Қазығұрт аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49/392-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 50/395-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 қаңтарда N 14-6-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 16 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 01.02.2013 № 16 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-ІV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазығұрт аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49/392-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-6-152 тіркелген), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қазығұрт ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасы, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 852 832 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 838 105 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 798 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 994 413 мың теңге;
2) шығындар – 10 860 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 627 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 29 124 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 497 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26056 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 января 2012 года N 50/395-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Казыгуртского района Южно-Казахстанской области 26 января 2012 года N 14-6-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 16)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 16).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-ІV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-6-152), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2012-2014 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 852 832 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 838 105 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 516 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 798 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 994 413 тысяч тенге;
2) затраты – 10 860 261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 627 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 29 124 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 497 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26056 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26056 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Сапаралиев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          Н.Әлібек
Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
11 қаңтардағы № 50/395-ІV шешіміне
1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 49/392-ІV шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26056 тысяч тенге.».
Приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    С.Сапаралиев
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Н.Алибек
Приложение 1
к решению Казыгуртского районного маслихата
от 11 января 2012 года № 50/395-IV
Приложение 1
к решению Казыгуртского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

10 449
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 449
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
159 611
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
159 611
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
159 611
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 501
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 501
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 501
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 301
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26 000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 200
12
Көлiк және коммуникация
296 388
1
Автомобиль көлiгi
296 388
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
296 388
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
296 388
13
Басқалар
76 171
9
Басқалар
76 171
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 367
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
14 367
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15 901
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 901
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 112
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 112
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 791
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9 791
15
Трансферттер
4 967
1
Трансферттер
4 967
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 967
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

10 449
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 449
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
159 611
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
159 611
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
159 611
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 501
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 501
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 501
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 301
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
26 000
015
Капитальные расходы государственных органов
1 200
12
Транспорт и коммуникации
296 388
1
Автомобильный транспорт
296 388
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
296 388
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
296 388
13
Прочие
76 171
9
Прочие
76 171
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 367
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
14 367
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
15 901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15 901
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 112
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 791
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9 791
15
Трансферты
4 967
1
Трансферты
4 967
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 967
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий