2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 14 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 14-5-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 160 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 160 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 26 января 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 15 февраля 2012 года № 14-5-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 160)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 160).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предлагающих общественные работы, виды и объемы работ, источники финансирования на 2012 год согласно приложения.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Айтбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                              Р.Жолдас
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 26 қаңтардағы
№ 14 қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көздері
Р/с
Мекеменің атауы
Адам саны
Жұмыстардың түрлері
Айлық жалақы
Көлемі
1
Ауыл округі әкімдері аппараттары, Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Айтбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района:                               Р.Жолдас
Утверждено постановлением
акимата района Байдибек
от 26 января 2012 года № 14
Перечень организаций, предлагающих общественные работы, виды и объемы работ, источники финансирования на 2012 год
№ п/н
Наименование организации
Количество человек
Виды работ
Размер заработной платы
Объем
1
Аппараты акимов сельских округов, Отдел занятости и социальных программ района Байдибек
50
Оказание помощи в организации социально значимых и других работ