Көше атауын өзгерту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы Жабағылы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 сәуірде № 14-14-168 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 8 желтоқсандағы 1993 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Түлкібас ауданы, Жабағылы ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Абайыл ауылындағы "Орталық" көшесі Қасымбеков Нұрлыбай атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау жасауды өзiме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округі әкімі
А.Сұлтан

О переименовании улицы
Решение акима Жабагалинского сельского округа Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2012 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 6 апреля 2012 года N 14-14-168
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Жабагалинского сельского округа, Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Центральная" в ауле Абайыл в улицу имени Касымбекова Нурлыбая.
2. Контроль за исполнение настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким сельского округа
А.Султан