2012 жылғы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы N 39 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда N 14-2-125 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық  әкімдігінің 2012.06.01 N 227 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-4) тармақшасына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года N 39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 1 марта 2012 года N 14-2-125. Утратило силу постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 1 июня 2012 года N 227
Сноска. Утратило силу постановлением Арысского городского  акимата Южно-Казахстанской области от 01.06.2012 N 227.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.