2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 70 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 наурызда № 14-5-127 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № 243 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012.06.05 № 243 Қаулысымен.

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 11 марта 2012 года № 70. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 28 марта 2012 года № 14-5-127. Утратило силу - постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 5 июня 2012 года № 243
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 05.06.2012 № 243.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына сәйкес Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.