2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 134 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 ақпанда N 14-10-181 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 маусымдағы № 715 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы  әкімдігінің 19.06.2012 № 715 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года N 134. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 27 февраля 2012 года N 14-10-181. Утратило силу постановлением аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 19 июня 2012 года № 715
Сноска. Утратило силу постановлением аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 19.06.2012 № 715.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: