2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 290 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 наурызда № 14-10-183 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 397 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 397 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы" қаулысына сәйкес Сайрам ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Сайрам ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2012 жылғы 1 наурыздан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Сапарбаевқа жүктелсiн.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров
Сайрам ауданы әкімдігінің
15 наурыз 2012 жылғы
№ 290 қаулысына қосымша
Сайрам ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдері
Дақыл түрі
Егістіктің оңтайлы мерзімдері
Ескертпе
1
Күздік бидай
01.10.2011 ж. - 10.12.2011 ж.
Тәлімі және суармалы жер
2
Майлы дақылдар
01.03.2012 ж. – 01.05.2012 ж.
Тәлімі және суармалы жер
3
Жоңышқа
20.03.2012 ж. - 01.05.2012 ж.
Тәлімі және суармалы жер
4
Жүгері
20.04.2012 ж. – 15.06.2012 ж.
Суармалы жер
5
Көкөніс және бақша өнімдері
10.03.2012 ж. – 25.06.2012 ж.
Суармалы жер
6
Картоп
10.03.2012 ж. - 25.06.2012 ж.
Суармалы жер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2012 года № 290. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 28 марта 2012 года № 14-10-183. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 397)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 397).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Сайрамскому району на 2012 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 марта 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сапарбаева С.
Аким района                                У.Кайназаров
Приложение к постановлению
акимата Сайрамского района
от 15 марта 2012 года № 290
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Сайрамскому району на 2012 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
1
Озимая пшеница
01.10.2011 ж. - 10.12.2011 ж.
Неорошаемая и орошаемая земля
2
Масличные
01.03.2012 ж. – 01.05.2012 ж.
Неорошаемая и орошаемая земля
3
Люцерна
20.03.2012 ж. - 01.05.2012 ж.
Неорошаемая и орошаемая земля
4
Кукуруза
20.04.2012 ж. – 15.06.2012 ж.
Орошаемая земля
5
Овощные – бахчевые
10.03.2012 ж. – 25.06.2012 ж.
Орошаемая земля
6
Картофель
10.03.2012 ж. - 25.06.2012 ж.
Орошаемая земля