Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 8/52-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 желтоқсанда № 2156 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 3 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013.01.08 № 3 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қараша № 8/69-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2152 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-9-152 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде № 6-7 санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 376 609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 632 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 653 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 527 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 737 854 мың теңге;
2) шығындар – 7 444 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 18 236 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 427 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 50 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 50 072 мың теңге оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 817 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 067 мың теңге;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2012 года № 8/52-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 декабря 2012 года № 2156. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2013 № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 8/69-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2152, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-9-152, опубликовано в газете «Отырар алқабы» 20 января 2012 года № 6-7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 376 609 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 632 575 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 653 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 527 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 737 854 тысяча тенге;
2) затраты – 7 444 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 18 236 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 427 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 663 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 072 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 50 072 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 6 817 тысячи тенге;
погашение займов – 2 067 тысячи тенге;

30519
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7284
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
160318
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
904429
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
904429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
263482
2
Әлеуметтiк көмек
235485
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235485
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43012
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2181
007
Жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18516
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1269
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29528
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
105185
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17901
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14693
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27997
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27485
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
512
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1253709
1
Тұрғын үй шаруашылығы
120900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
43085
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
43085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

30519
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7284
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
15914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
160318
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
904429
037
Строительство и реконструкция объектов образования
904429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
263482
2
Социальная помощь
235485
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235485
002
Программа занятости
43012
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3200
005
Государственная адресная социальная помощь
2181
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18516
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1269
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29528
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
105185
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17901
023
Обеспечение деятельности центров занятости
14693
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27485
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
512
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1253709
1
Жилищное хозяйство
120900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
43085
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
43085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города
областного значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
254446
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
219156
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
35290
04
Бiлiм беру
462107
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
462107
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
462107
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
215705
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1781
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
244621
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
45265
1
Тұрғын үй шаруашылығы
43085
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
43085
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
43085
3
Елді-мекендерді көркейту
2180
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2180
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
130
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1270
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
780
Отырар ауданы "Қарақоңыр" ауыл округі
81705
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
41768
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
41768
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
41768
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15088
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
26680
04
Бiлiм беру
28680
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
28680
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
28680
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
11891
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
254446
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
219156
022
Капитальные расходы государственных органов
35290
04
Образование
462107
1
Дошкольное воспитание и обучение
462107
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
462107
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
215705
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1781
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
244621
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
45265
1
Жилищное хозяйство
43085
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
43085
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
43085
3
Благоустройство населенных пунктов
2180
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2180
008
Освещение улиц населенных пунктов
130
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1270
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
780
Сельский округ "Караконур" Отырарского района
81705
01
Государственные услуги общего характера
41768
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
41768
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41768
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15088
022
Капитальные расходы государственных органов
26680
04
Образование
28680
1
Дошкольное воспитание и обучение
28680
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
28680
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
11891
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета