Сайрам ауданының ауылдарының шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихат сессиясының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 10-66/V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 2 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 2137 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 31-199/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2014 № 31-199/V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Жұлдыз ауыл округіне қарасты Қарабастау және Жұлдыз ауылдарының әкімшілік шекарасына ауданның арнайы жер қорынан жалпы көлемі 93,0 гектар, оның ішінде: Қарабастау ауылы 42,0 гектар, Жұлдыз ауылы 51,0 гектар жер қосылып, Қарабастау және Жұлдыз ауылдарының шегі өзгертілсін.
2. Көлкент ауыл округіне қарасты Көлкент ауылының әкімшілік шекарасына ауданның арнайы жер қорынан жалпы көлемі 25,36 гектар жер қосылып, Көлкент ауылының шегі өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сайрам ауданының әкімі                     У.Қайназаров
Сессия төрағасы                            А.Исаков
Сайрам аудандық мәслихатының хатшысы       К.Орашов

Об изменении границ сел Сайрамского района
Совместное решение сессии Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 ноября 2012 года № 10-66/V и постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 5 ноября 2012 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2012 года № 2137. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года № 31-199/V
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.05.2014 № 31-199/V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан» Сайрамский районный акимат ПОСТАНОВИЛ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы сел Карабастау и Жулдыз Жулдызского сельского округа, включив к административным границам сел Карабастау и Жулдыз земли из районного специального земельного фонда общей площадью 93,0 гектаров, из них: село Карабастау 42,0 гектаров, село Жулдыз 51,0 гектаров.
2. Изменить границы села Колкент Колкентского сельского округа, включив к административным границам села Колкент земли из районного специального земельного фонда общей площадью 25,36 гектаров.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сайрамского района                    У.Кайназаров
Председатель сессии                        А.Исаков
Секретарь Сайрамского районного маслихата  К.Орашов