Кентау қалалық мәслихатының 20 желтоқсан 2011 жылғы № 352 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы N 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 ақпанда N 14-3-124 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 06-13/27 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 01.02.2013 № 06-13/27 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 109-бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-122 нөмірімен тіркелген, "Кентау шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 5038691 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 461977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4558204 мың теңге;
2) шығындар – 5099535 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6971 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 310 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 67815 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 310 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60844 мың тенге.»

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2012 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 13 февраля 2012 года № 14-3-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 06-13/27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 06-13/27).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-122, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Кентау» № 1), следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5038691 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 461977 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10153 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4558204 тысяч тенге;
2) затраты – 5099535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6971 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 310 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67815 тысяч тенге;
поступление займов - 7281 тысяч тенге;
погашение займов – 310 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 60844 тысяч тенге.»

«2. 2012 жылы жалпы сома түсімдерінен қаланың бюджетіне жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз бөлу нормативі және облыстық бюджеттен қаланың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 2942352 мың теңге көлемінде бекітілсін.»
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының сессия төрағасы       С.Абдрахманов
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев

«2. Установить на 2012 год норматив распределения в городской бюджет от общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов и объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города 2942352 тысяч тенге».
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   С.Абдрахманов
Секретарь городского маслихата             К.Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата