2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 46 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 наурызда № 14-3-127 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы N 94 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы   әкімдігінің 2012.05.04 N 94 Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 2 марта 2012 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 16 марта 2012 года № 14-3-127. Утратило силу - постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 4 мая 2012 года N 94
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 04.05.2012 N 94
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости  населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Алимановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н.Қалмұрзаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 2 наурыздағы № 46
қаулысымен бекітілген
2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілік негізінде республикалық бюджеттен бөлінген қаржыға сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын  ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушінің  атауы
Мамандығы (кәсібі)
Әлеуметтік жұмыс орындарының саны
Әлеуметтік жұмыс орын ұзақтығы
Айлық жалақы мөлшері
(теңге)
Қаржыландыру көздері
1
«Еркін и К-ХХI» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
механик
1
10

1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы социальные  рабочие места.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Алиманова
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н.Калмурзаев
Утверждено постановлением
акимата города Кентау
от 2 марта 2012 года № 46
Перечень работодателей на 2012 год в соответствии с потребностью регионального рынка труда, где будут организованы социальные  рабочие места, финансируемые из средств республиканского бюджета
Наименование работодателя
Профессия (должность)
Количество социальных рабочих мест
Продолжительность социальных рабочих мест (в месяцах)
Размер месячной заработной платы (тенге)
Источник финансировании
1
Товарищество с ограниченной ответственностью «Еркін и К-ХХI»
механик
1
10