Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 10-70-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда № 2165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2152 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-129 тіркелген, 2012 жылдың 27 қаңтарында аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 05-06(457-458) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 717 635 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 434 065 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 3 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 789 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 269 230 мың теңге;
2) шығындар – 8 785 001 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 854 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 340 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2012 года № 10-70-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2012 года № 2165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 8/69-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2152, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-129, опубликовано 27 января 2012 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 05-06(457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 717 635 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 434 065 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 551 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 789 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 269 230 тысяч тенге;
2) затраты – 8 785 001 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 854 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71 340 тысяч тенге, в том числе:

1 006
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
72 060
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
281 198
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
272 498
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 519
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 437
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 957
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 194
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14 914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
165 477
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 700
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
277 177
2
Әлеуметтiк көмек
247 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
247 551
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
87 142
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
378
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3 158
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 979
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 513
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
88 901
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 452
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 028
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 626
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 626
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 006
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
72 060
9
Прочие услуги в области образования
281 198
464
Отдел образования района (города областного значения)
272 498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 519
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 437
012
Капитальные расходы государственного органа
8 957
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 194
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165 477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 700
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
277 177
2
Социальная помощь
247 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
247 551
002
Программа занятости
87 142
005
Государственная адресная социальная помощь
378
006
Оказание жилищной помощи
3 158
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 979
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 513
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
88 901
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 452
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 028
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 626
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения