2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы № 24 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 14-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы N 94 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы   әкімдігінің 2012.05.04 N 94 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына18-2-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 13 февраля 2012 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 23 февраля 2012 года № 14-3-125. Утратило силу - постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 4 мая 2012 года N 94
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 04.05.2012 N 94
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики утвержденные Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ: