Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 05 қыркүйектегі N 207 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қазанда N 2688 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі N 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 25.07.2014 N 199 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-114-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитеті Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 03/567 ұсынысы негізінде, анықталған карантин нысаны – қызғылт укекіренің таралу ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының аумағында қызғылт укекіремен зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясына (А.Ш. Жақыпбаев) заңнамамен белгіленген құзыреті шеңберінде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Аягөз (Ә.М. Мұхтарханов), Бородулиха (Г.И. Акулов), Жарма (Т.Ж. Қасымжанов), Зайсан (С.З. Зайнулдин), Көкпекті (Д.М. Мусин), Күршім (А.С. Сейітов), Тарбағатай (Е.Х. Текешов), Ұлан (С.Т. Төленбергенов), Үржар (Б.Т. Жанақов), Шемонаиха (А.Ж. Тоқтаров) аудандарының, Семей қаласының (А.М. Кәрімов) әкімдері, Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы (Д.М. Селиханов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары В.Л. Кошелевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитеті
Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының бастығы           А. Жақыпбаев

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 05 сентября 2012 года N 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 октября 2012 года за N 2688. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 июля 2014 года N 199
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 25.07.2014 N 199.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9-114 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года «О карантине растений», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании представления Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 03/567, в целях локализации и ликвидации выявленных очагов распространения карантинного объекта – горчака розового, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей горчаком розовым согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рекомендовать Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Жакупбаев А. Ш.) в пределах компетенции, установленной законодательством, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акимам Аягозского (Мухтарханов А.М.), Бородулихинского (Акулов Г.И.), Жарминского (Касымжанов Т.Ж.), Зайсанского (Зайнулдин С.З.), Кокпектинского (Мусин Д.М.), Курчумского (Сеитов А.С.), Тарбагатайского (Текешов Е.Х.), Уланского (Толенбергенов С.Т.), Урджарского (Жанаков Б.Т.), Шемонаихинского районов (Токтаров А.Ж.), города Семей (Каримов А.М.), управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области (Селиханов Д.М.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кошелева В.Л.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Жакупбаев

2012 жылғы 28 тамыз
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 05 қыркүйектегі
№ 207 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысының аумақтарында жатаған (қызғылт)
укекіремен зақымданған алқаптар көлемінде карантин
режимі енгізілген карантин аймағы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы  әкімдігінің 24.09.2013 № 255 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Аудандар мен ауылдық округтердің
атауы
Зақымданған алқап,
га
1
Аягөз ауданы
Ақшәулі ауылдық округі

28 августа 2012 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 5 сентября 2012 года № 207
Карантинная зона
с введением карантинного режима на территории
Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей
горчаком ползучим (розовым)
Сноска. Приложение в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 24.09.2013 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование районов и
сельских округов
Площадь заражения, га
1
Аягозский район
Акшаулинский сельский округ