Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 3/19-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 сәуірде № 14-2-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 11.01.2013 № 3 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2074 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-120 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 3-4 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5278861 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 717406 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5156 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4533970 мың теңге;
2) шығындар – 5348175 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6293 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 3/19-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 24 апреля 2012 года № 14-2-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-120, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Арыс ақиқаты» за № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5278861 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 717406 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22329 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4533970 тысяч тенге;
2) затраты – 5348175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6293 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 7281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;