2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда № 2200 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 16 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 20.01.2014 № 16 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2172 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8397178 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1788750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5934 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 61840 мың теңге;
трансферттердiң түсiмi – 6540654 мың теңге;
2) шығындар – 8466312 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15311 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20772 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5461 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84445 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84445 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20772 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5461 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69134 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Түлкібас аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 23/1-05 шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 11/1-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 января 2013 года № 2200. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2014 года № 16)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.01.2014 № 16).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тюлькубасского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 8397178 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1788750 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5934 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6540654 тысяч тенге;
2) затраты – 8466312 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15311 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20772 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5461 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84445 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 20772 тысяч тенге;
погашение займов – 5461 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69134 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 23/1-05 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

3. 2013 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 3680354 мың теңге болып белгіленсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резервi 10000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2013 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района 2013 года в сумме 3680354 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 10000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.

6. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетте әрбір ауылдық, поселкелік округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2013 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого аульных (сельских), поселковых округов на 2013-2015 годы, согласно приложению 6.
8. Установить на 2013 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А.Сапаров
Түлкібас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1-05
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Түлкібас аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 23/1-05 шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    А. Курманбаев
Секретарь районного маслихата              А. Сапаров
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/1-05
Тюлькубасский районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 23/1-05 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс