Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 49/313-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарды N 14-9-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 3 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013.01.08 № 3 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-9-152 нөмірінде тіркелген) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Отырар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін»:
1) кірістер – 6 957 382 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 613 359 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 456 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 339 079 мың теңге
2) шығындар – 6 982 212 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 10 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 16 989 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 170 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 15 819 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15 819 мың теңге:
қарыздарды өтеу – 1 170 мың теңге;
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 49/313-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 20 января 2012 года N 14-9-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2013 года № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 2067, Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-9-152) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить районный бюджет Отырарского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах»:
1) доходы – 6 957 382 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 613 359 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 488 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 456 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 339 079 тысяч тенге;
2) затраты – 6 982 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 10 181 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 16 989 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 170 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 819 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 15 819 тысяч тенге, в том числе по:
погашение займов – 1 170 тысяч тенге;
Приложения 1, 2, 3, 4, 6 – указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 – настоящего решения.