Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с "2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 13/96-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қарашада № 2124 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 148 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 813 007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 802 111 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 387 423 мың теңге;
2) шығындар – 52 884 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 497 475 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 525 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 233 269 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 233 269 мың теңге.»;
2 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2012 года № 13/96-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 ноября 2012 года № 2124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с «О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 148 521 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 813 007 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 145 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 802 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 387 423 тысяч тенге;
2) затраты – 52 884 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 497 475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 525 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 233 269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 233 269 тысяч тенге»;
часть вторую пункта 2 изложить в новой редакции:

«қалалық маңызы бар жолдарды (қала көшелерін) орташа жөндеуге – 6 157 620 мың теңге;»;
2-1 тармағының алтыншы бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 125 935 мың теңге;»;
он бесінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 4 737 мың теңге.»;
3 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 183 426 мың теңге;»;
үшінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 306 380 мың теңге;»;
төртінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 368 806 мың теңге;»;
бесінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 866 095 мың теңге;»;
жетінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«көлік инфрақұрылымын дамытуға – 233 501 мың теңге.»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Қала әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 509 438 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
4-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2012 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 76 842 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.»;

«средний ремонт дорог городского значения (улиц города) - 6 157 620 тысяч тенге;»;
часть шестую пункта 2-1 цифры изложить в новой редакции:
«ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 125 935 тысяч тенге;»;
дополнить пунктом пятнадцать следующего содержания:
«повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» - 4 737 тысяч тенге»;
часть вторую пункта 3 цифры изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 183 426 тысяч тенге;»;
часть третью изложить в новой редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 306 380 тысяч тенге;»;
часть четвертую изложить в новой редакции:
«развитие системы водоснабжения – 368 806 тысяч тенге;»;
часть пятую изложить в новой редакции:
«развитие теплоэнергетической системы – 866 095 тысяч тенге;»;
часть седьмую изложить в новой редакции:
«развитие транспортной инфраструктуры – 233 501 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме 509 438 тысяч тенге.»;
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 76 842 тысяч тенге.»;

аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Н.Орынбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 6 қарашадағы
№ 13/96-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61/479-4с шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Н.Орынбаев
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 6 ноября 2012 года № 13/96-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с
Бюджет города Шымкент на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы