"2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 62/488-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 қаңтарда № 14-1-152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 27 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 48/469-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы "33 772 255" деген сандар "47 260 718" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 657 081" деген сандар "23 145 544" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "33 084 630" деген сандар "48 073 093" деген сандармен ауыстырылсын;
5) және 6) тармақшалар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 801 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 801 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – 699 000 мың теңге, қарыздар түсімі – 1 500 000 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 750 301 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 780 040 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 января 2012 года № 62/488-4c. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 16 января 2012 года № 14-1-152. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете "Панорама Шымкента" № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "33 772 255" заменить цифрами "47 260 718";
цифры "9 657 081" заменить цифрами "23 145 544";
в подпункте 2) цифры "33 084 630" заменить цифрами "48 073 093";
подпункты 5) и 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета - - 801 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 801 000 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов – 699 000 тысяч тенге, поступление займов – 1 500 000 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 750 301 тысяч тенге;
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 780 040 тысяч тенге;

негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 28 679 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 54 044 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 196 040 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 10 485 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялау – 340 990 мың теңге;
жастар практикасы – 99 329 мың теңге;
қоныс аударуға субсидия беру – 45 910 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 55 400 мың теңге;
тұрғын үй көмегін беруге – 35 187 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 18 594 мың теңге.".
3 тармақтың бесінші бөлігіндегі "799 737" деген сандар "764 497" деген сандармен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 2 355 872 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 527 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 4 003 000 мың теңге;
жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 1 539 097 мың теңге;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 128 742 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 534 993 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен кредиттер келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге – 500 000 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 000 000 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 28 679 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 54 044 тысяч тенге;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 196 040 тысяч тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 10 485 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 340 990 тысяч тенге;
молодежную практику – 99 329 тысяч тенге;
предоставление субсидии на переезд – 45 910 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости – 55 400 тысяч тенге;
оказание жилищной помощи – 35 187 тысяч тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий – 18 594 тысяч тенге.".
в пятой части пункта 3 цифры "799 737" заменить цифрами "764 497".
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкцию объектов образования – 2 355 872 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 527 000 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 003 000 тысяч тенге;
строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 1 539 097 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 128 742 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 534 993 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на следующие цели:
проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума – 500 000 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 1 000 000 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.