2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 62 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 наурызда N 14-11-187 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 298 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012.05.28 № 298 Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 27 января 2012 года N 62. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 5 марта 2012 года N 14-11-187. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года № 298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 28.05.2012 № 298.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: