Кентау қалалық мәслихатының 20 желтоқсан 2011 жылғы № 352 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 63 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 2139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 06-13/27 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 01.02.2013 № 06-13/27 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2118 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-122 нөмірімен тіркелген, «Кентау шұғыласы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 7083982 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 823053 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6233109 мың теңге;
2) шығындар – 7347733 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 270 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 114702 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 114702 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378183 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 360 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 378543 мың тенге.»;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2012 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 ноября 2012 года № 2139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 06-13/27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 06-13/27).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-122, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Кентау» № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7083982 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 823053 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19463 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6233109 тысяч тенге;
2) затраты – 7347733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -270 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114702 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 114702 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -378183 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378183 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 360 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 378543 тысяч тенге.»;

267 558
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
264 862
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 696
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 976 640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 202
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 202
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 972 438
003
Жалпы білім беру
1 835 499
006
Балаларға қосымша білім беру
88 308
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 283
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
46 348
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
554 096
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
237 155
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 694
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 558
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
326
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
23 056
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14 914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
145 607
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
316 941
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
316 941
05
Денсаулық сақтау
21
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
21

267 558
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
264 862
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 696
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 976 640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 202
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 202
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 972 438
003
Общеобразовательное обучение
1 835 499
006
Дополнительное образование для детей
88 308
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 283
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 348
9
Прочие услуги в области образования
554 096
464
Отдел образования района (города областного значения)
237 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 694
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 558
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
326
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 056
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
145 607
467
Отдел строительства района (города областного значения)
316 941
037
Строительство и реконструкция объектов образования
316 941
05
Здравоохранение
21
9
Прочие услуги в области здравоохранения
21

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
21
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
356 912
2
Әлеуметтiк көмек
330 631
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
328 546
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
83 538
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 386
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 489
006
Тұрғын үй көмегі
3 697
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
11 302
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 221
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31 269
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
137 924
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26 613
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 107
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 085
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 085
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 281
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 281
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 036
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 023
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
222
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 546 015
1
Тұрғын үй шаруашылығы
75 725
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
67 493
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
67 493
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
21
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
356 912
2
Социальная помощь
330 631
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
328 546
002
Программа занятости
83 538
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 386
005
Государственная адресная социальная помощь
8 489
006
Жилищная помощь
3 697
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 302
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 221
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 269
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
137 924
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26 613
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 107
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 085
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 085
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 281
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 281
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 036
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 023
021
Капитальные расходы государственных органов
222
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 546 015
1
Жилищное хозяйство
75 725
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
67 493
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
67 493
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)