2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 95 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда N 14-9-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 66 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 22.01.2013 № 66 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 7-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Сыздықов
Отырар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы «19» 03
№ 95 қаулысымен бекітілген
2012 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс (адам)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Отырар ауданының «Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде, көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
2
«Отырар ауданының «Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
3
«Отырар ауданының «Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
4
«Отырар ауданының «Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
5
«Отырар ауданының «Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
«Отырар ауданының «Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
«Отырар ауданының «Қожатоғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
«Отырар ауданының «Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
«Отырар ауданының «Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 25000 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
«Отырар ауданының «Отырар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
«Отырар ауданының «Талапты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
12
«Отырар ауданының «Темір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
13
«Отырар ауданының «Шілік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
14
«Отырар ауданының «Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
70
Ауылдық округінде көгалдандыру және көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 70000 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
«Отырар ауданының «Отырар аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
20

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 19 марта 2012 года N 95. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 20 марта 2012 года N 14-9-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 22 января 2013 года № 66)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 22.01.2013 года № 66).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 7 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций на 2012 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Алиша.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Сыздыков
Утверждено постановлением
акимата Отрарского района
от 19 марта 2012 года № 95
Перечень организаций на 2012 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос в общественных работников на год (человек)
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа»
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 10000 квадратных метров
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Актюбинского сельского округа»
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Балтакольского сельского округа»
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Караконырского сельского округа»
30
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Каргалинского сельского округа»
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Когамского сельского округа»
30
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кожатогайского сельского округа»
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 10000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксарайского сельского округа»
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа – 10000 квадратных метров
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Маякумского сельского округа»
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 25000 квадратных метров
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрарского сельского округа»
30
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Талаптинского сельского округа»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимурского сельского округа»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Шиликского сельского округа»
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 10000 квадратных метров
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Шаульдерского сельского округа»
70
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа – 70000 квадратных метров
Районный бюджет
15
Государственное коммунальное казенное предприятие «Отрарская районная больница»
20

Мекеме аумағында көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 3000 шаршы метр, дуалдарды ақтау - 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
16
«Отырар аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету - 14 ауыл округі
Аудандық бюджет
17
«Отырар ауданы әкімдігі Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Отырар-Көгалдандыру» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
130
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 30000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 800 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 2000 шаршы метр, дуалдарды ақтау - 5000 шаршы метр, дуалдарды жөндеу – 5000 шаршы метр.
Аудандық бюджет
18
«Отырар ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Отырар-Жылу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту – 2000 шаршы метр
Аудандық бюджет
Барлығы:
510
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Озеленение и благоустройство, очистка от мусора на территории учреждения - 3000 квадратных метров, побелка заборов - 1000 квадратных метров
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Отрарский районный отдел внутренних дел»
30
Оказание помощи в поддержании общественного порядка - 14 сельских округов
Районный бюджет
17
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Көгалдандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отрарского района акимата Отрарского района»
130
Уборка от мусора улиц и территорий - 30000 квадратных метров, посадка саженцев - 800 штук, разбивка клумб - 2000 квадратных метров, побелка заборов - 5000 квадратных метров, ремонт заборов - 5000 квадратных метров
Районный бюджет
18
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Жылу» на праве хозяйственного ведения акимата Отрарского района
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 2000 квадратных метров
Районный бюджет
Всего:
510
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.