Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 352 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы № 47 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 қыркүйекте № 2099 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 06-13/27 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 01.02.2013 № 06-13/27 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының, 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2096 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-122 нөмірімен тіркелген, «Кентау шұғыласы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 6933079 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 832362 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6082207 мың теңге;
2) шығындар – 7196830 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7101 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7371 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 114702 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 114702 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 385554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 270 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 378543 мың тенге.»;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 августа 2012 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 сентября 2012 года № 2099. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 06-13/27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 06-13/27).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-5 «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-122, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Кентау» № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6933079 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 832362 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10153 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6082207 тысяч тенге;
2) затраты – 7196830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7101 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7371 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114702 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 114702 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385554 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385554 тысяч тенге:
поступление займов - 7281 тысяч тенге;
погашение займов – 270 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 378543 тысяч тенге.»;

29 071
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
814
02
Қорғаныс
1 313 218
1
Әскери мұқтаждар
6 935
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 935
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 935
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 306 283
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 306 283
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 305 966
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
317
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 288
1
Құқық қорғау қызметi
3 288
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 288
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 288
04
Бiлiм беру
2 896 906
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
331 873
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
65 734
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
65 408
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
326
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
266 139
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
263 443
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 696
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 005 544
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 284
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 284
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 001 260
003
Жалпы білім беру
1 865 613
006
Балаларға қосымша білім беру

29 071
015
Капитальные расходы государственных органов
814
02
Оборона
1 313 218
1
Военные нужды
6 935
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 935
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 935
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 306 283
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 306 283
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 305 966
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
317
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 288
1
Правоохранительная деятельность
3 288
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 288
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 288
04
Образование
2 896 906
1
Дошкольное воспитание и обучение
331 873
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
65 734
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
65 408
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
326
464
Отдел образования района (города областного значения)
266 139
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
263 443
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 696
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 005 544
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 284
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 284
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 001 260
003
Общеобразовательное обучение
1 865 613
006
Дополнительное образование для детей

89 324
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
46 323
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
559 489
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
236 847
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 986
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 958
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
326
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
23 056
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14 914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
145 607
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
322 642
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
322 642
05
Денсаулық сақтау
74
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
74
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
74
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
74
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
377 543
2
Әлеуметтiк көмек
347 942
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
345 857
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
90 468
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 033
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 489
006
Тұрғын үй көмегі
6 748
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
15 580
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 160
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31 594
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

89 324
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 323
9
Прочие услуги в области образования
559 489
464
Отдел образования района (города областного значения)
236 847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 986
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44 958
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
326
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 056
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
145 607
467
Отдел строительства района (города областного значения)
322 642
037
Строительство и реконструкция объектов образования
322 642
05
Здравоохранение
74
9
Прочие услуги в области здравоохранения
74
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
74
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
74
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377 543
2
Социальная помощь
347 942
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
345 857
002
Программа занятости
90 468
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 033
005
Государственная адресная социальная помощь
8 489
006
Жилищная помощь
6 748
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 580
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 160
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 594
016
Государственные пособия на детей до 18 лет