Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 наурыздағы N 2/11-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 наурызда N 14-13-104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 28.12.2012 № 181 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/14-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2070 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-13-99 санымен тіркелген, 2012 жылы 14 қаңтарда «Төлеби туы» газетінің № 3-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ төмендегіше редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 256 836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 915 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –38 745 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 290 933 мың теңге;
2) шығындар – 10 298 592 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 479 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 43 558 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 2 марта 2012 года № 2/11-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 19 марта 2012 года № 14-13-104. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 181).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2012 года № 2/14-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2070, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-99, опубликовано 14 января 2012 года в газете «Толеби туы» № 3-5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 256 836 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 915 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 702 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 745 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 290 933 тысяч тенге;
2) затраты – 10 298 592 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 802 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 479 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 43 558 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43 558 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 831 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 108 мың теңге».
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 косымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Исабеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 2 наурыздағы
№ 2/11-V шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 44/294-IV шешімімен
бекітілген 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
сыныбы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 558 тысяч тенге;
поступления займов – 7 281 тысяч тенге;
погашение займов – 831 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 108 тысяч тенге».
Приложении 1, 2, 3, 5, 6 – указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    А.Исабеков
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 2 марта 2012 года № 2/11-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 44/294-ІV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
I. Доходы

30000
007
Аудандық (қалалық ) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді-мекендерде өрттердің алдын-алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
4
Бiлiм беру
4914078
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
344468
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
344468
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
342040
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2428
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4210787
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8339
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8339
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4202448
003
Жалпы білім беру
4021033
006
Балаларға қосымша білім беру
95699
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
85716
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
358823
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
85828
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7298
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37000
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
165
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21951
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
19414
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
272995
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
272995
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
331669
2
Әлеуметтiк көмек
286384
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279807
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
54513
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету

30000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
04
Образование
4914078
1
Дошкольное воспитание и обучение
344468
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
344468
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
342040
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2428
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4210787
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8339
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
8339
464
Отдел образования района (города областного значения)
4202448
003
Общеобразовательное обучение
4021033
006
Дополнительное образование для детей
95699
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
85716
9
Прочие услуги в области образования
358823
464
Отдел образования района (города областного значения)
85828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7298
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
165
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21951
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
19414
467
Отдел строительства района (города областного значения)
272995
037
Строительство и реконструкция объектов образования
272995
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
331669
2
Социальная помощь
286384
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279807
002
Программа занятости
54513
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны