофлотская көшесі, 30 үй
27-79-03, 43-22-42,
87004947281
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің реттілігі және өзара әрекеттілігін сипаттау
1-кесте. ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеттері
әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
МДҰ-ның кеңсе қызметкері
МДҰ -ның басшысы
МДҰ -ның жауапты орындаушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдау
Құжаттардың толықтығын қарап, шарт немесе дәлелді бас тарту жобасын дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
Орындалу мерзімдері
8 минут
5 минут
10 минут
Келесі әрекеттің нөмірі
5
4
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Шарт немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
Шарт немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Орындалу мерзімдері
2 минут
5 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысының, ағынының)
МДҰ-ның кеңсе қызметкері
МДҰ -ның басшысы
МДҰ -ның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет:
Бұйрық пен ілеспе хатты дайындау
№ 2 іс-әрекет:
Бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет:
Шартқа қол қою
№ 2 іс-әрекет:
Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
Шартты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Баламалы үдеріс (жұмыстар барысының, ағынының) немесе кеңейту
МДҰ-ның кеңсе қызметкері
МДҰ -ның басшысы
МДҰ -ның жауапты атқарушысы
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет:
Құжаттардың толықтығын қарап, дәлелді бас тарту туралы жауапты дайындау
№ 2 іс-әрекет:
Бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет:
Дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
№ 2 іс-әрекет:
Құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
Дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

54-20-75, 87017382625
58
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 106 Ердаулет»
18 микрорайон, б/н
32-17-26, 87775023912 32-16-30
59
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 118 Асель»
микрорайон Спортивный, б/н
22-23-75, 87023627037
60
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 122 Ак-когершин»
улица Галицына, дом 15
45-60-70, 87012232780
61
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 124 Балдырган»
отделение Кирова, улица Туркестанская, дом 68
45-60-51, 87013203605
62
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 125 Балдаурен»
отделение Коммунизм, улица Хамза, б/н
45-37-64, 87028114015
63
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 126 Шугыла»
отделение Боз-Арык
49-64-31, 87011542871
64
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 9 Ак канат»
улица Ташенева, дом 31
54-03-93, 87014094357
65
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 17 Достык»
улица Октябрская, дом 71
54-11-59, 87011539293
66
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 22 Шынгыз»
улица Жолдасбекова, дом 55
57-56-37, 87024544311
67
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 28 Гаухар»
улица Рыскулова, дом 6 а
21-06-77, 87028257799
68
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 32 Еркин»
16 микрорайон, б/н
48-21-01, 87022135432 48-20-31
69
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 33 Акбота»
17 микрорайон, б/н
49-04-54, 87017887064 49-02-65
70
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 37 Айгерим»
улица Краснофлотская, дом 30
43-22-42, 87004947281 27-79-03
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии ДО
Руководство
ДО
Ответственный исполнитель ДО
Название и описание действий (процесса, операций)
Прием, регистрация документов. Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и направление для исполнения
Проверка пакета документов, разработка проекта мотивированного отказа с сопроводительным письмом или договор
Форма окончания (сведения, документ, организационно-распределительное решение)
Направление
документов
руководству для наложения резолюции
Направление документов руководителю для подписи
Сроки выполнения
8 минут
5 минут
10 минут
№ следующих действий
5
4
Название действий (процесса, операции) и их описание
Форма окончания (сведения, документ, организационно-распределительное решение)
Регистрация мотивированного отказа с сопроводительным письмом или договора и выдача получателю государственной услуги
Подписание мотивированного отказа с сопроводительным письмом или договора
Сроки выполнения
2 минут
5 минут
Таблица 2. Варианты применения. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работы)
Сотрудник канцелярии ДО
Руководство
ДО
Ответственный исполнитель ДО
Действие № 1:
Прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и направление для исполнения
Действие № 1:
Проверка пакета документов, разработка проекта договора или отказа с сопроводительным письмом
Действие № 2:
Направление документов
руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
Направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
Регистрация договора или отказа с сопроводительным письмом и выдача получателю государственной услуги
Действие № 2:
Подписание договора или отказа с сопроводительным письмом
Таблица 3. Варианты применения. Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работы) или расширение
Сотрудник канцелярии ДО
Руководство
ДО
Ответственный исполнитель ДО
Действие № 1:
Прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
Ознакомление с документами, направление для определения ответственного лица и выполнение
Действие № 1:
Проверка пакета документов, разработка мотивированного отказа
Действие № 2:
Направление документов
руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
Направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
Регистрация мотивированного отказа и выдача получателю государственной услуги
Действие № 2:
Подписание мотивированного отказа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 7
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 7-қосымша
«Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке тұлғалар - 7-18 жас аралығындағы даму мүмкіндігі шектеулі балалар;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы - ұйымдастырушылық-құқықтық, меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан арнайы білім беру ұйымдары (АББҰ).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті АББҰ көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 16-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физические лица - дети с ограниченными возможностями в развитии от 7 до 18 лет;
2) оказывающий государственную услугу – специальные организации образования, предоставляющие общее среднее образование независимо от организационно-правовых форм, формы собственности и ведомственной подчиненности (далее – СОО).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается СОО.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании статьи 16 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт) и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген АББҰ - нан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағына сәйкес.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі Стандарттың 16-тармағына сәйкес.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы АББҰ -на қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) АББҰ -ның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді;
3) АББҰ -ның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге бұйрықты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрық пен ілеспе хатқа немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) АББҰ -ның кеңсе қызметкері бұйрық пен ілеспе хатты немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. АББҰ -да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. АББҰ -да құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
АББҰ –на қажетті құжаттар тапсырылған соң мемлекеттік қызметті тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждений «Управление образования Южно-Казахстанской области» расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях СОО, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в СОО;
2) сотрудник канцелярии СОО принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии СОО заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель готовит приказ с сопроводительным письмом в случае неполного пакета документов или проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель подписывает приказ с сопроводительным письмом или мотивированный ответ об отказе;
7) сотрудник канцелярии СОО регистрирует приказ с сопроводительным письмом или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в СОО, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В СОО прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в СОО получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):

18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға АББҰ-ның басшысы болып табылады.
АББҰ-ның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және арнайы
білім беру ұйымдарына қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Арнайы білім беру ұйымдарының тізімі
Арнайы білім беру ұйымдарының атауы
Арнайы білім беру ұйымдарының мекен-жайы
Телефон нөмірлері
1
«Жетісай қаласындағы қосалқы мектеп-нтернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетісай қаласы, Дулатов көшесі, 6 үй
8-725-34-6-70-23, 6-70-78
2
«Түркістан қаласындағы көмекші мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Султан-Бегим көшесі, 14 үй
8-725-33-4-24-32, 4-24-27
3
«Ленгір қаласындағы көмекші мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Шахта-Тоғыс ауылы
8-725-47- 6-54-23, 6-54-30
4
«Сайрам көмекші мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Сайрам ауылы, М.Әуезов көшесі, 18 үй
8-725-31-41-9-29, 41-9-85
5
«Шымкент қаласындағы қосалқы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, М.Маметова көшесі, 95 үй
32-16-50
6
«Шымкент қаласындағы № 1 Саңырау балалардың мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Аманжолов көшесі, 63 үй
21-43-08,21-21-97,
7
«Шымкент қаласындағы № 2 Естімейтін балаларға арналған мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Паркетный көшесі, 26 үй
50-67-81,56-32-50
8
«Ленгір қаласындағы тіл кемістігі бар балаларға арналған мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, 350 үй
8-725-47-6-20-98, 6-10-34
9
«Ленгір қаласындағы құлағы нашар еститін балаларға коммуналдық мемлекеттік мекемесі арналған мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, н/з
8-725-47-6-25-22, 6-20-84
10
««Көзі нашар көретін балаларға арналған «Үміт» мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Ш.Уалиханов көшесі, 215 үй
57-03-32, 57-03-35
11
«Тілінде ауыр кемістігі бар балаларға арналған арнайы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Қожанов көшесі, н/з

18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель СОО.
Руководитель СОО несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление
в специальные организации образования
детей с ограниченными возможностями
для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам»
Список специальных организаций образования
Наименование специальных организаций образования
Адрес
Телефоны
1
Коммунальное государственное учреждение «Жетысайская вспомогательная школа-интернат»
Город Жетысай,
улица Дулатова, дом 6
8-725-34-6-70-23,
6-70-78
2
Коммунальное государственное учреждение «Туркистанская вспомогательная школа-интернат»
город Туркестан,
улица Султан-Бегима, дом 14
8-725-33-4-24-32,
4-24-27
3
Коммунальное государственное учреждение «Ленгерская вспомогательная школа-интернат»
Толебийский район,
село Шахта-Тогус, б/н
8-725-47- 6-54-23,
6-54-30
4
Коммунальное государственное учреждение «Сайрамская вспомогательная школа-интернат»
Сайрамский район, село Сайрам, улица М.Ауезова, дом 18
8-725-31-41-9-29,
41-9-85
5
Коммунальное государственное учреждение «Шымкентская вспомогательная школа-интернат»
город Шымкент,
улица М.Маметова,
дом 95
8-7252-32-16-50
6
Коммунальное государственное учреждение «№ 1 школа-интернат для глухих детей»
город Шымкент,
ул.Аманжолова, дом 63
21-43-08,21-21-97
7
Коммунальное государственное учреждение «№ 2 школа-интернат для глухих детей»
город Шымкент,
улица Паркетная, дом 26
50-67-81,56-32-50
8
Коммунальное государственное учреждение «Ленгерская школа-интернат для детей с тяжелыми нарушениями речи»
город Ленгер,
улица Толеби, дом 350
8-725-47-6-20-98,
6-10-34
9
Коммунальное государственное учреждение «Ленгерская школа-интернат для слабослышащих детей»
Толебийский район,
город Ленгер,
улица Толеби, б/н
8-725-47-6-25-22,
6-20-84
10
Коммунальное государственное учреждение «Школа-интернат для слабовидящих детей «Умит»
город Шымкент,
улица Ш.Валиханова,
дом 215
57-03-32, 57-03-35
11
Коммунальное государственное учреждение «Школа-интернат для детей с тяжелыми нарушениями речи»
город Туркестан,
улица Кожанова, б/н

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 8-қосымша
«Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - 3 жастан 18 жасқа дейінгі жеке тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы - балаларға қосымша білім беру ұйымдары (бұдан әрі – БҚББҰ).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті БҚББҰ көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген БҚББҰ-нан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физические лица в возрасте от 3 до 18 лет;
2) оказывающий государственную услугу – организации дополнительного образования детей (далее – ОДОД).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается ОДОД.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании ЗаконаРеспублики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт) и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждений «Управление образования Южно Казахстанской области» расположенном по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в ОДОД, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағына сәйкес.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы БҚББҰ -на қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) БҚББҰ -ның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді;
3) БҚББҰ -ның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге бұйрықты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрыққа немесе ілеспе хатқа дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) БҚББҰ -ның кеңсе қызметкері бұйрық пен ілеспе хатты немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. БҚББҰ -да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. БҚББҰ -да құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
БҚББҰ -на қажетті құжаттар тапсырылған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) БҚББҰ -ның кеңсе қызметкері;
2) БҚББҰ -ның басшысы;
3) БҚББҰ -ның жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершіліктері

9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в ОДОД;
2) сотрудник канцелярии ОДОД принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии ОДОД заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель подготовит приказ с сопроводительным письмом или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель подписывает приказ с сопроводительным письмом или мотивированный ответ об отказе;
7) сотрудник канцелярии ОДОД регистрирует приказ с сопроводительным письмом или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ОДОД, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В ОДОД прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в ОДОД получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии ОДОД;
2) руководитель ОДОД;
3) ответственный исполнитель ОДОД.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу

18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға білім беру ұйымының басшысы болып табылады.
БҚББҰ -ның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар
қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттiк қызметі регламентіне
1-қосымша
Балаларға қосымша білім беру ұйымдарының тізбесі
Балаларға қосымша білім беру ұйымдарының атауы
Мекен жайы
Телефон нөмірлері
1
«Ж.Байгуттиева атындағы өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Арыс қаласы, Салықбаев көшесі, 19а үй
8 (725 40) 2-22-69
2
«Саяхатшылар станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Арыс қаласы, Салықбаев көшесі, 19а үй
8 (725 40) 2-22-69
3
«Шаян» балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Бәйдібек көшесі, 73 үй
8 (725 48) 2-19-71
4
«Балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бәйдібек ауданы, Боралдай ауылы, Д.Батыршаев көшесі, н/ү
5
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қазығұрт ауданы, Қонаев көшесі, н/ү
8 (725 39) 2-28-35
6
«№ 1 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетісай қаласы, Қожанов көшесі, н/ү
7
«Балалар мен жасөспірімдер орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетісай қаласы, М.Дулати көшесі, н/ү
8
«№ 2 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Асықата кенті, Түркістан көшесі, н/ү
9
«Балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Жепаев көшесі, 3 үй
10
«Оқушылар үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, н/ү
11
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек жолы көшесі, 8-2 үй
8 (725 44) 21-3-30
12
«Балалар мен жасөспірімдер орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Отырар ауданы Шәуілдір ауылы, Құлмамбетов көшесі, 4 үй
13
«№ 1 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Ақсу ауылы, Рустемов көшесі, н/ү
8 (725 31) 22-157
14
«Жас саяхатшылар станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Ақсу ауылы, Қыстаубаев көшесі, 5 үй
8 (725 31) 77 993
15
«№ 2 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы,Сайрам ауылы, А.Темір көшесі, н/ү
8 (725 31) 41-897
16
«№ 1 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш қаласы, Ысмаилов көшесі, н/ү
8 (725 37) 2-44-57
17
«№ 2 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Қонаев көшесі, 51 үй
8 (725 37) 3-10-34
18
«Оқушылар сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Рысқұлов көшесі, 105 үй
19
«№ 3 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы, Театральный көшесі, 4а үй
8 (725 37) 5-87-06
20
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Мәметова көшесі,12 үй
8 (725 46) 4-27-77
21
«Оқушылар үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ленгір қаласы, Әйтеке би көшесі, 12 үй
8 (725 47) 6-02-42
22
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ленгір қаласы, Қонаев көшесі, 1 үй
8 (725 47) 6-03-03
23
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, 342 үй
24
«Балалар көркем сурет мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Бірінші мамыр ауылы, Школьная көшесі, 1 үй
25
«Балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, н/ү
8 (725 38) 53-957
26
«Оқушылар үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шардара қаласы, Абай көшесі, н/ү
8 (725 35) 2-25-74
27
«Жас техниктер станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шардара қаласы, Абай көшесі, н/ү
8 (725 35) 2-25-74
28
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шардара қаласы, Абай көшесі, 33 үй
8 (725 35) 2-11-36
29
«Балалар көркемсурет мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, Қонаев көшесі, 10а үй
8 (725 36) 3-60-10
30
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, Жамбыл көшесі, 31 үй
8 (725 36) 3-53-70
31
«Балалар шығармашылық мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, Момышұлы көшесі, 51 үй
8 (725 36) 3-35-85
32
«Балалар мен жасөспірімдер орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, Мүсірепов көшесі, 3 үй
8 (725 33) 3-15-04
33
«Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, Тәуке хан көшесі, 78 үй
8 (725 33) 2-76-09
34
«Балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, Қызылорда трассасы, 14 үй
8 (725 33) 4-17-03
35
№ 1 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Шәймерденов көшесі, 13а үй
8 (7252) 53-64-41
36
«№ 2 Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Майлин көшесі, 4 үй
8 (7252) 54-61-83
37
«№ 3 Эстетикалық-саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Желтоқсан көшесі, 123 үй
8 (7252) 57-37-01
38
«Балалар өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Шәймерденов көшесі, 13 үй
8 (7252) 21-42-84
39
«Балалар көркем сурет мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Диваев көшесі, 46 үй
8 (7252)

18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель ОДОД.
Руководитель ОДОД несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Прием документов и
зачисление в организации
дополнительного образования
для детей по предоставлению
им дополнительного образования»
Список организаций дополнительного образования детей
Наименование организаций дополнительного образования детей
Адрес
Телефоны
1
Государственное коммунальное казенное предприятия «Школа искусства имени Ж.Байгуттиева»
город Арысь, улица Салыкбаева, дом 19а
8 (725 40)
2-22-69
2
Государственное коммунальное казенное предприятия «Станция туристов»
город Арысь, улица Салыкбаева, дом 19а
8 (725 40)
2-22-69
3
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа «Шаян»
Байдибекский район, село Шаян, улица Байдибек, дом 73
8 (725 48)
2-19-71
4
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская школа искусств»
Байдибекский район, село Боралдай, улица Д.Батыршаева, б/н
5
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
Казыгуртский район, улица Кунаева, б/н
8 (725 39)
2-28-35
6
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 1»
город Жетысай, улица Қожанов, б/н
7
Государственное коммунальное казенное предприятия «Центр детство и юношества»
город Жетысай, улица М.Дулати, б/н
8
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 2»
Мактааральский район, кент Асыката, улица Туркестанская, б/н
9
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская школа искусства»
Ордабасинский район, село Темирлановка, улица Жепаева, дом 3
10
Государственное коммунальное казенное предприятия «Дом школьников»
Ордабасинский район, село Темирлановка, улица Кажымуқан, б/н
11
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
Отрарский район, село Шаульдер, улица Жибек жолы, дом 8-2,
8 (725 44)
21-3-30
12
Государственное коммунальное казенное предприятия «Центр детства и юношества»
Отрарский район, село Шаульдер, улица Кульмамбетова, дом 4
13
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 1»
Сайрамский район, село Аксу, улица Рустемова, б/н
8 (725 31)
22-157
14
Государственное коммунальное казенное предприятия «Станция юных туристов»
Сайрамский район, село Аксу, улица Кыстаубаева, дом 5
8 (725 31)
77 993
15
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 2»
Сайрамский район, село Сайрам, улица А.Тимура, б/н
8 (725 31)
41-897
16
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 1»
город Сарыагаш, улица Исмаилова, б/н
8 (725 37)
2-44-57
17
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 2»
Сарыагашский район, село Абай, улица Кунаева, дом 51
8 (725 37)
3-10-34
18
Государственное коммунальное казенное предприятия «Дворец школьников»
Сарыагашский район, село Абай, улица Рыскулова, дом 105
19
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 3»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Театральная, дом 4а
8 (725 37)
5-87-06
20
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Маметовой, дом 12
8 (725 46)
4-27-77
21
Государственное коммунальное казенное предприятия «Дом школьников»
город Ленгер, улица Айтеке би, дом 12
8 (725 47)
6-02-42
22
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
город Ленгер, улица.Конаева, дом 1
8 (725 47)
6-03-03
23
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
Толебийский район, село Коксайек, улица Төлеби, дом 342
24
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская художественная школа»
Толебийский район, село 1-мамыр, улица Школьная, дом 1
25
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская школа искусств»
Тюлькубасский район, село Т.Рыскулова, улица Т.Рыскулова, б/н
8 (725 38)
53-957
26
Государственное коммунальное казенное предприятия «Дом школьников»
город Шардара, улица Абая, б/н
8 (725 35)
2-25-74
27
Государственное коммунальное казенное предприятия «Станция юных техников»
город Шардара, улица Абая, б/н
8 (725 35)
2-25-74
28
«Детская музыкальная школа» государственное казенное коммунальное предприятия
город Шардара, улица Абая, дом 33
8 (725 35)
2-11-36
29
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская художественная школа»
город Кентау, улица Конаева, дом 10а
8 (725 36)
3-60-10
30
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа»
город Кентау, улица Жамбыла, дом 31
8 (725 36)
3-53-70
31
Государственное коммунальное казенное предприятия «Дом детского творчества»
город Кентау, улица Момышулы, дом 51
8 (725 36)
3-35-85
32
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детско-юношеский центр»
город Туркестан, улица Мусрепова, дом 3
8 (725 33)
3-15-04
33
«Детская музыкальная школа» государственное казенное коммунальное предприятия
город Туркестан, улица Тауке хана, дом 78
8 (725 33)
2-76-09
34
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская школа искусства»
город Туркестан Кызылординская трасса, дом 14
8 (725 33)
4-17-03
35
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 1»
город Шымкент, улица Шаймерденова, дом 13а
8 (7252)
53-64-41
36
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская музыкальная школа № 2»
город Шымкент, улица Майлина, дом 4
8 (7252)
54-61-83
37
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская эстетическая музыкальная школа № 3»
город Шымкент, улица Желтоксан, дом 123
8 (7252)
57-37-01
38
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская школа искусств»
город Шымкент, улица Шаймерденова, дом 13
8 (7252)
21-42-84
39
Государственное коммунальное казенное предприятия «Детская художественная школа»
город Шымкент, улица Диваева, дом 46
8 (7252)

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 9-қосымша
«Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - мемлекеттік мекемелердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілер;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы – жалпы білім беретін мектептер (бұдан әрі- ЖББМ).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті ЖББМ көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қазандағы Заңының 6-бабы 2-тармағының 19) тармақшасы, 3-тармағының 21) тармақшасы, 4-тармағының 14) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – обучающиеся и воспитанники государственных учреждений образования;
2) оказывающий государственную услугу – общеобразовательные школы (далее – ОО).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается ОО.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании подпункта 19) пункта 2, подпунктом 21) пункта 3, подпунктом 14)  пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги

8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖББМ-дан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметтін нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы ЖББМ-ға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) ЖББМ-ның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді;
3) ЖББМ-ның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы ілеспе хатпен бірге бұйрықты дайындайды немесе құжаттардың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы анықтамаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) ЖББМ-ның кеңсе қызметкері анықтама немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. ЖББМ-да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. ЖББМ-да құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
ЖББМ-да қажетті құжаттардың барлығы тапсырылған кезде алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) ЖББМ-ның кеңсе қызметкері;
2) ЖББМ-ның басшысы;
3) ЖББМ-ның жауапты атқарушысы.

8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в ОО, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в ОО;
2) сотрудник канцелярии ОО принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии ОО заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель подготовит справку или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в справке или в мотивированном ответе об отказе;
7) сотрудник канцелярии ОО регистрирует справку или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ОО, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В ОО прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в ОО получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии ОО;
2) руководитель ОО;
3) ответственный исполнитель ОО.

16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға ЖББМ басшысы болып табылады.
ЖББМ-ның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Жалпы білім беретін мектептер тізімі
Білім беру ұйымының атаулары
Мекен-жайы
Телефон нөмірлері
Арыс қаласы
1
«С.Қожанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, 1 үй
8(72540)20633
2
«Б.Момышұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, М.Әуезов көшесі, 52 үй

16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель ОО.
Руководитель ОО несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах»
Список общеобразовательных школ
Наименование общеобразовательных школ
Адрес
Телефоны
город Арысь
1
Государственное учреждение «Средняя школа имени С.Кожанова»
город Арысь, улица, Аль-Фараби, дом 1
872540-2-06-33
2
Государственное учреждение «Средняя школа имени Б.Момышулы»
город Арысь, улица Ауезова, дом 52

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 10-қосымша
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілер;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы – облыстық маңызы бар ауданның (қаланың) білім бөлімдері (бұдан әрі – уәкілетті орган).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті уәкілетті орган көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органнан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – обучающиеся и воспитанники организации образования из малообеспеченных семей;
2) оказывающий государственную услугу – отделы образования районов, городов областного значения (далее – уполномоченный орган).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт) и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждений «Управление образования Южно Казахстанской области» расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12 а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в уполномоченных органах указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7- тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартудың негізі Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметтін нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді.
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді.
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы жолдаманы тапсырады немесе құжаттың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы жолдамаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жолдаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда қажетті құжаттардың барлығы тапсырылған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
2) уәкілетті органның басшысы;
3) уәкілетті органның жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в уполномоченный орган;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель подготовит направления или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель подписывает направления или в мотивированный ответ об отказе;
7) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует направления или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В уполномоченном органе прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в уполномоченный орган получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.

5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы болып табылады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы
лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттiк қызметі регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Мекен жайы
Телефон нөмірлері
1.
«Арыс қалалық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Арыс қаласы, Ибрагимов көшесі, 35 үй
8(725 40) 217-01, 226-82
2.
«Бәйдібек аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шаян ауылы, Тасболатов көшесі, 1 үй
8(725 48) 215-52
3.
«Қазығұрт аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ү
8(725 39) 228-00
4.
«Мақтаарал аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Жетісай қаласы, Яссауи көшесі, 3 үй
8(725 34) 652-65
5.
«Ордабасы аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Темірлан ауылы, Рысқұлов көшесі, 17 үй
8(725 30) 221-21
6.
«Отырар аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы, н/ү
8(725 44) 214-51
7.
«Сайрам аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Ақсу ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ү
8(725 31) 214-51
8.
«Сарыағаш аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Сарыағаш қаласы, Ұманов көшесі, 10 үй
8(725 37) 214-93
9.
«Созақ аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ү
8(725 46)422-21
10.
«Төле би аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Ленгір қаласы, Төле би көшесі, 294 үй
8(72547) 616-22
11.
«Түлкібас аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Т. Рысқұлов ауылы, Қонаев көшесі, 44 үй
8(725 38) 521-21
12.
«Түркістан аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Түркістан қаласы, Әйтеке Би көшесі, 29 үй
8(725 33) 430-67
13.
«Шардара аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шардара қаласы, Шардара тұйық көшесі, н/ү
8(725 35) 221-51
14.
«Кентау қалалық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Кентау қаласы, Қонаев көшесі, 10 а үй
8(725 36) 300-50, 325-41
15.
«Шымкент қалалық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шымкент қаласы, Жангельдин көшесі, 42 үй

5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Список уполномоченных органов
Наименование уполномоченных органов
Адрес
Телефоны
1.
Государственное учреждение «Отдел образования города Арысь»
город Арысь, улица Ибрагимова, дом 35
8(725 40) 217-01, 226-82
2.
Государственное учреждение «Отдел образования Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шаян, улица Тасболатова, дом 1
8(725 48) 215-52
3.
Государственное учреждение «Отдел образования Казыгуртского района»
Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Конаева, б/н
8(725 39) 228-00
4.
Государственное учреждение «Отдел образования Махтаральского района»
Махтаральский район, город Жетысай, улица Яссауи, дом 3
8(725 34) 652-65
5.
Государственное учреждение «Отдел образования Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Рыскулова, дом 17
8(725 30) 221-21
6.
Государственное учреждение «Отдел образования Отырарского района»
Отырарский район, село Шаульдер, улица Жибек жолы, б/н
8(725 44) 214-51
7.
Государственное учреждение «Отдел образования Сайрамского района»
Сайрамский район, село Аксукент, улица Жибек жолы, б/н
8(725 31) 214-51
8.
Государственное учреждение «Отдел образования Сарыагашского района»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Уманова, дом 10
8(725 37) 214-93
9.
Государственное учреждение «Отдел образования Сузакского района»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, б/н
8(725 46)422-21
10.
Государственное учреждение «Отдел образования Толебийского района»
Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, дом 294
8(72547) 616-22
11.
Государственное учреждение «Отдел образования Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Т.Рыскулова, улица Конаева, дом 44
8(725 38) 521-21
12.
Государственное учреждение «Отдел образования Туркестанского района»
город Туркестан, улица Айтеке Би, дом 29
8(725 33) 430-67
13.
Государственное учреждение «Отдел образования Шардаринского района»
Шардаринский район, город Шардара, тупик Шардара, б/н
8(725 35) 221-51
14.
Государственное учреждение «Отдел образования города Кентау»
город Кентау, улица Конаева, дом 10 «а»
8(725 36) 300-50, 325-41
15.
Государственное учреждение «Отдел образования города Шымкент»
город Шымкент, улица Жангельдина, дом 42

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 11-қосымша
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке тұлға;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы – орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі – білім беру ұйымдары).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті білім беру ұйымдары көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген білім беру ұйымдарынан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті ұсынудың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физическое лицо;
2) оказывающий государственную услугу – организации среднего образования (далее – организации образования).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается организациями образования.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт) и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в организациях образования, указанных в приложении 1 Регламента.
График предоставления государственной услуги указан в пункте 9 Стандарта.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметтін нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді;
3) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) егер құжаттар Стандарттың 11-тармағына сәйкес болса жауапты орындаушы бұйрықты дайындайды немесе құжаттың барлығы толық болмаған жағдайда жауапты орындаушы бас тарту туралы жауабының жобасын дайындайды және оны басшыға ұсынады;
6) басшы бұйрыққа немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
7) білім беру ұйымының кеңсе қызметкері бұйрықты немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. білім беру ұйымында мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. Білім беру ұйымдарында құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Білім беру ұйымдарында қажетті құжаттардың барлығы тапсырылған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттың барлығы қабылданғаны туралы жазылған қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) Білім беру ұйымының кеңсе қызметкері;
2) Білім беру ұйымының басшысы;
3 Білім беру ұйымының жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основания для отказа государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в организацию образования;
2) сотрудник канцелярии организации образования принимает заявление от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии организации образования заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя;
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) если документы соответствуют пункту 11 Стандарта, ответственный исполнитель подготовит справку или в случае неполного пакета документов проект ответа об отказе и предоставляет руководителю;
6) руководитель расписывается в справке или в мотивированном ответе об отказе;
7) сотрудник канцелярии организации образования регистрирует справку или мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В организациях образования прием документов осуществляется по адресам, указанных в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в организацию образования получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) ответственный исполнитель организации образования.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 12-қосымша
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды
ресiмдеу» мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызметінің регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы - облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың білім бөлімдері (бұдан әрі-уәкілетті орган).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызмет уәкілетті органдармен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексінің 124 – 125-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде жүзеге асады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің нәтижесі Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты мекен-жайлары Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органдардан алуға болады. Уәкілетті органдардың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағымен қарастырылған.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физические лица;
2) оказывающий государственную услугу – отделы образования районов и городов областного значения (далее – уполномоченный орган).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4 пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 124125 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее - Стандарт) и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результат оказания государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту. График работы уполномоченных органов предусмотрен пунктом 9 Стандарта.

9. Уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздемелері Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды мемлекеттік қызметті алушының ұсынбауы болып табылады.
11. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтінімді алған сәттен бастап мемлекеттік қызметті алғанға дейін және мемлекеттік қызметінің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат береді;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) уәкілетті органның басшысы жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы бала тәрбиелеуге үміткердің тұрғын үй-тұрмыстық өмір сүру жағдайын зерттеу үшін қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске жібереді немесе Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды мемлекеттік қызметті алушы ұсынбаса бас тартады;
6) қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес бала тәрбиелеуге үміткердің тұрғын үй-тұрмыстық өмір сүру жағдайын зерттейді және актіні рәсімдейді;
7) кеңестің барлық мүшесі қол қойған акті жауапты орындаушыға жолданады;
8) уәкілетті органның жауапты орындаушысы актінің негізінде жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу жөнінде қаулының жобасын дайындайды және әкімге алып кіреді.
9) әкім қаулыға және үзіндіге қол қояды;
10) уәкілетті органның жауапты орындаушысы әлеуметтiк қамсыздандыруға рәсімдеу жөнінде анықтаманың жобасын дайындайды және басшыға алып кіреді;
11) уәкілетті органның басшысы әлеуметтiк қамсыздандыруға рәсімдеу жөніндегі анықтамаға немесе дәлелді бас тарту туралы хатқа қол қояды;
12) уәкілетті органның кеңсе қызметкері рәсімделуі жөніндегі анықтаманы немесе дәлелді бас тарту туралы хатты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдануын жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау

9. Сроки оказания государственной услуги в уполномоченном органе: согласно пункта 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является непредставление получателем государственной услуги соответствующих документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в уполномоченный орган;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа принимает, регистрирует документы от получателя государственной услуги и выдает расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа заносит документы к руководству для определения ответственного исполнителя:
4) руководитель уполномоченного органа определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа для обследования жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка отправляет в совет по опеке и попечительству или отказывает в случае непредставления получателем государственной услуги одного из документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
6) совет по опеке и попечительству обследует жилищно-бытовые условия жизни лица, претендующего на воспитание ребенка и составляет акт;
7) подписанный акт всеми членами совета отправляется к ответственному исполнителю уполномоченного органа;
8) на основании акта ответственный исполнитель уполномоченного органа подготовит проект постановления об оформлении документа на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей и заносит в акимат;
9) акимат подписывает постановление;
10) ответственный исполнитель уполномоченного органа готовит проект письма об оформлении документа на социальное обеспечение и заносит руководителю;
11) руководитель уполномоченного органа подписывает письмо об оформлении документа или мотивированный отказ;
12) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует ответ об оформлении или мотивированный отказ и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги

13. Уәкілетті органға құжаттарды қабылдау осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша кеңсе арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға қажетті құжаттар тапсырылған соң мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі, оған мемлекеттік қызметтің алу күні жазылады.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
2) уәкілетті органның басшысы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
4) қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес;
5) әкімдік.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы болып табылады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Мекен жайы
Телефон нөмірлері
16.
«Арыс қаласының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Арыс қаласы, Ибрагимов көшесі, 35 үй
8(725 40) 217-01, 226-82
17.
«Бәйдібек ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шаян ауылы, Тасболатов көшесі, 1 үй
8(725 48) 215-52
18.
«Қазығұрт ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ү
8(725 39) 228-00
19.
«Мақтаарал ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Жетісай қаласы, Яссауи көшесі, 3 үй
8(725 34) 652-65
20.
«Ордабасы ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Темірлан ауылы, Рысқұлов көшесі, 17 үй
8(725 30) 221-21
21.
«Отырар ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы, н/ү

13. Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через канцелярию уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы в уполномоченный орган указанным в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
4) совет по опеке и попечительству;
5) акимат.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Оформление документов
на социальное обеспечение сирот,
детей, оставшихся без
попечения родителей»
Список уполномоченных органов
Наименование уполномоченных органов
Адрес
Телефоны
1
Государственное учреждение «Отдел образования города Арысь»
город Арысь, улица Ибрагимова, дом 35
8(725 40) 217-01, 226-82
2
Государственное учреждение «Отдел образования Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шаян, улица Тасболатова, дом 1
8(725 48) 215-52
3
Государственное учреждение «Отдел образования Казыгуртского района»
Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Конаева, б/н
8(725 39) 228-00
4
Государственное учреждение «Отдел образования Махтаральского района»
Мактааральский район, город Жетысай, улица Яссауи, дом 3
8(725 34) 652-65
5
Государственное учреждение «Отдел образования Ордабасынского района»
Ордабасынский район, село Темирлан, улица Рыскулова, дом 17
8(725 30) 221-21
6
Государственное учреждение «Отдел образования Отырарского района»
Отырарский район, село Шаульдер, улица Жибек жолы, б/н

8(725 44) 214-51
22.
«Сайрам ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Ақсу ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ү
8(725 31) 214-51
23.
«Сарыағаш ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Сарыағаш қаласы, Ұманов көшесі, 10 үй
8(725 37) 214-93
24.
«Созақ ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ү
8(725 46)422-21
25.
«Төлеби ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Ленгір қаласы, Төле би көшесі, 294 үй
8(72547) 616-22
26.
«Түлкібас ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Т.Рысқұлов ауылы, Қонаев көшесі, 44 үй
8(725 38) 521-21
27.
«Түркістан қаласының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Түркістан қаласы, Әйтеке би көшесі, 29 үй
8(725 33) 430-67
28.
«Шардара ауданының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шардара қаласы, Шардара тұйық көшесі, н/ү
8(725 35) 221-51
29.
«Кентау қаласының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Кентау қаласы, Қонаев көшесі, 10 а үй
8(725 36) 300-50, 325-41
30.
«Шымкент қаласының білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шымкент қаласы, Жангельдин көшесі, 42 үй
8(7252) 542787
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің реттілігі және өзара әрекеттілігін сипаттау
1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеттері
Әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттармен танысу, орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау
Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске жолдау үшін құжаттарды дайындайды
Әлеуметтік қамсыздандыру жөніндегі актіге немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Қаулы жобасын дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске құжаттарды жолдау
Құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
Қаулы жобасын әкімдікке жолдау
Орындалу мерзімдері
10 минут
10 минут
10 минут
Күнтізбелік 25 күн
Жұмыс күні ішінде
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Әкімдік
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қаулыға қол қояды
Құжаттарды ресімдеу немесе дәлелді бас тарту туралы хат жобасын дайындау
Хатқа немесе дәлелді бас тартуға қол қояды
Хатты немесе дәлелді бас тартуды тіркеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Қаулыға қол қою
Хат жобасын басшылыққа қол қоюға жолдау
Кеңсеге жолдау
Алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін немесе дәлелді бас тартуды табыстау
Орындалу мерзімдері
Күнтізбелік 5 күн
10 минут;
күнтізбелік 5 күн
10 минут
10 минут
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес
Әкімдік
№ 1 әрекет:
құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 1 әрекет:
құжаттармен танысу, орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау
№ 1 әрекет:
қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске жолдау үшін құжаттарды дайындайды
№ 1
әрекет:
актіге қол қою
№ 1 әрекет:
қаулыға қол қояды
№ 2 әрекет:
құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
№ 2 әрекет:
бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
№ 2 әрекет:
қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске құжаттарды жолдау
№ 2 әрекет:
құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
№ 3 әрекет:
хатты тіркеу
№ 3 әрекет:
хатқа қол қояды
№ 3 әрекет:
қаулы жобасын дайындау
№ 4 әрекет:
алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін табыстау
№ 4 әрекет:
кеңсеге жолдау
№ 4 әрекет:
қаулы жобасын әкімдікке жолдау
№ 5 әрекет:
құжаттарды ресімдеу туралы хат жобасын дайындау
№ 4 әрекет:
хат жобасын басшылыққа қол қоюға жолдау
3-кесте Қолдану нұсқасы. Баламалы үдеріс
Баламалы үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес
№ 1 әрекет:
құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 1 әрекет:
құжаттармен танысу, орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау
№ 1 әрекет:
қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске жолдау үшін құжаттарды дайындайды
№ 1 әрекет:
дәлелді бас тартуға қол қою
№ 2 әрекет:
құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
№ 2 әрекет:
бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
№ 2 әрекет:
қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске құжаттарды жолдау
№ 2 әрекет:
құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
№ 3 әрекет:
дәлелді бас тартуды тіркейді
№ 3 әрекет:
дәлелді бас тартуға қол қояды
№ 3 әрекет:
дәлелді бас тарту жобасын дайындау
№ 4 әрекет:
алушыға дәлелді бас тартуды табыстау
№ 4 әрекет:
кеңсеге жолдау
№ 4 әрекет:
дәлелді бас тарту жобасын басшылыққа қол қоюға жолдау
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

8(725 44) 214-51
7
Государственное учреждение «Отдел образования Сайрамского района»
Сайрамский район, село Аксукент, улица Жибек жолы, б/н
8(725 31) 214-51
8
Государственное учреждение «Отдел образования Сарыагашского района»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Уманова, дом 10
8(725 37) 214-93
9
Государственное учреждение «Отдел образования Сузакского района»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, б/н
8(725 46)422-21
10
Государственное учреждение «Отдел образования Толебийского района»
Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, дом 294
8(72547) 616-22
11
Государственное учреждение «Отдел образования Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Т.Рыскулова, улица Конаева, дом 44
8(725 38) 521-21
12
Государственное учреждение «Отдел образования Туркестанского района»
город Туркестан, улица Айтеке Би, дом 29
8(725 33) 430-67
13
Государственное учреждение «Отдел образования Шардаринского района»
Шардаринский район, город Шардара, тупик Шардара, б/н
8(725 35) 221-51
14
Государственное учреждение «Отдел образования города Кентау»
город Кентау, улица Конаева, дом 10 «а»
8(725 36) 300-50, 325-41
15
Государственное учреждение «Отдел образования города Шымкент»
город Шымкент, улица Жангельдина, дом 42
8(7252) 542787
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Оформление документов
на социальное обеспечение сирот,
детей, оставшихся без
попечения родителей»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии
уполномоченного
органа
Руководитель
уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного
органа
Совет по опеке и попечительству
Ответственный исполнитель уполномоченного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с
корреспонденцией,
определение
ответственного исполнителя
для
исполнения
Подготавливает документов для отправления в совет по опеке и попечительству
Подписывает акт об оформлении на социальное обеспечение или мотивированный отказ
Подготовка проекта постановления
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документа к
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка документов
ответственному исполнителю
Отправление документов в совет по опеке и попечительству
Отправление документов ответственному исполнителю
Направление
проекта постановления в акимат
Сроки исполнения
10 минут
10 минут
10 минут
25 календарных дней
в течение рабочего дня
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Акимат
Ответственный исполнитель уполномоченного
органа
Руководитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии
уполномоченного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подписывают постановление
Подготовка проекта письма об оформлении документов или мотивированного отказа
Подписывает письмо или мотивированный отказ
Регистрирует письмо или мотивированный отказ
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание постановления
Направление проекта письма на подпись к руководству
Отправление в канцелярию
Выдача результата государственной услуги получателю или мотивированный отказ
Сроки исполнения
5 календарных дней
10 минут;
5 календарных дней
10 минут
10 минут
Таблица 2. Варианты применения. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работы)
Сотрудник канцелярии
уполномоченного
органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного
органа
Совет по опеке и попечительству
Акимат
Действие № 1:
прием
документов,
регистрация
Действие № 1:
ознакомление с
корреспонденцией,
определение
ответственного исполнителя
для
исполнения
Действие № 1:
подготавливает документов для отправления в совет по опеке и попечительству
Действие № 1:
подписывает акт
Действие № 1:
подписывают постановление
Действие № 2:
направление
документа к
руководству
для
наложения
резолюции
Действие № 2:
наложение
резолюции,
отправка документов
ответственному исполнителю
Действие № 2:
отправление документов в совет по опеке и попечительству
Действие № 2:
отправление документов ответственному исполнителю
Действие № 3:
регистрирует письмо
Действие № 3:
подписывает письмо
Действие № 3:
подготовка проекта постановления
Действие № 4:
выдача результата государственной услуги получателю
Действие № 4:
отправление в канцелярию
Действие № 4:
направление
проекта постановления в акимат
Действие № 5:
подготовка проекта письма об оформлении документов
Действие № 6:
направление проекта письма на подпись к руководству
Таблица 3. Варианты применения. Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работы)
Сотрудник канцелярии
уполномоченного
органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного
органа
Совет по опеке и попечительству
Действие № 1:
прием
документов,
регистрация
Действие № 1:
ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя
для исполнения
Действие № 1:
подготавливает документов для отправления в совет по опеке и попечительству
Действие № 1:
подписывает мотивированный отказ
Действие № 2:
направление
документа к
руководству
для
наложения
резолюции
Действие № 2:
наложение
резолюции,
отправка документов
ответственному исполнителю
Действие № 2:
отправление документов в совет по опеке и попечительству
Действие № 2:
отправление документов ответственному исполнителю
Действие № 3:
регистрирует мотивированный отказ
Действие № 3:
подписывает мотивированный отказ
Действие № 3:
подготовка проекта мотивированного отказа
Действие № 4:
выдача мотивированного отказа получателю
Действие № 4:
отправление в канцелярию
Действие № 4:
направление
проекта мотивированного отказа на подпись к руководству
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Оформление документов
на социальное обеспечение сирот,
детей, оставшихся без
попечения родителей»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 13
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от

2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 384 қаулысына 13-қосымша
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Жалпы түсініктер
1. Осы «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттiк қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке тұлғалар;
2) мемлекеттік қызметті ұсынушы – кент, ауыл, ауылдық округ әкімдерінің аппараттары (бұдан әрі – уәкілетті орган).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті уәкілетті орган көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңының 6-бабы 5-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 (бұдан әрі – Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.

19 декабря 2012 года
№ 384
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физические лица;
2) оказывающий государственную услугу – аппараты акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов (далее – уполномоченный орган).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4 пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», подпункта 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 «Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования», постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Стандарттың 5-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Республика даңғылы 12-а үйі, пошталық индексі 160000 мекенжайы бойынша орналасқан «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінен (телефондары: 8 (7252) 50-01-20, 56-32-47) және тізбесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органдардан алуға болады. Уәкілетті органдардың жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағымен қарастырылған.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағына сәйкес.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартудың негізі Стандарттың 16-тармағына көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтінімді алған сәттен бастап, мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, тіркейді және барлық құжатты алғаны жөнінде мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат береді;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жауапты орындаушыны анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді;
4) басшы жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдайды;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы анықтаманы ресімдейді немесе құжаттар пакеті толық болмаған жағдайда бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындайды, сонан-соң басшының қол қоюына жолдайды;
6) басшы анықтамаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қойып, кеңсеге жолдайды;
7) уәкілетті органның кеңсе қызметкері анықтаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға табыстайды.
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс әрекеттер (өзара іс-қимылдар) тәртібін сипаттау
13. Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттар тапсырылған соң мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған, құжаттардың барлығы қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажетті құжаттар тізбесі Стандарттың 11-тармағымен айқындалған.

7. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросу оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственном учреждении «Управление образования Южно-Казахстанской области», расположенного по адресу: Республика Казахстан, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Республики дом 12а, почтовый индекс 160000, (телефоны: 8 (72 52) 50-01-20, 56-32-47) и в уполномоченных органах указанных в приложении 1 Регламента. График работы уполномоченных органов предусмотрен пунктом 9 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги: согласно пункта 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа государственной услуги согласно пункта 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании государственной услуги в уполномоченный орган;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа принимает документы от получателя государственной услуги, регистрирует и выдает расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа заносит документы руководителю для определения ответственного исполнителя:
4) руководитель определяет ответственного исполнителя и направляет для исполнения;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа оформляет справку или в случае предоставления неполного пакета документов готовит проект отказа, затем направляет на подписание руководителю;
6) руководитель подписывает справку или мотивированный отказ и направляет в канцелярию;
7) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует справку или письмо об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов в уполномоченных органах, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. В уполномоченном органе прием документов осуществляется по адресам, указанных в приложении 1 данного Регламента.
При сдаче всех необходимых документов в уполномоченный орган, получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги определен пунктом 11 Стандарта.

176.
«Кентау қаласы Қарнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Октябрьдың 60 жылдығы ауылы
+7 72536 4-22-21
177.
«Кентау қаласы Хантағы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 24 үй
+7 72536 4-84-46 4-81-96, 4-84-46
178.
Түркістан қаласы Бабайқорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бабайқорған ауылы, Бабай батыр көшесі, 20 үй
8 725 33 4-75-42
179.
Түркістан қаласы Ескі Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ескі Иқан ауылы, Д.Қонаев көшесі, 4 үй
8 725 33 4-42-09
180.
Түркістан қаласы Жаңа Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ибата ауылы, Ибадулла ата көшесі, 7а үй
8 725 33 4-72-60
181.
Түркістан қаласы Жүйнек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі, 104 үй
8 725 33 6-20-75
182.
Түркістан қаласы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сауран ауылы, Жібек жолы көшесі, 22 үй
8 725 33 6-80-15
183.
Түркістан қаласы Иассы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекші дихан ауылы, Шобанақ көшесі, 7 үй
8 725 33 4-55-25
184.
Түркістан қаласы Қарашық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарашық ауылы, С.Жамалов көшесі, 4 үй
8 725 33 4-86-09
185.
Түркістан қаласы Оранғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Оранғай ауылы, Мектеп көшесі, 8 үй
8 725 33 4-53-48
186.
Түркістан қаласы Сауран ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ынталы ауылы, Д.Қонаев көшесі, н/ү
8 725 33 6-51-08

176.
Государственное учреждение «Аппарат акима Карнакского сельского округа города Кентау»
село 60 лет Октябрю
8 72536 4-22-21
177.
Государственное учреждение «Аппарат акима Хантагинского сельского округа города Кентау»
село Хантагы, улица Рыскулбекова, дом 24
8 72536 4-84-46
4-81-96,
4-84-46
178.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бабайкорганского сельского округа города Туркестан»
село Бабайкорган, улица Бабай батыра, дом 20
8 725 33
4-75-42
179.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ески Иканского сельского округа города Туркестан»
село Ески Икан, улица Д.Кунаева, дом 4
8 725 33
4-42-09
180.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана Иканского сельского округа города Туркестан»
село Ибата, улица Ибадулла ата, дом 7а
8 725 33
4-72-60
181.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуйнекского сельского округа города Туркестан»
село Жуйнек, улица Туркестанская, дом 104
8 725 33
6-20-75
182.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибек жолинского сельского округа города Туркестан»
село Сауран, улица Жибек жолы, дом 22
8 725 33
6-80-15
183.
Государственное учреждение «Аппарат акима Иассинского сельского округа города Туркестан»
село Енбекши дихан, улица Шобанак, дом 7
8 725 33
4-55-25
184.
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашикского сельского округа города Туркестан»
село Карашык, улица С.Жамалова, дом 4
8 725 33
4-86-09
185.
Государственное учреждение «Аппарат акима Орангайского сельского округа города Туркестан»
село Орангай, улица Мектеп, дом 8
8 725 33
4-53-48
186.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сауранского сельского округа города Туркестан»
село Ынталы, улица Д.Кунаева, б/н
8 725 33
6-51-08

187.
Түркістан қаласы Үшқайық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Теке ауылы, Түркістан-Балатакөл көшесі, 25 үй
8 725 33 4-92-91
188.
Түркістан қаласы Шаға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазақстан 30 жыл ауылы, С.Қожанов көшесі, 22 үй
8 725 33 6-65-73
189.
Түркістан қаласы Шорнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 20 үй
8 725 33 4-67-34
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім беру
ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің) реттілігі және өзара әрекеті
1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеттері
Әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды рәсімдеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
Құжаттарды уәкілетті органның басшысына беру
Орындалу мерзімдері
10 минут
5 жұмыс күні ішінде
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеттері
Әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
3
4
Наименование СФЕ
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды тіркеу және алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Құжат беру туралы қолхат
Орындалу мерзімдері
10 минут
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды табыстау
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет:
құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет:
анықтаманы дайындау
№ 2 іс-әрекет:
бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет:
анықтамаға қол қою
№ 2 іс-әрекет: құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
анықтаманы тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Баламалы үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны) немесе кеңейту
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет:
құжаттарды қабылдау, тіркеу. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған қолхат беру
№ 1 іс-әрекет:
құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтап, орындау үшін жолдау
№ 1 іс-әрекет: құжаттардың толықтығын қарап, дәлелді бас тарту туралы жауапты дайындау
№ 2 іс-әрекет:
бұрыштама қою үшін басшыға құжаттарды жіберу
№ 2 іс-әрекет:
дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
№ 2 іс-әрекет: құжаттарды басшыға қол қоюға жолдау
№ 3 іс-әрекет:
дәлелді бас тарту туралы жауапты тіркеп, мемлекеттік қызметті алушыға табыстау
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім беру
ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін сызбалар

187.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкайыкского сельского округа города Туркестан»
село Теке, улица Туркестан-Балтакуль, дом 25
8 725 33
4-92-91
188.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шагинского сельского округа города Туркестан»
село 30 лет Казахстану, улица С.Кожанова, дом 22
8 725 33
6-65-73
189.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шорнакского сельского округа города Туркестан»
село Шорнак, улица Ы.Алтынсарина, дом 20
8 725 33
4-67-34
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов, регистрация
Рассмотрение документов. Оформление справки или мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Выдача получателю государственной услуги расписки
Передача документов руководителю уполномоченного органа
Сроки исполнения
10 минут
5 рабочих дней
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
3
4
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки или мотивированного отказа и передача результата оказания государственной услуги получателю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документа
Выдача справки или мотивированного отказа
Сроки исполнения
10 минут
10 минут
Таблица 2. Варианты применения. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работы)
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1:
прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и направление для исполнения
Действие № 1:
проверка пакета документов, подготовка справки
Действие № 2:
направление документов руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
подписание справки
Действие № 2:
направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
регистрация справки и выдача получателю государственной услуги
Таблица 3. Варианты применения. Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работы) или расширение
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1:
прием, регистрация документов.
Выдача расписки получателю государственной услуги, с указанием даты получения государственной услуги
Действие № 1:
ознакомление с документами, направление для определения ответственного лица и выполнение
Действие № 1:
проверка пакета документов, разработка мотивированного отказа
Действие № 2:
направление документов руководству для наложения
резолюции
Действие № 2:
подписание мотивированного отказа
Действие № 2:
направление документов руководителю для подписи
Действие № 3:
регистрация мотивированного отказа и выдача получателю государственной услуги
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий