Қазығұрт аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49/392-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 10/77-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қарашада № 2144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 16 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 01.02.2013 № 16 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 тіркелген шешіміне сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қазығұрт аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49/392-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-6-152 тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтардағы «Қазығұрт тынысы» газетінің № 2 ресми жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қазығұрт ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 11 261 581 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер – 890 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 461 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 349 554 мың теңге;
2) шығындар – 11 260 828 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 743 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 497 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23 800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 790 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2012 года № 10/77-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 ноября 2012 года № 2144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 16)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 16).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-ІV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-6-152, опубликовано 13 января 2012 года в газете «Казыгурт тынысы» № 2), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 6 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 261 581 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 890 806 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 760 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 461 тысяча тенге:
поступлениям трансфертов – 10 349 554 тысяч тенге;
2) затраты – 11 260 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 743 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 10 497 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23 800 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
45 790 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 650 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы                  М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 қарашадағы № 10/77-V
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 49/392-IV шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
І.КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 15 650 тысяч тенге.»;
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Секретарь районного маслихата              М.Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 6 ноября 2012 года № 10/77-V
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 49/392-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

1 183
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
183
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
21 622
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 622
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 622
02
Қорғаныс
15 423
1
Әскери мұқтаждықтар
11 898
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 898
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 898
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 525
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 525
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
3 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
525
04
Бiлiм беру
5 863 745
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
467 476
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
467 476
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
355 871
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
111 605
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 234 262
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 369
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 369
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 228 893
003
Жалпы білім беру
4 210 975
006
Балаларға қосымша білім беру
15 398
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 520
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 162 007
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98 728
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 048
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

1 183
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
183
9
Прочие государственные услуги общего характера
21 622
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 622
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 622
02
Оборона
15 423
1
Военные нужды
11 898
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 898
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 898
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 525
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 525
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
525
04
Образование
5 863 745
1
Дошкольное воспитание и обучение
467 476
464
Отдел образования района (города областного значения)
467 476
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
355 871
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
111 605
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 234 262
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 369
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5 369
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 228 893
003
Общеобразовательное обучение
4 210 975
006
Дополнительное образование для детей
15 398
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 520
9
Прочие услуги в области образования
1 162 007
464
Отдел образования района (города областного значения)
98 728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 048
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)