Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы N 51/319-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда N 14-2-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 11.01.2013 № 3 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-120 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінің № 3-4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Арыс қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5300189 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 717406 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5156 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4555298 мың теңге;
2) шығындар – 5300189 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6747 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 534 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 января 2012 года N 51/319-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 20 января 2012 года N 14-2-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 2067, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 14-2-120, опубликованного 7 января 2012 года в газете "Арыс акикаты" № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5300189 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 717406 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22329 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4555298 тысяч тенге;
2) затраты – 5300189 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6747 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 7281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 534 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 6747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 6747 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1, 3, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Б.Тоқсейітов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ө.Керімқұлов
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 9 қаңтардағы
№ 51/319-IV шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 50/311-IV шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

5) профицит (дефицит) бюджета – - 6747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6747 тысяч тенге.».
Приложения 1, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Б.Токсейтов
Секретарь городского маслихата             О.Керимкулов
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 9 января 2012 года № 51/319-IV
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ