2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 253 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 ақпанда № 14-7-163 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 1014 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012.05.25 N 1014 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-4 тармақшасына18-1 бабына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарына жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін (қосымша 1, 2).

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Мактааральского районного акимата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 29 февраля 2012 года № 14-7-163. Утратило силу - постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 25 мая 2012 года N 1014
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 25.05.2012 N 1014.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-4 статьи 7,  статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый на 2012 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для социальных рабочих мест (приложение 1, 2).