Кентау қалалық мәслихатының 20 желтоқсан 2011 жылғы № 352 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 66 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 желтоқсанда № 2158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 06-13/27 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихат аппаратының 01.02.2013 № 06-13/27 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2152 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-122 нөмірімен тіркелген, «Кентау шұғыласы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 7195964 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 823053 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6345091 мың теңге;
2) шығындар – 7459715 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 270 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 114702 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 114702 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378183 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 360 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 378543 мың тенге.»;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2012 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 декабря 2012 года № 2158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 06-13/27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 06-13/27).
В соответствии с пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 8/69-V «О внесении изменении в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2152 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 352 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-122, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Кентау» № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7195964 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 823053 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19463 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6345091 тысяч тенге;
2) затраты – 7459715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -270 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114702 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 114702 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -378183 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378183 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 360 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 378543 тысяч тенге.»;

26 785
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
377 181
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
163 921
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 696
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
210 564
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 969 390
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 202
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 202
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 965 188
003
Жалпы білім беру
1 825 128
006
Балаларға қосымша білім беру
88 308
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
979
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
50 773
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
554 096
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
237 155
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 694
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 558
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
326
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
23 056
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14 914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

26 785
464
Отдел образования района (города областного значения)
377 181
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
163 921
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 696
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
210 564
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 969 390
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 202
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 202
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 965 188
003
Общеобразовательное обучение
1 825 128
006
Дополнительное образование для детей
88 308
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
979
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
50 773
9
Прочие услуги в области образования
554 096
464
Отдел образования района (города областного значения)
237 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 694
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 558
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
326
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 056
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций