2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы N 37 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 наурызда N 14-12-136 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 мамырдағы N 168 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2012.05.17 N 168 Қаулысымен.
«Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-4) тармақшасына сәйкес Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Еспенбетовке жүктелсін.

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 13 февраля 2012 года N 37. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 11 марта 2012 года N 14-12-136. Утратило силу - постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2012 года N 168
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 17.05.2012 N 168.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый на 2012 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Еспенбетова.