Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 тамыздағы № 55 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қыркүйекте № 2103 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 29 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 29 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2096 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-132 нөмірмен тіркелген, «Созақ үні» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы 03-04-05-06-07 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Созақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
кірістер - 7 736 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -3 549 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -171 297 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі -4 010 739 мың теңге;
2) шығындар -7 784 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 567 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -2 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер -0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 317 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 317 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 августа 2012 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 сентября 2012 года № 2103. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-132, опубликовано в газете «Созақ үні» за № 03-04-05-06-07 6 января 2012 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы - 7 736 320 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 549 284 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 171 297 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -5 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 010 739 тысяч тенге;
2) затраты - 7 784 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 567 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 317 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 317 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі-19 416 мың теңге;
қарыздарды өтеу -1 297 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -46 198 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезектен тыс Х сессиясының төрағасы:       М.Ушибаев
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы:       М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 тамыздағы
№ 55 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 301 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

поступление займов - 19 416 тысяч тенге;
погашение займов - 1 297 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 46 198 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной Х сессии
Созакского районного маслихата             М. Ушибаев
Секретарь Созакского районного маслихата   М. Исаев
Приложение к решению
Созакского районного маслихата
от 28 августа 2012 года № 55
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 301
Районный бюджет на 2012 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

28993
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21943
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1800
018
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5250
02
Қорғаныс
16254
1
Әскери мұқтаждықтар
6754
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6754
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6754
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
9500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9500
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000
1
Құқық қорғау қызметі
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000
04
Бiлiм беру
5155723
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
347052
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
347052
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
346512
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
540
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3428889
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3428889
003
Жалпы білім беру
3313813
006
Балаларға қосымша білім беру
58209
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

28993
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21943
015
Капитальные расходы государственного органа
1800
018
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
5250
02
Оборона
16254
1
Военные нужды
6754
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6754
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6754
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000
1
Правоохранительная деятельность
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000
04
Образование
5155723
1
Дошкольное воспитание и обучение
347052
464
Отдел образования района (города областного значения)
347052
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
346512
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета
540
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3428889
464
Отдел образования района (города областного значения)
3428889
003
Общеобразовательное обучение
3313813
006
Дополнительное образование для детей
58209
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета