Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 тамыздағы № 8-56-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте № 2104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-129 тіркелген, 2012 жылдың 27 қаңтарында аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 05-06(457-458) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 646 531 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 454 065 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 3 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 789 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 178 126 мың теңге;
2) шығындар – 8 713 897 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 854 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71 340 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 августа 2012 года № 8-56-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 сентября 2012 года № 2104. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-129, опубликовано 27 января 2012 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 05-06 (457-458) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новый редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 646 531 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 454 065 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 551 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 789 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 178 126 тысяч тенге;
2) затраты – 8 713 897 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 854 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71 340 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 340 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 198 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            З.Талбидин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 тамыздағы
№ 8-56-V шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 9 қаңтардағы
№ 52-384-IV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71 340 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 67 198 тысяч тенге.».
Приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        З.Талбидин
Секретарь районного маслихата              Т.Бердибеков
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 8-56-V от 27 августа 2012 года
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 52-384-IV от 9 января 2012 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
Доходы

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
91 336
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
90 386
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
950
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
387 657
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
255 079
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
132 578
2
Қаржылық қызмет
1 494
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 494
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 494
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
33 424
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 424
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 532
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 892
02
Қорғаныс
13 003
1
Әскери мұқтаждар
13 003
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 003
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 003
04
Бiлiм беру
4 664 733
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
378 288
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181 563
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
181 563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
196 725
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
193 659
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3 066
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 005 168
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 022
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 022
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 003 146
003
Жалпы білім беру
3 788 738
006
Балаларға қосымша білім беру
144 416
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

122
Аппарат акима района (города областного значения)
91 336
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
90 386
003
Капитальные расходы государственных органов
950
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
387 657
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
255 079
022
Капитальные расходы государственных органов
132 578
2
Финансовая деятельность
1 494
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 494
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 494
9
Прочие государственные услуги общего характера
33 424
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 424
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 532
015
Капитальные расходы государственных органов
3 892
02
Оборона
13 003
1
Военные нужды
13 003
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 003
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 003
04
Образование
4 664 733
1
Дошкольное воспитание и обучение
378 288
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181 563
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
181 563
464
Отдел образования района (города областного значения)
196 725
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
193 659
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 066
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 005 168
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 022
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 022
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 003 146
003
Общеобразовательное обучение
3 788 738
006
Дополнительное образование для детей
144 416
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета