Шымкент қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 249 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 шілдеде № 14-1-163 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 21 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент  қаласы әкімдігінің 15.01.2014 № 21 қаулысымен.

Об определении мест для осуществления выездной торговли по городу Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 июня 2012 года № 249. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 19 июля 2012 года № 14-1-163. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 15 января 2014 года № 21
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 15.01.2014 № 21.

Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі «Сауда қызметін реттеу туралы» Заңының 27 бабына сәйкес, ішкі нарықты өніммен толықтыру және тұтыну бағаларды тұрақтандыру сондай-ақ, Шымкент қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары 12 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуы қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы Ж.Махашовқа жүктелсін.

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности» в целях насыщения внутреннего рынка продукцией и стабилизации цен, а также регулирования торговой деятельности на территории города Шымкент, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли по городу Шымкент согласно приложений 12.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на начальника отдела предпринимательства и сельского хозяйства города Махашову Ж.