Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 14 "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қазанда N 2108 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 23.02.2015 № 6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. «Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы» Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-116 тіркелген, «Шымкент келбеті» газетінде 2010 жылдың 6 тамызында № 32 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № № 7, 30, 66, 72, 75, 76, 78, 92, 93, 97, 102, 109, 111, 112, 149, 653, 935, 938 сайлау учаскелерінің орталықтары мен шекаралары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
№ № 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038 жаңа сайлау учаскелері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Дүйсеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов
КЕЛІСІЛДІ
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
«26» 09 2012 жыл
________________С.Пакеев
Шымкент қаласы әкімінің
2012 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 8 шешіміне 1 қосымша
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы - «Водомер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Теріскей» шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге «Шапағат» шағынауданы толығымен, Достық көшесі № № 1-26, Жібек-жолы көшесінің тақ жағы № № 3-31, Арна көшесінің тақ жағы № №1-15, Пазиков көшесі толығымен кіреді.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы - А.Асқаров атындағы № 77 орта мектеп, «Самал-2» шағынауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Наурыз» шағынауданы толығымен және «Самал-1» шағынауданы мен «Самал-2» шағынауданының Қ.Қазиев көшесі мен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің жұп жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағымен Бәйдібек би даңғылына дейін, Бәйдібек би даңғылының тақ жағымен Д.Қонаев даңғылына дейін, Д.Қонаев даңғылы бойымен Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов көшесі бойымен Қ.Қазиев көшесіне дейін шекарасындағы: Анар әже көшесі, Қ.Бектаев көшесі, Б.Ермекбаев көшесі, Еркіндік көшесі, Жабай-ата көшесі, О.Малқаров көшесі, Қ.Мейірбеков көшесі, О.Мырзабеков көшесі, Б.Нұрлыбеков көшесі, М.Сәрсенбаев көшесі, Ө.Сеитов көшесі, С.Сүлейменов көшесі, Сымбатты көшесі, Н.Тайманов көшесі, С.Шакиров көшесі және атауы жоқ 1 көшенің үйлері кіреді.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы - № 66 орта мектеп, «Қазығұрт» шағынауданы, Н.Оңдасынов көшесі, нөмірсіз.

О внесении изменений в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 сентября 2012 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 октября 2012 года № 2108. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23.02.2015 № 6.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская пунктуация и орфография.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» аким города Шымкента РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года № 14 «Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-116, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» 6 августа 2010 года за № 32) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить центры и границы избирательных участков № № 7, 30, 66, 72, 75, 76, 78, 92, 93, 97, 102, 109, 111, 112, 149, 653, 935, 938 согласно приложения 1 к настоящему решению;
образовать новые избирательные участки № № 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкента Б.Дуйсенова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                К.Молдасеитов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Шымкентской
городской избирательной комиссии
«26» 09 2012 год
_______________                            С.Пакеев
Приложение 1 к решению
акима города Шымкента
от 26 сентября 2012 года № 8
Избирательный участок № 7
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Водомер», микрорайон «Север», без номера.
В участок входят микрорайон «Шапагат» полностью, улица Достык № № 1-26, улица Жибек-жолы нечетная сторона № № 3-31, улица Арна нечетная сторона № № 1-15, улица Пазикова полностью.
Избирательный участок № 30
Центр – Средняя школа № 77 имени А.Аскарова, микрорайон «Самал-2», улица К.Казиева, без номера.
В участок входят микрорайон «Наурыз» полностью, а также дома по улице Анар аже, улице К.Бектаева, улице Б.Ермекбаева, улице Еркиндик, улице Жабай-ата, улице О.Малкарова, улице К.Меирбекова, улице О.Мырзабекова, улице Б.Нурлыбекова, улице М.Сарсенбаева, улице У.Сеитова, улице С.Сулейменова, улице Сымбатты, улице Н.Тайманова, улице С.Шакирова и 1 улице без названия микрорайона «Самал-1» и микрорайона «Самал-2» в границах: от пересечения улицы К.Казиева и улицы Т.Рыскулова по четной стороне улицы К.Казиева до улицы У.Аргынбекова, по нечетной стороне улицы У.Аргынбекова до проспекта Байдибек би, по нечетной стороне проспекта Байдибек би до проспекта Д.Кунаева, по проспекту Д.Кунаева до улицы Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до улицы К.Казиева.
Избирательный участок № 66
Центр - Средняя школа № 66, микрорайон «Казгурт», улица Н.Ондасынова, без номера.

Ақжар көшесі № 1-132, Баянауыл көшесі № 1-205, Ғабдуллин көшесі № 1-104, М.Төлебаев көшесі № 1-106, Қызыл құм көшесі № 1-111, Бақытты көшесі № 1-78, С.Мұқанов көшесі № 1-136, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1-120, Орал көшесі № 1-110, Бөгенбай батыр көшесі № 1-136, Біржан сал көшесі № 1-66, Қ.Жандарбеков көшесі № 1-62, Н.Оңдасынов көшесі № 1-98, Сұраншы батыр көшесі № 1-47, Ш.Айманов көшесі № 1-80, Қаратас көшесі № 1-70.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы - «Роза апа» кіші маркеті, «Қатынкөпір» шағынауданы, Балуан Шолақ көшесі, № 22.
Яссауи көшесі № № 1-49, Әл-Фараби көшесі № № 101-159, М.Жұмабаев көшесі № № 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі № № 1-50, Айбек көшесі № № 1-38, Балуан Шолақ көшесі № № 1-53, Арал көшесі № № 1-51, Жас гвардия көшесі № № 1-56.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 орта мектеп, «Қайтпас» шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Қайтпас» шағынауданы кіреді: Алматы тас жолы № № 1-35, Амангелді көшесі № № 1-145, Ы.Алтынсарин көшесі № № 1-36 және нөмірсіз үйлер, Арыстанбаб көшесі нөмірсіз үйлер, Атамұра көшесі № № 1-34, Атамекен көшесі № № 1-43, Әділет көшесі № № 1-32, Ә.Ақбаев көшесі № № 1-122, Әлиев көшесі № № 1-36, Әлібеков көшесі № № 1-119, Ақ қайнар көшесі нөмірсіз үйлер, С.Әмірбеков көшесі № № 1-118, Бәйтерек көшесі № № 1-34, Болашақ көшесі № № 1-32, Жадыра көшесі нөмірсіз үйлер, М.Жамауов көшесі № № 1-122, Жас қанат көшесі № № 1-30 және нөмірсіз үйлер, Жаңа құрылыс көшесі нөмірсіз үйлер, Жұмабеков көшесі № № 1-80, Көркем көшесі № № 1-28, К.Көшеров көшесі № № 1-111, Б.Момышұлы көшесі № № 1-83, Наурыз көшесі № № 1-95, Нұрмекен көшесі № № 1-78, Т.Рысқұлов көшесі № № 1-60, Сарыарқа көшесі № № 1-33, А.Түзелбаев көшесі № № 1-36, Тұран көшесі № № 1-31 және нөмірсіз үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі № № 1-90, Шымыр көшесі № № 1-60 және нөмірсіз үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 орта мектеп, «Ақжайық» шағынауданы, Сырым батыр көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Ақжайық» шағынауданындағы Көкшетау көшесі, Теңіз көшесі, Ақжүніс көшесі, Өгемтау көшесі, Дәулетті көшесі, Бесарқа көшесі, Ақдария көшесі, Жерұйық көшесі, Бесқара көшесі, Балқарағай көшесі, Зеңгі баба көшесі, Сырым батыр көшесі, Асфендияров (Жасасын) көшесі, Ө.Берешов көшесі, Е.Искаков көшесі, Б.Серікбаев көшесі, Ш.Өмірзақов көшесі, Қосай баба көшесі, Р.Айдапкелов көшесі, Қарабура көшесі, Арипов көшесі, С.Искаков көшесі, Ә.Мырзабеков көшесі, У.Абдукулов көшесі, А.Аширов көшесі, Ш.Опабеков көшесі, Ө.Нұрымбетов көшесі, Ж.Әнетов көшесі, А.Төрежанов көшесі, Изен көшесі, Бағаналы көшесі, Балбырауын көшесі, Бедеге көшесі, Әулиетас көшесі, Молшылық көшесі, Жусан көшесі, Байқара көшесі, Қ.Байысбаев көшесі, Н.Оңалбаев көшесі, Шойман әже көшесі, Қырғызбай көшесі, А.Мырзахметов көшесі, А.Қаламбаев көшесіндегі нөмірсіз үйлері, Әшір Еділбаев көшесінің оң жағындағы нөмірсіз үйлері, Шарбақты көшесінің оң жағындағы нөмірсіз үйлері және «Тұлпар» шағынауданы толығымен кіреді.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы – № 21 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты, «Қатынкөпір» шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.

Улица Акжар № № 1-132, улица Баянаульская № № 1-205, улица Габдуллина № № 1-104, улица М.Толебаева № № 1-106, улица Кызыл кум № № 1-111, улица Бакытты  № № 1-78, улица С.Муканова № № 1-136, улица Г.Мусрепова № № 1-120, улица Уральская № № 1-110, улица Богенбай батыра № № 1-136, улица Биржан сал № № 1-66, улица К.Жандарбекова № № 1-62, улица Н.Ондасынова № № 1-98, улица Сураншы батыра № № 1-47, улица Ш.Айманова № № 1-80, улица Каратас № № 1-70.
Избирательной участок № 72
Центр – Минимаркет «Роза апа», микрорайон «Катынкопр», улица Балуана Шолака, № 22.
Улица Яссауи № № 1-49, улица Аль-Фараби № № 101-159, улица М.Жумабаева № № 1-50, улица Г.Гулама № № 1-50, улица Айбека № № 1-38, улица Балуана Шолака № № 1-53, улица Арал № № 1-51, улица Молодая Гвардия № № 1-56.
Избирательный участок № 75
Центр – Средняя школа № 58, микрорайон «Кайтпас», улица И.Алтынсарина, без номера.
В участок входит микрорайон «Кайтпас»: Алматинская трасса № № 1-35, улица Амангельды № № 1-145, улица И.Алтынсарина № № 1-36 и дома без номеров, улица Арыстанбаб дома без номеров, улица Атамура №№ 1-34, улица Атамекен № № 1-43, улица Адилет № № 1-32, улица А.Акбаева № № 1-122, улица Алиева № № 1-36, улица Алибекова № № 1-119, улица Ак кайнар дома без номеров, улица Амирбекова № № 1-118, улица Байтерек № № 1-34, улица Болашак № № 1-32, улица Жадыра дома без номеров, улица М.Жамауова № № 1-122, улица Жас канат № № 1-30 и дома без номеров, улица Жана курылыс дома без номеров, улица Жумабекова № № 1-80, улица Коркем № № 1-28, улица К.Кошерова № № 1-111, улица Б.Момышулы № № 1-83, улица Наурыз № № 1-95, улица Нурмекен № № 1-78, улица Т.Рыскулова № № 1-60, улица Сарыарка № № 1-33, улица А.Тузелбаева № № 1-36, улица Туран № № 1-31 и дома без номеров, улица Ш.Уалиханова № № 1-90, улица Шымыр № № 1-60 и дома без номеров.
Избирательный участок № 76
Центр – Средняя школа № 59, микрорайон «Акжайык», улица Сырым батыра, без номера.
В участок входят: дома без номеров улицы Кокшетау, улицы Тениз, улицы Акжунис, улицы Огемтау, улицы Даулетты, улицы Бесарка, улицы Акдария, улицы Жеруйык, улицы Бескара, улицы Балкарагай, улицы Зенги баба, улицы Сырым батыра, улицы Асфендиярова (Жасасын), улицы О.Берешова, улицы Е.Искакова, улицы Б. Серикбаева, улицы Ш.Омирзакова, улицы Косай баба, улицы Р.Айдапкелова, улицы Карабура, улицы Арипова, улицы С.Искакова, улицы А.Мырзабекова, улицы У. Абдукулова, улицы А.Аширова, улицы Ш.Опабекова, улицы О.Нурымбетова, улицы Ж.Анетова, улицы А.Турежанова, улицы Изен, улицы Баганалы, улицы Балбырауын, улицы Бедеге, улицы Аулиетас, улицы Молшылык, улицы Жусан, улицы Байкара, улицы К.Байсбаева, улицы Н.Оналбаева, улицы Шойман ажи, улицы Киргизбая, улицы А.Мирзахметова, улицы А.Каламбаева, дома без номеров по правой стороне улицы Ашира Едилбаева, дома без номеров по правой стороне улицы Шарбакты микрорайона «Акжайык», а также микрорайон «Тулпар» полностью.
Избирательный участок № 78
Центр – здание Передвижной механизированной колонны № 21, микрорайон «Катынкопр», улица Аль-Фараби, без номера.

Темірлан тас жолы тақ жағы № № 1-33, Арыстанбаб көшесі № № 1-22, Достық көшесі № № 1-13, Восход көшесі № № 1-13, Темірлан көшесі № № 1-22, Қызыл жұлдыз көшесі № № 1-19, Әл-Фараби көшесі № № 1-19, № 49 Жылжымалы механикаландырылған колоннасы, № 1-2 (64 пәтер) және 14 нөмірсіз жеке үйлер, № 21 Жылжымалы механикаландырылған колоннасы көшесі № № 1-16, Қ.Сыпатаев көшесі тақ жағы № № 1-23, С.Садықұлов көшесі № № 1-28, Е.Молдабаев көшесі № № 2-43, Қ.Дауылов көшесі № № 1-51, Шымкент көшесі № № 1-52, Ғ.Мұратбаев көшесі № № 1-84, Т.Қазақбаев көшесі № № 1-20.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы - № 86 орта мектеп, «Қазығұрт» шағынауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз.
«Қазығұрт» шағынауданы: Талғар көшесі № № 1-83, Қызыл Жар көшесі № № 1-87, Шуақты көшесі № № 1-89, Жаңа базар көшесі № № 1-80, Ақ мешіт көшесі № № 1-76, Қарааспан көшесі № № 1-144, Қ.Жандарбеков көшесі № № 63-190, Жастар көшесі № № 1-36, Түркістан көшесі № № 1-85, С.Торайғыров көшесі № № 1-42, Ақан сері көшесі № № 1-36, Ордабасы көшесі № № 1-98, Жұманов көшесі № № 1-10, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-40, Лесхоз көшесі № № 1-37, Жібек жолы көшесі № № 1-61, Отырар көшесі № № 10-42.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы – А.Навои атындағы № 11 орта мектеп, Тоқаев көшесі, № 17.
Әйтеке би көшесі 2 өткел № № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Свобода көшесі № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, Свобода көшесі 1 өткел № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, Свобода көшесі 2 өткел № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, Свобода көшесі 3 өткел № № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, Свобода көшесі 4 өткел № № 2, 3, 4, 5, 7, 10, Свобода көшесі 6 өткел № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, Свобода көшесі 7 өткел № № 1-17, Свобода көшесі 8 өткел № № 1, 2, 4, 9, 11, 12, Детский тұйығы № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, Ирек көшесі № № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Қисық көшесі № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Қисық тұйығы № № 1, 3, 4, 4-а, 5, 6, 7, 9, 11, Қоқанд көшесі № № 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Тоқаев көшесі № № 11, 23, Тоқаев тұйығы № № 14, 14б, 16, 22, Өзбек көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Өзбек көшесі 1 өткел № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Өзбек көшесі 2 өткел № № 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, Хаят көшесі № № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, Шымкент көшесі № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, С.Тұрысов көшесі № № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
№ 97 сайлау учаскесі

Темирлановское шоссе нечетная сторона № № 1-33, улица Арыстанбаб № № 1-22, улица Достык № № 1-13, улица Восход № № 1-13, улица Темирлан № № 1-22, улица Кызыл жулдыз № № 1-19, улица Аль-Фараби № № 1-19, Передвижная механизированная колонна № 49 дом №1-2 (64 квартиры) и 14 частных домов без номеров, Передвижная механизированная колонна № 21 № № 1-16, улица К.Спатаева нечетная сторона № № 1-23, улица С.Садыкулова № № 1-28, улица Е.Молдабаева № № 2-43, улица К.Даулова № № 1-51, улица Шымкентская № № 1-52, улица Г.Муратбаева № № 1-84, улица Т.Казахбаева № № 1-20.
Избирательный участок № 92
Центр - Средняя школа № 86, микрорайон «Казгурт», улица Акжар, без номера.
Микрорайон «Казгурт»: улица Талгар № № 1-83, улица Кызыл Жар № № 1-87, улица Шуакты № № 1-89, улица Жана базар № № 1-80, улица Акмешит № № 1-76, улица Карааспан № № 1-144, улица К.Жандарбекова № № 63-190, улица Жастар № № 1-36, улица Туркестанская № № 1-85, улица С.Торайгырова № № 1-42, улица Ахан сери № № 1-36, улица Ордабасинская № № 1-98, улица Жуманова № № 1-10, улица Ш.Уалиханова № № 1-40, улица Лесхоз № № 1-37, улица Жибек жолы № № 1-61, улица Отрарская № № 10-42.
Избирательный участок № 93
Центр – Средняя школа № 11 имени А.Навои, улица Токаева, № 17.
Улица Айтеке би 2 переулок № № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, улица Свободы № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, улица Свободы 1 переулок № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, улица Свободы 2 переулок № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, улица Свободы 3 переулок № № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, улица Свободы 4 переулок № № 2, 3, 4, 5, 7, 10, улица Свободы 6 переулок № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, улица Свободы 7 переулок № № 1-17, улица Свободы 8 переулок № № 1, 2, 4, 9, 11, 12, Детский тупик № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, улица Ирек № № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, улица Кисык № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, тупик Кисык № № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, улица Кокандская № № 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, улица Токаева № № 11, 23, тупик Токаева № № 14, 14б, 16, 22, улица Узбекская № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, улица Узбекская 1 переулок № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, улица Узбекская 2 переулок № № 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, улица Хаят № № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, улица Шымкентская № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, улица С.Турысова № № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Избирательный участок № 97

Орталығы – М.Х.Дулати атындағы № 8 гимназия, Қазыбек би көшесі, № 29.
М.Х.Дулати көшесі № № 2, 6, 8, І.Есенберлин көшесі № № 9, 13, 13а, Ғ.Іляев көшесі № № 64, 66, Қазыбек би көшесі № № 13, 29, Д.Қонаев даңғылы № 7, А.Пушкин көшесі № № 9, 13, Тәуке-хан даңғылы № № 32, 37, 60, 62, Тоқаев көшесі № № 10а, 12, 14, 16, 18, 23, Түркістан көшесі № № 14, 16, 20, С.Тұрысов көшесі № № 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, С.Тұрысов көшесі 1 тұйық № № 1, 1а, 1б, 2, 4, С.Тұрысов көшесі 4 тұйық № № 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, Өзбек көшесі № № 40, 40а, 49, 49а.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы – Г.Титов атындағы № 20 славян гуманитарлық-эстетикалық мектеп - гимназиясы, Республика даңғылы, № 9.
А.Асқаров көшесі № № 1, 3, 5, 7, 9, Т.Айбергенов көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Әл-Фараби алаңы № 10, Республика даңғылы № № 11, 13.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы - Д.Менделеев атындағы № 15 химия-биологиялық мектеп-лицейі, Республика даңғылы, нөмірсіз.
Т.Айбергенов көшесі № № 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, Жангелдин көшесі № № 8, 8а, Республика даңғылы № № 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
№ 111 сайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент қалалық № 1 олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі, Жангелдин көшесі, № 13а.
Амангелді көшесі № № 7-72, Әйтеке би көшесі № № 9, Свобода көшесі № № 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, Жангелдин көшесі № № 2, 2а, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1а, «Қарасу» шағынауданы № № 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 және 1 нөмірсіз үй, Қызыл әскер тұйығы № № 1–10, 8 Наурыз көшесі № 20, Милиция көшесі № № 1-42, Пугачев көшесі № № 1-10, Хаят көшесі № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Шымкент көшесі № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы - Ж.Аймаутов атындағы № 64 көпсалалы гимназия, «Қарасу» шағынауданы, нөмірсіз.
Әйтеке би көшесі № № 59, 61, 63, Ерназаров көшесі № № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, Ерназаров өткелі № № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Казахстанская көшесі № № 3, 4, 4а, 5, 9, 11, «Қарасу» шағынауданы № № 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, 8 Наурыз көшесі № № 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, Ш.Рашидов көшесі № № 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 және 2 нөмірсіз үй.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 орта мектептің ескі ғимараты, «Қайнарбұлақ» саяжай алабы, нөмірсіз.
Учаскеге «Қайнарбұлақ» саяжай алабының Центральная көшесіндегі «Зеленый забор» аялдамасынан «Бассейн» аялдамасына дейінгі оң және сол жағы кіреді.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектеп, Жібек-жолы көшесі, нөмірсіз.

Центр – Гимназия № 8 имени М.Х.Дулати, улица Казыбек би, № 29.
Улица М.Х.Дулати № № 2, 6, 8, улица И.Есенберлина № № 9, 13, 13а, улица Г.Иляева № № 64, 66, улица Казыбек би № № 13, 29, проспект Д.Кунаева № 7, улица А.Пушкина № № 9, 13, проспект Тауке хана №№ 32, 37, 60, 62, улица Токаева № № 10а, 12, 14, 16, 18, 23, улица Туркестанская № № 14, 16, 20, улица С.Турысова № №1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, улица С.Турысова 1 тупик № 1, 1а, 1б, 2, 4, улица С.Турысова 4 тупик № № 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, улица Узбекская № № 40, 40а, 49, 49а.
Избирательный участок № 102
Центр – Славянская гуманитарно - эстетическая школа - гимназия № 20 им.Г.Титова, проспект Республики, № 9.
Улица А.Аскарова № № 1, 3, 5, 7, 9, улица Т.Айбергенова № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, проезд Т.Айбергенова № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, площадь Аль-Фараби № 10, проспект Республики № № 11, 13.
Избирательный участок № 109
Центр – Химико - биологическая школа - лицей № 15 имени Д.Менделеева, проспект Республики, без номера.
Улица Т.Айбергенова № № 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, улица Жангелдина № № 8, 8а, проспект Республики № № 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
Избирательный участок № 111
Центр – Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа Олимпийского резерва № 1, улица Жангельдина, № 13а.
Улица Амангельды № № 7-72, улица Айтеке би № 9, улица Свободы № № 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, улица Жангелдина № № 2, 2а, улица Ш.Калдаякова № 1а, микрорайон «Карасу» № № 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 и 1 дом без номера, тупик Красноармейский № № 1–10, улица 8 Марта № 20, улица Милицейская № № 1-42, улица Пугачева № № 1-10, улица Хаят № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Шымкентская № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
Избирательный участок № 112
Центр – Многопрофильная гимназия № 64 имени Ж.Аймаутова, микрорайон «Карасу», без номера.
Улица Айтеке би № № 59, 61, 63, улица Ерназарова № № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, переулок Ерназарова № № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, улица Казахстанская № № 3, 4, 4а, 5, 9, 11, микрорайон «Карасу» № № 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, улица 8 Марта № № 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, улица Ш.Рашидова № № 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 и 2 дома без номера.
Избирательный участок № 149
Центр – Старое здание средней школы № 83, дачный массив «Кайнар булак», без номера.
В участок входят правая и левая стороны дачного массива «Кайнарбулак» по улице Центральная от остановки «Зеленый забор» до остановки «Бассейн».
Избирательный участок № 653
Центр - Средняя школа № 85, улица Жибек жолы, без номера.

Жібек жолы көшесі жұп жағы № № 2-76, тақ жағы № № 33-65, каналдың оң жағындағы «Ұлағат» шағынауданы және «Мирас» шағынауданындағы Қызғалдақ көшесі, Абзал көшесі, Қарабура әулие көшесі, Ф.Шаназаров көшесі, Машат көшесі, Жүргенов көшесі, Желтоқсан көшесі, Қызыл алма көшесі, С.Рахимов көшесі, Жайлы көшесі, Ақ құм көшесі, Кеме қалған көшесі, Алтын адам көшесінің үйлері, «Тассай» шағынауданындағы Досымбекұлы көшесі, Наурыз көшесі, Мұңайтпасов көшесі, Қ.Патеев көшесі және, Тауке хан көшесінің тақ жағындағы нөмірсіз үйлерді қоса жоғарғы кернеулі бағанаға дейін, әрі қарай Ұ.Арғынбеков көшесінің бойымен Жібек жолы көшесіне дейін.
№ 935 сайлау учаскесі
Орталығы – № 80 орта мектеп, «Нұрсәт» шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, № 31.
«Нұрсәт» шағынауданы № № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 155, 156, 157,158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 168а, 169, 170, 171, 172, 175, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 209, 210, Ақынов көшесі № № 1-86, А.Асқаров көшесі № № 1-95, М.Ахметбаев көшесі № № 1-82, А.Көмекбаев көшесі № № 1-90, О.Оразалиев көшесі № № 1-24 және нөмірсіз үйлер, С.Бәйтереков көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 938 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 кешкі мектеп, «Қайтпас» шағынауданы, Б.Момышұлы көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Қайтпас» шағынауданы кіреді: Ә.Ақбаев көшесі № № 123-286, Амангелді көшесі № № 146-182, Атамұра көшесі № № 35-115, Әділет көшесі № № 33-116, Әлібеков көшесі № № 120-306, Әмірбеков көшесі № № 119-266, Бәйтерек көшесі № № 35-131, Болашақ көшесі № № 33-108, Дайрабеков көшесі № № 1-50, М.Жамауов көшесі № № 123-314, Жұмабеков көшесі № № 81-120, К.Көшеров көшесі № № 112-190 және нөмірсіз үйлер, Б.Момышұлы көшесі № № 84-152, Наурыз көшесі № № 96-287, Сарыарқа көшесі № № 34-130, Тұран көшесі № № 32-76 және нөмірсіз үйлер.
Шымкент қаласы әкімінің
2012 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 8 шешіміне 2 қосымша
№ 1030 сайлау учаскесі
Орталығы - № 69 орта мектеп, «Достық» шағынауданы, Арайлым көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Достық» шағынауданы кіреді.
№ 1031 сайлау учаскесі
Орталығы – «Ахыска» Түрік ұлттық орталығының филиалы, «Нұр-777» кешені, «Самал-3» шағынауданы, С.Сағынбаев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Ақниет» шағынауданы кіреді.
№ 1032 сайлау учаскесі
Орталығы – «Шоалиев Ш.К.» жеке кәсіпкер, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.
«Жайлау» шағынауданы: Қажымұқан көшесі № № 1-88, Дәулеткерей көшесі № № 1-85, Есіркеп батыр көшесі № № 1-250, С.Ахметов көшесі № № 1-97, М.Маханбетов көшесі № № 1-48, М.Бегалиев көшесі № № 1-68, Р.Тауасаров көшесі № № 1-59, Тойшыбек көшесі № № 1-55, О.Шыршықбай көшесі № № 1-48, М.Ерназаров көшесі № № 1-48, Арын қожа көшесі №№ 1-54, Тоққожа көшесі № № 1-57, Бақберген көшесі № № 1-68, Ә.Әбішев көшесі № № 1-105, Қос диірмен көшесі № № 1-36, Қорқыт ата көшесі № № 1-26.
№ 1033 сайлау учаскесі

Улица Жибек жолы четная сторона № № 2-76, нечетная сторона № № 33-65, дома по улице Кызгалтак, улице Абзал, улице Карабура аулие, улице Ф.Шаназарова, улице Машат, улице Жургенова, улице Желтоксан, улице Кызыл алма, улице С.Рахимова, улице Жайлы, улице Ак кум, улице Кеме калган, улице Алтын адам микрорайона «Улагат» и микрорайона «Мирас» с правой стороны от канала, дома по улице Досымбекулы, улице Наурыз, улице Мунайтпасова, улице К.Патеева микрорайона «Тассай» и, включая дома без номеров по нечетной стороне улицы Тауке хана до высоковольтной линии, далее по улице У.Аргынбекова до улицы Жибек-жолы.
Избирательный участок № 935
Центр – Средняя школа № 80, микрорайон «Нурсат», улица Ж.Шанина, № 31.
Микрорайон «Нурсат» № № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 168а, 169, 170, 171, 172, 175, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 209, 210, улица Акынова № № 1-86, улица А.Аскарова № № 1-95, улица М.Ахметбаева № № 1-82, улица А.Комекбаева № № 1-90, улица О.Оразалиева № № 1-24 и дома без номеров, улица С.Байтерекова дома без номеров.
Избирательный участок № 938
Центр – Вечерняя школа № 2, микрорайон «Кайтпас», улица Б.Момышулы, без номера.
В участок входят дома микрорайона «Кайтпас»: улица А.Акбаева № № 123-286, улица Амангелды № № 146-182, улица Атамура № № 35-115, улица Адилет № № 33-116, улица Алибекова № № 120-306, улица Амирбекова № № 119-266, улица Байтерек № № 35-131, улица Болашак № № 33-108, улица Дайрабекова № № 1-50, улица М.Жамауова № № 123-314, улица Жумабекова № № 81-120, улица К.Кошерова № № 112-190 и дома без номеров, улица Б.Момышулы № № 84-152, улица Наурыз № № 96-287, улица Сарыарка № № 34-130, улица Туран № № 32-76 и дома без номеров.
Приложение 2 к решению
акима города Шымкента
от 26 сентября 2012 года № 8
Избирательный участок № 1030
Центр – Средняя школа № 69, микрорайон «Достык», улица Арайлым, без номера.
В участок входит  микрорайон «Достык».
Избирательный участок № 1031
Центр – Филиал турецкого национального центра «Ахыска», комплекс «Нур-777», микрорайон «Самал-3», улица С.Сагынбаева, без номера.
В участок входит  микрорайон «Акниет».
Избирательный участок № 1032
Центр – Частный предприниматель «Шоалиев Ш.К.», Темирлановское шоссе, без номера.
Микрорайон «Жайлау»: улица Кажымукана № № 1-88, улица Даулеткерея № № 1-85, улица Есиркеп батыра №№ 1-250, улица С.Ахметова № № 1-97, улица М.Маханбетова № № 1-48, улица М.Бегалиева № № 1-68, улица Р.Тауасарова № № 1-59, улица Тойшыбека №№ 1-55, улица О.Шыршыкбая № № 1-48, улица Ерназара № № 1-48, улица Арын кожа № № 1-54, улица Токкожа № № 1-57, улица Бакбергена № № 1-68, улица А.Абишева № 1-105, улица Кос диирмен № № 1-36, улица Коркыт ата № № 1-26.
Избирательный участок № 1033

Орталығы - № 88 орта мектеп, «Қайтпас-2» шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге «Ақжайық» шағынауданындағы Көкиірім көшесі, Шарбақты көшесінің сол жағындағы нөмірсіз үйлер, Әшір Еділбаев көшесінің сол жағындағы нөмірсіз үйлер және жаңақұрылыс аумағы кіреді.
№ 1034 сайлау учаскесі
Орталығы – «Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге Ұ.Арғынбеков көшесі мен Қ.Қазиев көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің жұп жағымен дендросаябақ аумағының шекарасына дейін, дендросаябақ аумағымен Бәйдібек би даңғылына дейін, Бәйдібек би даңғылының тақ жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Қ.Қазиев көшесіне дейін шекарасындағы «Самал-2» шағынауданының үйлері кіреді: Ақ маржан көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағы, А.Байтұрсынов көшесі, Қанағат көшесі, Келешек көшесі, Көрікті көшесі, Мирас көшесі, Мөңке би көшесі, Тәжібай ата көшесі және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 1035 сайлау учаскесі
Орталығы – «Дина-Н» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Нұрсәт» шағынауданы, № 28.
«Нұрсәт» шағынауданы № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 119, 120, 120а, 127, 194, 195, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248.
№ 1036 сайлау учаскесі
Орталығы - «№ 4 облыстық перинаталдық орталық» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, «Нұрсәт» шағынауданы, Т.Назарбеков көшесі, нөмірсіз.
«№ 4 облыстық перинаталдық орталық» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 1037 сайлау учаскесі
Орталығы - № 72 орта мектеп, Алматы айналма жолы, нөмірсіз.
Ұ.Арғынбеков және С.Бәйтереков көшелері қиылысының оң жағымен бойлай «Нұрсәт» шағынауданындағы № № 2, 5 үйлерді, «Қайтпас-1» шағынауданы Жасыл желек көшесін, Е.Тасанбаев көшесін, Ақсұңқар көшесін, Гүлдала көшесін, Саяхат көшесін, Құлагер көшесін, Жасталап көшесін, Т.Тайбеков көшесін, Майтөбе көшесін, Шұғыла көшесін, Б.Түлкиев көшесін, Ақбота көшесін, Зере көшесін және атауы жоқ 5 көшені қоса, әрі қарай Алматы айналма жолының бойымен «Нұртас» шағынауданың толығымен қоса, Тәуке хан көшесінің тақ жағындағы нөмірсіз үйлерді қоса, жоғарғы кернеулі бағана бойымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін.
№ 1038 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектептің қосымша корпусы, «Мирас» шағынауданы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз.

Центр – Средняя школа № 88, микрорайон «Кайтпас-2», без номера.
В участок входят дома без номеров улицы Кокиирим, дома без номеров по левой стороне улицы Шарбакты, дома без номеров по левой стороне улицы Ашира Едилбаева и район новостройки микрорайона «Акжайык».
Избирательный участок № 1034
Центр - Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский дендрологический парк», проспект Байдибек би, без номера.
В участок входят дома микрорайона «Самал-2» в границах: от пересечения улицы У.Аргынбекова и улицы К.Казиева по четной стороне улицы К.Казиева до границы территории дендропарка, по территории дендропарка до проспекта Байдибек би, по нечетной стороне проспекта Байдибек би до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы К.Казиева: улица Ак маржан, улица У.Аргынбекова четная сторона, улица А.Байтурсынова, улица Канагат, улица Келешек, улица Корикти, улица Мирас, улица Монке би, улица Тажибай ата и 5 улиц без названий.
Избирательный участок № 1035
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Дина-Н», микрорайон «Нурсат», № 28.
Микрорайон «Нурсат» № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 119, 120, 120а, 127, 194, 195, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248.
Избирательный участок № 1036
Центр - Государственное коммунальное казенное предпринятие «Областной перинатальный центр № 4», микрорайон «Нурсат», улица Назарбекова, без номера.
Государственное коммунальное казенное предпринятие «Областной перинатальный центр № 4».
Избирательный участок № 1037
Центр - Средняя школа № 72, Алматинская объездная дорога, без номера.
От пересечения улиц У.Аргинбекова и С.Байтерекова по правой стороне, включая дома № № 2, 5 микрорайона «Нурсат», далее дома улицы Жасыл желек, улицы Е.Тасанбаева, улицы Аксункар, улицы Гулдала, улицы Саяхат, улицы Кулагер, улицы Жасталап, улицы Т.Тайбекова, улицы Майтобе, улицы Шугыла, улицы Б.Тулкиева, улицы Акбота, улицы Зере и 5 улиц без названий микрорайона «Кайтпас-1», далее по Алматинской объездной дороге, включая микрорайон «Нуртас», дома без номеров по нечетной стороне улицы Тауке хана вдоль высоковольтной линии до улицы У.Аргынбекова.
Избирательный участок № 1038
Центр - дополнительный корпус средней школы № 85, микрорайон «Мирас», улица Жибек жолы, без номера.

Жібек жолы көшесі жұп жағы № № 78-144, тақ жағы № № 67-127, каналдың сол жағындағы «Ұлағат», «Мирас» шағынаудандарының Алтын құм көшесі, Ақ шуақ көшесі, Алаш көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Нұр көшесі, Тамаша көшесі, Заңғар көшесі, Ақсарай көшесі, Майбұлақ көшесі, Балбұлақ көшесі, Ұлар көшесі, Еділ көшесі, Айдын көшесі, Тұлпар көшесі, Жұпарлы көшесі, Баянды көшесі, Дербес көшесі, Қайнар-бұлақ көшесі, Азаттық көшесі, Жемісті көшесі, Алғабас көшесі, Мәртөбе көшесі, Жаңа жол көшесі, Бәйшешек көшесі, Көкбұлақ көшесі, Маятас көшесі, одан әрі Арна көшесінің жұп жағымен Жібек жолы көшесіне дейін.

Улица Жибек жолы четная сторона № № 78-144, нечетная сторона № № 67-127, по левой стороне канала улицы Алтын кум, улицы Ак шуак, улицы Алаш, улицы Д.Сарсенбаева, улицы Нур, улицы Тамаша, улицы Зангар, улицы Аксарай, улицы Майбулак, улицы Балбулак, улицы Улар, улицы Едил, улицы Айдын, улицы Тулпар, улицы Жупарлы, улицы Баянды, улицы Дербес, улицы Кайнар-булак, улицы Азаттык, улицы Жемисти, улицы Алгабас, улицы Мартобе, улицы Жана жол, улицы Байшешек, улицы Кокбулак, улицы Маятас микрорайона «Улагат» и микрорайона «Мирас», далее по четной стороне улицы Арна до улицы Жибек жолы.