Бәйдібек аудандық мәслихатының 20 желтоқсан 2011 жылғы № 51/297 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қарашадағы № 7/33 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 2142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 7 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 04.02.2013 № 7 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 51/297 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-5-122 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы «Алғабас» газетінің № 4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 6 210 099 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 323 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 219 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 021 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 881 813 мың теңге;
2) шығындар - 6 245 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 862 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 027 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 165 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 98 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 302 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 51/297 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13 ноября 2012 года № 7/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 ноября 2012 года № 2142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 7).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 51/297 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-5-122, опубликовано 19 января 2012 года в номере 4-5 газеты «Алгабас») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 210 099 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 323 046 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 219 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 021 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 881 813 тысяч тенге;
2) затраты -6 245 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 862 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 68 027 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 165 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 302 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 302 тысяч тенге:

16855
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16796
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
59
02
Қорғаныс
28570
1
Әскери мұқтаждықтар
8665
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8665
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8665
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
19905
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19905
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
16800
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3105
04
Бiлiм беру
4116938
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
267308
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267308
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
181070
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
432
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85806
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
2829651
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
565
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
565
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2829086
003
Жалпы білім беру
2726316
006
Балаларға қосымша білім беру
65118
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2014
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
35638
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер

16855
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16796
015
Капитальные расходы государственного органа
59
02
Оборона
28570
1
Военные нужды
8665
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8665
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8665
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
19905
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19905
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16800
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3105
04
Образование
4116938
1
Дошкольное воспитание и обучение
267308
464
Отдел образования района (города областного значения)
267308
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
181070
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
432
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85806
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2829651
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
565
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
565
464
Отдел образования района (города областного значения)
2829086
003
Общеобразовательное обучение
2726316
006
Дополнительное образование для детей
65118
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2014
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
35638
9
Прочие услуги в области образования

1019979
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
257191
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8697
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41009
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3300
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14634
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15414
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
174137
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
762788
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
762788
05
Денсаулық сақтау
229
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
229
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
229
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
229
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
219653
2
Әлеуметтiк көмек
196893
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
196893
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
44902
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10983
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6687
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3179
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1195
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25842
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
78067
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11335
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14703
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22760
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22760
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1019979
464
Отдел образования района (города областного значения)
257191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8697
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41009
012
Капитальные расходы государственного органа
3300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14634
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
15414
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
174137
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
762788
037
Строительство и реконструкция объектов образования
762788
05
Здравоохранение
229
9
Прочие услуги в области здравоохранения
229
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
229
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
229
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
219653
2
Социальная помощь
196893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
196893
002
Программа занятости
44902
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10983
005
Государственная адресная социальная помощь
6687
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3179
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1195
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25842
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
78067
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11335
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14703
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22760
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения