Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы № 149 "Электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 417 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 2212 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 354 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 18.11.2015 № 354 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы № 149 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2083-нөмірімен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 10 шілдедегі 106-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
барлық мәтін бойынша «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті» деген сөздер «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жалпы ережелер» деген 1-бөлімнің 1-тармағында «мекен-жайы көрсетілген «Шымкент қаласы білім бөлімі» (бұдан әрі - уәкілетті орган)» деген сөздер «мекен-жайлары көрсетілген «Оңтүстік Қазақстан облысы аудандары мен қалаларының білім бөлімдері» (бұдан әрі - уәкілетті орган)» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жалпы ережелер» деген 1-бөлімнің 2-тармағында «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысымен бекітілген «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет стандарты» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою» мемлекеттік қызмет стандарты» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» электрондық мемлекеттік қызметі регламентінің 12-қосымшалары осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 мая 2012 года № 149 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области № 417 от 26 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 января 2013 года № 2212. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 18 ноября 2015 года № 354
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 18.11.2015 № 354.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 мая 2012 года № 149 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 10 июля 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 78) следующие изменения:
1) в приложении 1 указанного постановления:
по всему тексту слова «Регламент электронной государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации» заменить словами «Регламент электронной государственной услуги «Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации»;
в пункте 1 главы 1 «Общее положение» слова «государственным учреждением «Отдел образования города Шымкент» (далее - уполномоченный орган), адрес которого указан», заменить словами «отделами образования городов и районов Южно-Казахстанской области» (далее - уполномоченный орган), адреса которых указаны»;
в пункте 2 главы 1 «Общее положение» слова «Стандарта государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации Республики Казахстан», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140» заменить словами «Стандарта государственной услуги «Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119»;
приложения 12 к регламенту электронной государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации» изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) көрсетілген қаулының «Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық мемлекеттік қызметінің регламенті» деген 2-қосымшасында:
«Жалпы ережелер» деген 1-бөлімнің 1-тармағында «мекен-жайы көрсетілген «Шымкент қалалық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі» деген сөздер «мекен-жайлары көрсетілген «Оңтүстік Қазақстан облысының аудандары мен қалаларының мұрағаттары» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық мемлекеттік қызметі регламентінің 12-қосымшалары осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулының «Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру» электрондық мемлекеттік қызметінің регламенті» деген 3-қосымшасында:
«Жалпы ережелер» деген 1-бөлімнің 1-тармағында «мекен-жайы көрсетілген «Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі» (бұдан әрі - уәкілетті орган) деген сөздер «мекен-жайлары көрсетілген «Оңтүстік Қазақстан облысы аудандары мен қалаларының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерімен» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру» электрондық мемлекеттік қызметі регламентінің 12-қосымшалары осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
4) көрсетілген қаулының «Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу» электрондық мемлекеттік қызметінің регламенті» деген 4-қосымшасында;
«Жалпы ережелер» деген 1-бөлімнің 1-тармағында «мекен-жайы көрсетілген «Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі» деген сөздер «мекен-жайлары көрсетілген «Оңтүстік Қазақстан облысы аудандары мен қалаларын жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерімен» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу» электрондық мемлекеттік қызметі регламентінің 1-қосымшасы осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5) 1-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Нажметдинұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 417 қаулысына 1-қосымша
«Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою»
электрондық мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының қалалық,
аудандық білім бөлімдері
№ р/с
Бөлімдердің атауы
Орналасқан
мекен-жайы
Байланыс телефондары
1.
«Арыс қалалық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Арыс қаласы, Ибрагимов көшесі, 35
8(725 40) 217-01, 226-82
2.
«Бәйдібек аудандық білім бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Шаян ауылы, Тасболатов көшесі, 1

2) в приложении 2 «Регламент электронной государственной услуги «Выдача архивных справок» указанного постановления:
в пункте 1 главы 1 «Общее положение» слова «государственным учреждением «Шымкентский городской архив» по адресу указанный» заменить словами «архивами городов и районов Южно-Казахстанской области» по адресам, указанным»;
приложения 12 к регламенту электронной государственной услуги «Выдача архивных справок» изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) в приложении 3 «Регламент электронной государственной услуги «Выдача справок безработным гражданам» указанного постановления:
в пункте 1 главы 1 «Общее положение» слова «государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Шымкент», по адресу указанный» заменить словами «отделами занятости и социальных программ городов и районов Южно-Казахстанской области, адреса которых указаны»;
приложения 12 к регламенту электронной государственной услуги «Выдача справок безработным гражданам» изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) в приложении 4 «Регламент электронной государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому» указанного постановления:
в пункте 1 главы 1 «Общее положение» слова «государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Шымкент», адрес которого указан» заменить словами «отделами занятости и социальных программ городов и районов Южно-Казахстанской области», адреса которых указаны»;
приложение 1 к регламенту электронной государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому» изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) подпункт 5) пункта 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нажметдинулы Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мырзахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
26 декабря 2012 года
№ 417
Приложение 1
к регламенту электронной
государственной услуги
«Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские
дошкольные организации»
Отделы образования городов, районов
Южно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование отдела
Адрес расположения
Контактные телефоны
1.
Государственное учреждение «Отдел образования города Арыс»
г. Арыс, ул. Ибрагимова, 35
8(725 40)217-01,
226-82
2.
Государственное учреждение «Отдел образования Байдибекского района»
с. Шаян, ул. Тасболатова, 1