Сарыағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 53-394-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 54-414-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 қаңтарда N 14-11-182 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы № 21 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 05.02.2013 № 21 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарыағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 53-394-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-11-179 нөмірмен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сарыағаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 421 248 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 1 986 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 347 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 408 876 мың теңге;
2) шығындар – 18 421 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1780 мың теңге;
4)қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 17 636 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 19 416 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1780 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.».

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 53-394-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 11 января 2012 года N 54-414-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 18 января 2012 года N 14-11-182. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05 февраля 2013 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2013 № 21).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 53-394-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-11-179) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 421 248 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 986 025 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 347 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 408 876 тысяч тенге;
2) затраты – 18 421 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 636 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 780 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17 636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 636 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 19 416 тысяч тенге;
погашение займов – 1 780 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.».

Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Е.Исахов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Каипов
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "11" қаңтардағы
№ 54-414-IV шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 53-394-ІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    Е.Исахов
Секретарь районного маслихата              Б.Каипов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от "11" января 2012 года № 54-414-IV
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 14 декабря 2011 года № 53-394-ІV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ